Материалдар / "Даңғой " сабақ жоспары
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

"Даңғой " сабақ жоспары

Материал туралы қысқаша түсінік
әріптестеріме көмек
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
07 Қазан 2020
982
2 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Пән: Әдебиеттік оқу



Күні:28.04.2020ж

Мұғалімнің аты – жөні: Сүлейменова А.С


Сынып: 2

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:


Бөлім

Саяхат


91 Сабақтың тақырыбы:

Бақшада.Даңғой

Оқу мақсаты

2.2.8.2.Ақын сезімін бере отырып, нақышына келітіріп оқу.


Сабақ мақсаты

Барлық оқушылар: мәтінді оқиды, түсінеді, бағалауға қатысады, нақышына келтіріп оқиды.

Көпшілік оқушылар: Тақырыпты болжайды, қажетті ақпаратты тауып оқиды, берілген сөздердің мағынасын ашады

Кейбір оқушылар: Жазушыға еліктеп көркем сөйлей алады, ақын сезімін бере отырып, нақышына келтіріп оқиды.

Құндылық

Тұрақты өзіндік білім алу дағдылары.


Пәнаралық байланыс

Қазақ тілі, дүниетану.

Акт қолдану дағдылары

Интербелсенді тақта

Алдыңғы білім


Егістікте болдың ба?

Ресурстар

Оқулық суреттер, топқа бөлінуге арналған кеспе қағаздар, әр – түрлі заттар, топтық тарсырмалар, кері байланыс , стикер.

Әдіс тәсілдер


Сұрақ – жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік, рефлексия


Жоспар


Уақыт

Жоспарланған жұмыс түрлері

Ресурстар

Сабақтың басы 5мин

Психологиялық ахуал қалыптастыру

Гүлдей жайнап бәріміз,

Көңілді біздің әніміз.

Қияр , сәбіз, қызанақ,

Бау- бақшаның сәніміз.


Топқа бөліну

I – топ: Гүлдер

II – топ: Жемістер

III – топ: Көкөністер


Ширату

Тақырыпты ашу мақсатында «Санды әріптер» ойының орындау



3 1 15 34 1 7 1

Б

А

Қ


Ш

А

Д

А
































Сабақтың ортасы

30 мин


Мағынаны ажырату

Ой қозғау. Кластер құрастыру

Овал 1 Прямая со стрелкой 1 Прямая со стрелкой 2



Прямая со стрелкой 3 Бақшада


Прямая со стрелкой 4 Прямая со стрелкой 5



Дескриптор:

  • Берілген тапсрыма бойынша ойланады

  • Кластер құрастырады.

ҚБ: Ауызша бағалау




Автор туралы мәлімет.

Есентай Ерботин (1940 – 1992) Павлодар облысы, Баянауыл ауданында туған. 1950 жылы республикалық «Балдырған» журналында балаларға арналған алғашқы сықақ өлеңі жарияланады. Содан бері «Өрнек», «Өнеге», «Серік пен Берік», «Менің досым», «Балалар бал болғанда», «Далаға саяхат» атты кітаптары жарық көрген. Бүгін біз «Даңғой» деген мысалымен танысамыз.

«Ашық микрофон» әдісімен «Даңғой»

сөзінің мағынасын ашу.


Мысал оқылады

Сөздікпен жұмыс .Дәптермен жұмыс.


Сергіту сәті:




Тапсырма: 1 (Ө)

Кеспе қағаздардағы тапсырмаларды сәйкестендіру.


Мысалда берілген сөздер

МАҒЫНАСЫ

Желөкпе

Мақтаншақ

Даңғойланды

Мақтанды

Нән

Үлкен болу

Қалтарыста

Таса жерде

Кәде

Керекке, қажетке, пайдаға


Дескриптор

  • Жаңа сөздермен танысады

  • Мысалдағы сөздермен сійкестендіру жүргізеді

ҚБ: «Көңілді алмалар» әдісі.





Тапсырма: 2 (Ж)

«Жалғасын тап ойыны»

  1. Кішіпейілдің абыройы а....ы.

Тәкаппардың құты қ.....ды


  1. Өзімшіл өз пайдасын к......і

  2. Кең пейілге ас к.п, Менменге тас к.п

  3. Мақтаншақ бар ақылын мақтанға т........ды

  4. Тәкаппардың тонын к.ме


Дескриптор:

  • Мақал – мәтелдерді оқиды

  • Жалғасын табады

  • Мағынасын ашады

ҚБ. «Қол шапалақ» әдісі





Тапсырма: 3 (Т)

Даңғой қиярдың іс –әрекетіне өз көзқарастарын білдіреді.



ҚБ: «Жүзімдер әдісі» арқылы бағалау.



Тапсырма:4 (Ө)


Дұрыс сөз құрап, жаз

й

а

Ғ

о

Д

Ң


л

а

М

р

Т

Ұ


З

қ

Р

ы

Б

А


б

ш

Қ

а

А



н

а

Т

а

Қ

М

770 ₸ - Сатып алу
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!