Материалдар / Ашық сабақ Қазақ хандығының шаруашылығы

Ашық сабақ Қазақ хандығының шаруашылығы

Материал туралы қысқаша түсінік
А. ХҮ-ХҮІІ ғасырларда шаруашылықтың үш саласын біледі В. Маусымдық жайылым ,көктеу, жайлау, күзеу, қыстаудың негізгі айырмашылықтарын анықтайды. С.Шаруашылықтағы мал шаруашылығы, егін шаруашылығы, қолөнердің қалаларға әсерін талқылап, зерттейді.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
12 Қазан 2018
463
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Сыныбы7 «в»
Сабақтың тақырыбы§46 Қазақ халқының ХҮІ-ХҮІІ ғасырлардағы шаруашылығы

МақсатыХҮ-ХҮІІ ғасырлардағы қазақ халқының шаруашылық дамуы туралы түсінік беру.
Күтілетін нәтижеА. ХҮ-ХҮІІ ғасырларда шаруашылықтың үш саласын біледіВ. Маусымдық жайылым ,көктеу, жайлау, күзеу, қыстаудың негізгі айырмашылықтарын анықтайды.С.Шаруашылықтағы мал шаруашылығы, егін шаруашылығы, қолөнердің қалаларға әсерін талқылап, зерттейді.
Керекті жабдықтар Бағдарлы карта және басбармақ суретіИнтер белсенді тақта, оқулық , флипчарт,маркер, түрлі-түсті қарындаш
Сабақ барысы
Сабақ кезеңдеріМұғалім әрекетіОқушы әрекеті
Кіріспе





Оқушылармен амандасу;Сергіту сәті :Оқушыларды -.Атқа мініңдер- атқа отырып, жұдырық түйістіру - 5 адам топтасып, аттылы жауға шабыңдар деп оқушыларды топқа бөлу; Сабақ мақсаты мен критерийлерімен таныстыру

Топқа бөлінеді (Атамекен,Болашақ,Бәйтерек) топқа бөлінеді.Топ ережесімен танысады, зейінін шоғырландырады,
Тұсаукесер







Өткен сабақ пен бүгінгі сабақты байланыстыру.

Үй тапсырмасы«Миға шабуыл» Жаңа сабаққа назар аударып,қызығушылық ояту«Жайлау бейнеролик»
Өткен білімді еске түсіреді, қорытындылайды, жаңа сабаққа қызығушылығы оянады.

Негізгі бөлім



Жаңа сабақ« Суреттерді классификациялау әдісі »Мәтінді оқып,постерге керекті суреттерді топтастыру.Қазіргі өмірмен байланыстыру

Жаңа тақырыпқа әкелуКеңейтілген тапсырмалар « Жайлау »бейнеролик Үй тапсырмасын тексуредеАББҚ балалар үшін арнайы бағдарлы карта дайындау
Қорытынды















Бекіту. Сұрақты төңкеріңізФактінің қайталануын көздейтін сұрақты қоюдың орнына, ол оқушыны ойлануға мәжбүрлейтіндей етіп құру

Кері байланыста бүгінгі сабаққа байланысты көңілдерін смайлик арқылы білдіріп,суретін салады
-Бекітуде топқа жаңа тақырыпта ойландыратын сұрақ қою. Өзін-өзі бағалау парағы бойынша, өзара және топта критерий бойынша бағалау;Топтық бағалауда« Жарайсың! » , «Сенің қолыңнан келеді» және тб мадақтау сөздерін қолдану. Оқушылардың басбармақтарын көрсету арқылы сіз түсіндіргенді олардың ұғу деңгейін тексеруБасбармақ жоғарыға қарай = Мен түсінемін.Басбармақ көлденең = Мен түсінгендеймін. Басбармақ төмен қарай = Мен түсінбедім



Сабақтың талдауы



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ