|
Неке және отбасы құқығы түсінігі |
Мектебі: «А.Розыбакиев атындағы орта мектеп» КММ |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: 24.01.2021 жыл |
Мұғалімнің аты-жөні: Курбанова С.А |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып:9 «Б», «В» |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Отбасы |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы:Неке және отбасы ұғымдарын түсінеді; Көпшілігі: Некеге тұру және тоқтатылу шарттарын талдай алады; Кейбірі:Некеге тұру және тоқтатылу шарттарын дәлелдей алады; |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5мин |
Сәлемдесу; Жағымды атмосфера орнату; (Оқушалар сабақ алдындағы көңіл күйлерін айтады) Бақылау сұрақтары мен тапсырмалары 1. «Отбасы» ұғымын түсіндіріңдер.Отбасының некден қандай айырмашылығы бар? 2.Некенің (ерлі зайыптылардың) басты мақсаты не? 3.Отбасы қорғаудың юрисдитциялық және бейюрисдитциялық түрлерінің ерекшеліктерін ашып көрсетіңдер. |
|
||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 15 мин 10 мин 5 мин Сабақтың соңы 5мин |
1-тапсырма.Мәтінмен жұмыс. Түртіп алу әдісі. Терминдерді, қажетті мәліметтерді дәптерге түртіп отыру. Бағалау критерийі. Неке және отбасы ұғымдарын талдайды; Дескриптор Неке,отбасы ұғымдарына толық тоқталады Мәтіннен некеге тұру және некені тоқтату шарттарымен танысады Топта некеге тұру және некені тоқтату шарттарын анықтайды Қ/Б «Бутерброд» әдісі Жұппен жұмыс 2-тапсырма. Сәйкестендіру кестесі Төменде берілген сөздерді қажетті бағанға орналастыр. Некеге тұру шарттары: Некеге тұруға жол берілмейтін жағдайлар: Некені тоқтату: Кілт сөздер: некені бұзу, бір жынысты адамдар, некелі адам, жақын туыс, асырау алушылар, асырап алынғандар, кейде жағдайларда 16 жас, сот шешімімен жүйке ауруына шалдыққан адам, ерлі-зайыптының бірінің өлімі, 18 жасқа толған, ерлі-зайыптының бірінің өмірден өткенін соттың хабарлауы Бағалау критерийі. Некеге тұру және тоқтатылу шарттарын ажыратады; Дескриптор Некеге тұру және тоқтатылу шарттарын көрсете алады. Некеге тұру және некені тоқтату шарттарын анықтайды. Некеге тұру және некені тоқтату шарттарын жазып көрсетеді. Қ/Б. «Бутерброд» әдісі Жеке жұмыс 4 мин. 3-тапсырма. Жалған – ақиқат
Рефлексия «Көз» - Бүгін мен сабақта не көрдім, оқып білдім? «Қол» - Топтық жұмыста қандай жұмыстар жасадым? «Жүрек» - Көңіл-күйім қандай болды?
|
Үйлестірмелі қағаздар
|
||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Отбасы 10 сынып
|
Неке және отбасы құқығы түсінігі |
Мектебі: «А.Розыбакиев атындағы орта мектеп» КММ |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: 24.01.2021 жыл |
Мұғалімнің аты-жөні: Курбанова С.А |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып:9 «Б», «В» |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Отбасы |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы:Неке және отбасы ұғымдарын түсінеді; Көпшілігі: Некеге тұру және тоқтатылу шарттарын талдай алады; Кейбірі:Некеге тұру және тоқтатылу шарттарын дәлелдей алады; |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5мин |
Сәлемдесу; Жағымды атмосфера орнату; (Оқушалар сабақ алдындағы көңіл күйлерін айтады) Бақылау сұрақтары мен тапсырмалары 1. «Отбасы» ұғымын түсіндіріңдер.Отбасының некден қандай айырмашылығы бар? 2.Некенің (ерлі зайыптылардың) басты мақсаты не? 3.Отбасы қорғаудың юрисдитциялық және бейюрисдитциялық түрлерінің ерекшеліктерін ашып көрсетіңдер. |
|
||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 15 мин 10 мин 5 мин Сабақтың соңы 5мин |
1-тапсырма.Мәтінмен жұмыс. Түртіп алу әдісі. Терминдерді, қажетті мәліметтерді дәптерге түртіп отыру. Бағалау критерийі. Неке және отбасы ұғымдарын талдайды; Дескриптор Неке,отбасы ұғымдарына толық тоқталады Мәтіннен некеге тұру және некені тоқтату шарттарымен танысады Топта некеге тұру және некені тоқтату шарттарын анықтайды Қ/Б «Бутерброд» әдісі Жұппен жұмыс 2-тапсырма. Сәйкестендіру кестесі Төменде берілген сөздерді қажетті бағанға орналастыр. Некеге тұру шарттары: Некеге тұруға жол берілмейтін жағдайлар: Некені тоқтату: Кілт сөздер: некені бұзу, бір жынысты адамдар, некелі адам, жақын туыс, асырау алушылар, асырап алынғандар, кейде жағдайларда 16 жас, сот шешімімен жүйке ауруына шалдыққан адам, ерлі-зайыптының бірінің өлімі, 18 жасқа толған, ерлі-зайыптының бірінің өмірден өткенін соттың хабарлауы Бағалау критерийі. Некеге тұру және тоқтатылу шарттарын ажыратады; Дескриптор Некеге тұру және тоқтатылу шарттарын көрсете алады. Некеге тұру және некені тоқтату шарттарын анықтайды. Некеге тұру және некені тоқтату шарттарын жазып көрсетеді. Қ/Б. «Бутерброд» әдісі Жеке жұмыс 4 мин. 3-тапсырма. Жалған – ақиқат
Рефлексия «Көз» - Бүгін мен сабақта не көрдім, оқып білдім? «Қол» - Топтық жұмыста қандай жұмыстар жасадым? «Жүрек» - Көңіл-күйім қандай болды?
|
Үйлестірмелі қағаздар
|
||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













