Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Бөлім: |
3-бөлім: Балалар мен үлкендер |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Cұраған А. |
|
|
Күні: |
02.02.2024 ж. |
|
|
Сынып: 7 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
М.Әуезовтің «Көксерек» әңгімесі |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
7. 1. 3. 1 көркем шығармадағы кейіпкерлердің типтерін жасалу тәсілдері тұрғысынан анықтау; 7. 2. 4. 1 шығармадағы оқиға желісін өзіндік көзқарас тұрғысынан дамытып жазу; |
|
|
Сабақтың мақсаты: (бағалау критерийлері) |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2-3 минут |
Ұйымдастыру Сәлемдесу, түгендеу
Психологиялық ахуал. «Жүрек» әдісі арқылы балалар өз сезімдерімен бөліседі. |
Амандасады, сабаққа назарын аударады.
Ақ қағаздағы жүректің жартысын толықтырады. |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы» |
Қағаз қиындылары |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы: 1 мин
4 мин
|
«Сиқырлы қорап» Қорап ішіндегі суреттер бойынша топқа бөлу.
Үй жұмысы тексеріледі. Сабақ мақсатымен таныстыру. |
Оқушылар шарларды таңдап ішіндегі суретке байланысты топқа бөлінеді. Үй жұмысын қорғайды. Тыңдайды. Талдайды. |
«Шапалақ» әдісі
|
Суреттер Қорап |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы: 30 мин 3 мин 4 мин 7 мин
2 мин
5 мин
3 мин
7 мин
|
Өткен сабақты қайталау «spinthewheel.io» қосымшасы арқылы. Сұрақтар:
Қызығушылықты ояту. Видео көреді. «Түртіп алу» әдісі арқылы бейтаныс ақпаратты жазып алады. 1-тапсырма. Композициялық талдау. «Кинолента» әдісі арқылы.
2-тапсырма. «Сұрақ менен, жауап сізден» әңгіме желісі бойынша wordwall.net/ қосымшасында сұрақтарға жауап береді. 3-тапсырма. «Телешоу» әдісі. Әңгіменің әр кейіпкеріне оқушылар сұрақтар қояды. Кейіпкер бейнесін ашады. Ықтимал сұрақ. Құрмашқа:
Сергіту сәті «Лабиринт» әдісі. 4-тапсырма. Жеке жұмыс. «Мен аяқтаған әңгіме». «Көксерек» әңгімесін өзіндік көзқарас тұрғысынан аяқтайды. |
Дескриптор:
Дескриптор:
Балалар композициялық талдау жасайды. Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор:
Оқушылар шарды лабиринт арқылы өткізуі керек. Дескриптор:
|
«Шапалақ» әдісі
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы» «Басбармақ» әдісі
«Екі жұлдыз бір тілек» әдісі арқылы бір-бірін бағалайды өздерін
|
Интербелсенді тақта https://spinthewheel.io/wheels/fvjRm7AOZF1vhGckB1EFcz0xJmU9MQ== Тақта Ленталар Интербелсенді тақта https://wordwall.net/ru/resource/10754841
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Cұраған АқтотыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Ашық сабақ "Көксерек" М.Әуезов
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Ашық сабақ "Көксерек" М.ӘуезовМатериал туралы қысқаша түсінік
"Көксерек" М.Әуезов ашық сабақ
Материалдың қысқаша нұсқасы Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың барысы
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||





















