|
Ұзақ мерзімді
жоспардың тарауы: 9.3 |
|
||||
|
Күні:11.02 |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||
|
Сынып:9 |
Қатысқандар: |
Қатыспаған-дар: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Бала құқығы қалай қорғалады |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
9.5.3.2 құқықтық актілерге сүйене отырып, қоғам мен отбасындағы балалар құқығын талдау |
||||
|
Сабақтың мақсаттары |
құқықтық актілерге сүйене отырып, қоғам мен отбасындағы балалар құқығын талдай алады. |
||||
|
Бағалау критерийі |
құқықтық актілерге сүйене отырып, қоғам мен отбасындағы балалар құқығын талдайды. |
||||
|
Тілдік мақсаттар |
Оқушылар орындай алады: Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Балал құқықтары мен міндеттері,ата-анақұқықтары мен міндеттері. |
||||
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік ел» идеясының(6-бөлім )құндылықтарын негізге ала отырып,Ұлттық демократиялық-патриоттық ұстанымдарын бойына сіңіру. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5мин Сабақтың ортасы 30 мин Сабақтың соңы 5мин Рефлекция |
Ынтымақтастық атмосферасын орнату
Үй тапсырмасын сұрау «Оймышты ара» әдісі Видео «Бала құқығы» «ДЖИКСО»әдісі оқулықтан оқиды 1-тапсырма:Ойлан. Бірік. Бөліс» әдісі бойынша өз ойларын барынша жазып шығады(Ойлан). Одан кейін олар өз идеяларын әріптестерімен біріктіреді (Бірік) және соңында бәрі идеяларын талқылауды бастайды (Бөліс). Қазақтың ұлы ойшылдары Абай Құнанбайұлы,Ыбырай Алтынсарин,Ахмет Байтұрсынұлы ,Шәкәрім Құдайбердіұлының тәрбие туралы қалдырған нақыл сөздерімен таныстыру. 2-тапсырма:
1. Баланың қандай құқығы
бар? 2.
«Заңға бағыну – адамзат
міндеті». 3-тапсырма: Бұл жауабы болса,сұрағы қандай болады 1.Бала өзінің жеке даралығын сақтап қалуға болады. 2.Міндет. 3.Құқықбұзушылық 4.Алимент 5.Қазақтың ұлы ойшылдары. 6.Заң міндеттейді 4. тапсырма: Жылдар
сөйлейді: 4-Тапсырма:
«Дамино» Заңның құрығы… анық бас Бағалау. «Бала құқығы» пирамида
|
Ынтымақтастық атмосферасын орнату «ДЖИКСО»әдісі оқулықтан оқиды 1-тапсырма:Ойлан. Бірік. Бөліс» әдісі бойынша өз ойларын барынша жазып шығады(Ойлан). 2-тапсырма:
1. Баланың қандай құқығы
бар? 2.
«Заңға бағыну – адамзат
міндеті». 3-тапсырма: Бұл жауабы болса,сұрағы қандай болады 4-Тапсырма: «Дамино» 5-Тапсырма:. «Тәртіп
орнат» |
Интер. Тақта АКТ Құқық негіздері 9-сынып А.С.Ибраева. С.Б.Гончарев |
||
3-тапсырма: Бұл жауабы болса,сұрағы қандай болады
1.Бала өзінің жеке даралығын сақтап қалуға болады.
2.Міндет.
3.Құқықбұзушылық
3-тапсырма: Бұл жауабы болса,сұрағы қандай болады
1.Алимент
2.Қазақтың ұлы ойшылдары.
3.Заң міндеттейді
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бала құқығы қалай қорғалады 9 сынып құқық негіздері
Бала құқығы қалай қорғалады 9 сынып құқық негіздері
|
Ұзақ мерзімді
жоспардың тарауы: 9.3 |
|
||||
|
Күні:11.02 |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||
|
Сынып:9 |
Қатысқандар: |
Қатыспаған-дар: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Бала құқығы қалай қорғалады |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
9.5.3.2 құқықтық актілерге сүйене отырып, қоғам мен отбасындағы балалар құқығын талдау |
||||
|
Сабақтың мақсаттары |
құқықтық актілерге сүйене отырып, қоғам мен отбасындағы балалар құқығын талдай алады. |
||||
|
Бағалау критерийі |
құқықтық актілерге сүйене отырып, қоғам мен отбасындағы балалар құқығын талдайды. |
||||
|
Тілдік мақсаттар |
Оқушылар орындай алады: Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Балал құқықтары мен міндеттері,ата-анақұқықтары мен міндеттері. |
||||
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік ел» идеясының(6-бөлім )құндылықтарын негізге ала отырып,Ұлттық демократиялық-патриоттық ұстанымдарын бойына сіңіру. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5мин Сабақтың ортасы 30 мин Сабақтың соңы 5мин Рефлекция |
Ынтымақтастық атмосферасын орнату
Үй тапсырмасын сұрау «Оймышты ара» әдісі Видео «Бала құқығы» «ДЖИКСО»әдісі оқулықтан оқиды 1-тапсырма:Ойлан. Бірік. Бөліс» әдісі бойынша өз ойларын барынша жазып шығады(Ойлан). Одан кейін олар өз идеяларын әріптестерімен біріктіреді (Бірік) және соңында бәрі идеяларын талқылауды бастайды (Бөліс). Қазақтың ұлы ойшылдары Абай Құнанбайұлы,Ыбырай Алтынсарин,Ахмет Байтұрсынұлы ,Шәкәрім Құдайбердіұлының тәрбие туралы қалдырған нақыл сөздерімен таныстыру. 2-тапсырма:
1. Баланың қандай құқығы
бар? 2.
«Заңға бағыну – адамзат
міндеті». 3-тапсырма: Бұл жауабы болса,сұрағы қандай болады 1.Бала өзінің жеке даралығын сақтап қалуға болады. 2.Міндет. 3.Құқықбұзушылық 4.Алимент 5.Қазақтың ұлы ойшылдары. 6.Заң міндеттейді 4. тапсырма: Жылдар
сөйлейді: 4-Тапсырма:
«Дамино» Заңның құрығы… анық бас Бағалау. «Бала құқығы» пирамида
|
Ынтымақтастық атмосферасын орнату «ДЖИКСО»әдісі оқулықтан оқиды 1-тапсырма:Ойлан. Бірік. Бөліс» әдісі бойынша өз ойларын барынша жазып шығады(Ойлан). 2-тапсырма:
1. Баланың қандай құқығы
бар? 2.
«Заңға бағыну – адамзат
міндеті». 3-тапсырма: Бұл жауабы болса,сұрағы қандай болады 4-Тапсырма: «Дамино» 5-Тапсырма:. «Тәртіп
орнат» |
Интер. Тақта АКТ Құқық негіздері 9-сынып А.С.Ибраева. С.Б.Гончарев |
||
3-тапсырма: Бұл жауабы болса,сұрағы қандай болады
1.Бала өзінің жеке даралығын сақтап қалуға болады.
2.Міндет.
3.Құқықбұзушылық
3-тапсырма: Бұл жауабы болса,сұрағы қандай болады
1.Алимент
2.Қазақтың ұлы ойшылдары.
3.Заң міндеттейді
шағым қалдыра аласыз
















