|
Бөлім |
3-бөлім – Гимнастика арқылы денені дамыту |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Бекмуратов Ерназар Рахатович |
||||
|
Күні |
29.11.2022 |
||||
|
Сынып 6 «Е» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Баскетбол. Допты алып жүру техникасы. |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
Допты алып жүру техникасын меңгерту, жылдамдыққа, ептілікке баулу |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар үшін допты алып жүру техникасын үйрену |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың бacы 10 минyт
|
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу. Оқушыларды сапқа тұрғызу, рапорт қабылдау, сәлемдесу. Оқушылардың спорттық киімдеріне көңіл аудару. Сабақтың мақсатын түсіндіру. Саптық жаттығулар орындату. Орында бұрылу (оңға, солға, кері айналу). Орындағы және қозғалыстағы жүріс. Қолды белге қойып, аяқтың ұшымен жүру. Қолды желкеге қойып, өкшемен жүру. Орында бұрылу жаттығуларын және дұрыс жүру, жүгірулерін қадағалау. Ара қашықтықты сақтап жүгірулерін ескеру. Жүгіру жаттығулары:
Жалпы дайындық жаттығулары (ЖДЖ).
|
Мұғаліммен сәлемдеседі. Бастапқы қалыпта тұру. -Бас, мойын, иық, кеуде жаттығу. -Бел, тізе, аяққа жаттығу. |
Қол шапалақ |
Ысқырық, секундамер Көңілді әуен қосып қою
|
|
|
Тақырыпты ашу 8 минyт |
Допты алып жүру баскетбол ойынындағы негізгі тәсіл.
|
|
|
|
|
|
Сабақтың оpтacы 17 минyт |
|
Берілген көрсетілген тапсырманы нақты орындайды және жеке-жеке орындалу техникасына қатты мән береді.Кауіпсіздік ережесін сақтайды. |
«Бәрекелді,әттеген-ай» |
|
|
|
Сабақтыңсоңы 5 минут |
Сабақ соңында оқушыларға қойылатын сұрақтар:
Үй тапсырмалары беріледі; Мұғалім тарапынан кері байланыс жүргізіледі (сабақ барысында кеткен қателіктер мен артықшылықтар ауызша айтылады) |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
«Бәрекелді,әттеген-ай» |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ 6 сынып дене шынықтыру Тақырыбы Баскетбол. Допты алып жүру техникасы.
Ашық сабақ 6 сынып дене шынықтыру Тақырыбы Баскетбол. Допты алып жүру техникасы.
|
Бөлім |
3-бөлім – Гимнастика арқылы денені дамыту |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Бекмуратов Ерназар Рахатович |
||||
|
Күні |
29.11.2022 |
||||
|
Сынып 6 «Е» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Баскетбол. Допты алып жүру техникасы. |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
Допты алып жүру техникасын меңгерту, жылдамдыққа, ептілікке баулу |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар үшін допты алып жүру техникасын үйрену |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың бacы 10 минyт
|
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу. Оқушыларды сапқа тұрғызу, рапорт қабылдау, сәлемдесу. Оқушылардың спорттық киімдеріне көңіл аудару. Сабақтың мақсатын түсіндіру. Саптық жаттығулар орындату. Орында бұрылу (оңға, солға, кері айналу). Орындағы және қозғалыстағы жүріс. Қолды белге қойып, аяқтың ұшымен жүру. Қолды желкеге қойып, өкшемен жүру. Орында бұрылу жаттығуларын және дұрыс жүру, жүгірулерін қадағалау. Ара қашықтықты сақтап жүгірулерін ескеру. Жүгіру жаттығулары:
Жалпы дайындық жаттығулары (ЖДЖ).
|
Мұғаліммен сәлемдеседі. Бастапқы қалыпта тұру. -Бас, мойын, иық, кеуде жаттығу. -Бел, тізе, аяққа жаттығу. |
Қол шапалақ |
Ысқырық, секундамер Көңілді әуен қосып қою
|
|
|
Тақырыпты ашу 8 минyт |
Допты алып жүру баскетбол ойынындағы негізгі тәсіл.
|
|
|
|
|
|
Сабақтың оpтacы 17 минyт |
|
Берілген көрсетілген тапсырманы нақты орындайды және жеке-жеке орындалу техникасына қатты мән береді.Кауіпсіздік ережесін сақтайды. |
«Бәрекелді,әттеген-ай» |
|
|
|
Сабақтыңсоңы 5 минут |
Сабақ соңында оқушыларға қойылатын сұрақтар:
Үй тапсырмалары беріледі; Мұғалім тарапынан кері байланыс жүргізіледі (сабақ барысында кеткен қателіктер мен артықшылықтар ауызша айтылады) |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
«Бәрекелді,әттеген-ай» |
|
|
шағым қалдыра аласыз



















