Пәні: тіл
құпиясы
|
Мектеп: №49 ЖОМ
|
Күні :
22.12.17ж
|
Мұғалімнің аты,тегі :
Усенова.С
|
Сыныбы: 3
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Тақырыбы: Сан
есім
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты
(мақсаттары)
|
Сан
есім туралы ережені білу
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар:
Сан
есім туралы ережені біледі
|
Оқушылардың
көпшілігі:Сандарды сөзбен жазады
|
Кейбір оқушылар :Сан есімдерді қатыстырып, сөйлм құрап
жазады
Өз ойын дәлелдейді
|
Тілдік мақсат
|
Сан есім
|
Бағалау критерийлері
|
Сан
есім туралы ережені біледі
Сандарды сөзбен жазады
Сан
есімдерді қатыстырып, сөйлм құрап жазады
Өз ойын дәлелдейді
|
Пәнаралық байланыс
|
әдебиеттік оқу, математика
|
АҚТ қолдану дағдысы
|
Дерек көздер
|
Алдыңғы тақырып
|
Негізгі және туынды сын есім
|
Жоспар :
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған жаттығұлар (төменде жоспарланған
жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)
|
Ресурстар
|
Сабақ басы
4мин
|
Ұйымдастыру кезеңіЫнтымақтастық атмосферасын
қалыптастыру
«Жылы лебіздер» тренингі жүргізіледі (өйткені
жаңа сабағымыз жақсы тілектермен байланысты). Оқушылар дөңгелене
тұрып «сиқырлы таяқшаны» бір-біріне ұсынып жылы тілектерін
айтады.
Стикерлеге байланысты топқа
бөлінеді
|
|
Сабақ ортасы
5мин
10мин
10мин
3мин
10мин
|
«Ой
қозғау» әдісі
-Сан есім деген не?
-Сан есімдер қандай сұрақтарға жауап
береді?
Дәптермен жұмыс
Күннің жадын жазу
Көркем жазу
1-жаттығу
1.Өрмекшінің 8 аяғы бар. 2.Ат жарысында Жалғасытң
аты 1 келді. 3.Сыныптан спорттық жарысқа 7 оқушы қатысты. 4. Әкем
мен ағаларым көл жағасына 12 қанат киіз үй тікті. 5.Асқар 15 үй, 16
пәтерде тұрады.
Шығармашылық диктант
Ежелгі Рим күнтізбесі
Ежелгі Римнің өзінің күнтізбесі болған. Жыл
наурыз айынан басталады. Күнтізбе 12 айдан құрылыпты. 12 айдың бірі
28, қалғандары кезектесіп, 29 немесе 30 күннен бітетін
болған.
Сергіту сәтін жүргізу
Топтық жұмыс
Сан
есімдерді қатыстырып, сөйлемдер құрап жазады,
қорғайды
«Сұрақтар жаңбыры » әдісі арқылы
қорытындылау
|
Үлестірме парақшалары
Дәптер
Тапсырмалар
Дескриптор
АҚТ
Флипчарт
Маркерлер
Парақшалар
|
Сабақтың соңы
3мин
|
Кері байланыс
«Блоб ағашы» әдісі
|
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай
жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы
күрделендіру қалай жоспарлайсыз?
|
Бағалау – Оқушылардың үйреткенін тексеруді
қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері
АКТ-мен байланыс
|
Сан
есімдерді қатыстырып, сөйлем құрап жазады
|
Бағалау парақшасы
Топтық бағалау
|
Қауіпсіздік ережелері: электр желісін
ұстамау
|
Рефлексия
Сабақтың мақсаттары /оқу мақсаттары
дұрыс
қойылған ба?
Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді
ме?
Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау
дұрыс
жүргізілді ме?
Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды
ма?
Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар
болды,
неліктен?
|
Жалпы баға
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі ( оқыту туралы
да, оқу туралы да ойланыңыз)
1:
2:
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алды ( оқытуды
да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Сабақ барысында сынып немесе жекелеген
оқушылардың жетістік/ қиындықтары туралы нені білдім, келесі
сабақтарды неге көңіл бөлу қажет?
|