Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Допқа ие болу әдісінің негізгі элементтерін дамыту.
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Мектеп: Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп |
||||||||
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні:Арын М |
|||||||
Сынып: 5 |
|
|
||||||
Сабақ тақырыбы |
Допқа ие болу әдісінің негізгі элементтерін дамыту |
|||||||
Оқу мақсаттары |
Допқа ие болу әдісінің негізгі элементтерін дамыту |
|||||||
Бағалау критерийлері |
Оқушы біледі: Допқа ие болу әдісінің негізгі элементтерін біледі |
|||||||
Сабақ барысы |
||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||
Сабақтың басы 1-4мин Сабақтың ортасы 4-10 Кіріспе кезеңі Жауап берген оқушылардан топ құрып, бөліп алу 10-16мин Топтық сайыс кезеңі Топтар жауап парақтарымен алмасады,тексереді 16-20 I.Іріктеу кезеңі әр топтан төмен ұпай жинаған бір оқушы шығады 20-30 мин
IІ.Іріктеу кезеңі әр топтан төмен ұпай жинаған бір оқушы шығады 30-36 мин IIІ.Іріктеу кезеңі әр топтан төмен ұпай жинаған бір оқушы шығады 36-42мин
Сабақтың соңы 42-45мин
|
Оқушылармен сәлемдесу. Сабақ мақсатымен таныстыру. ”Біз,қазір, өз ағзасының құрылысынан гөрі , компьютер мен көлігінің құрылысын артығырақ білетін қоғамда өмір сүріп жатырмыз...‟ Тэодор Уэтсон Жаңа сабақты ойын күйінде өткізу Оқушылар оқулық материалын толығымен өздері оқып шығады. Ой қозғау (бір сөзбен жауап ) 1).Астың ағзада қозғалуы-Асқорыту. 2) Мұрын қуысы, жұтқыншақ, ауыз қуысы жүйенің мүшелеріне жатады-тыныс алу жүйесі 3) ауыз қуысы, жұтқыншақ, өңеш, қарын (асқазан) , аш ішек, тоқ ішек, тік ішек жатад-асқорыту мүшелері. 4)Асқорыту жүйесіне ауыз қуысы, жұтқыншақ, өңеш, қарын (асқазан) , аш ішек, тоқ ішек, тік ішек және жатады-бездер 5)өт бөлінеді-бауырдан 6)Соқыр ішек бөлігі-аппендикс. Мені ата (Ас қорыту жүесіне қатысатын мүшелерін атайды)
Мағынаны тану (оқылған сұрақтарға ия немесе жоқ деп жауап береді)
Бейнені табу (Топ мүшесі сөзді келесі топ мүшесіне дыбыстамай ым-шарамен жеткізеді) Тіс,Асқазан,Бауыр,Ауыз,Ерін,Ми
Зерде (Ауыз қуысы мүшелерінің қызметін сәйкестендіреді) Тіл-таниды Таңдай-бөліп тұрады Ерін-сезеді Ұрт-шектейді Тіс-ұсақтайды Сілекей бездері-бөліп шығарады Барлық кезеңдерден жоғары ұпай жинап, жеңген топ мүшелері «Жас биолог» атағын жеңіп алады. Бүгінгі сабаққа оқушылар өздері баға береді. Рефлексия: 3 факт Не қиын? Не түсініксіз? Менің ұсынысым Үйге тапсырма: кестемен жұмыс |
Оқулық Интербелсенді тақта Жауап парақшалары Карточкалар Карточкалар Смайлик парақшалары |
||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? |
Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||||||
|
||||||||
Жалпы баға |
||||||||
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? |
|
|
||||||
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? |
|
|
||||||
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу |
|
|
Тексерілді: