|
Бөлім: |
Тұрақты ток |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 10 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Электр тогы. Тізбек бөлігіне арналған Ом заңы. Өткізгіштерді аралас жалғау |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 - аралас жалғанған өткізгіштерден тұратын тізбек бөлігі үшін Ом заңын қолдану; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы /3 минут/ |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу, Көңіл-күйін сұрау, Оқушыларды түгелдеу Топқа бөлу Сабақ барысында «Амперметр» әдісі арқылы бағалау жүретінін таныстыру |
«Ток күші», «Кернеу», таңдалған қималар арқылы 2 топқа бөлінеді |
ҚБ: «Қолпаштау» Дескриптор: - Өткен физикалық шаманы, өлшем бірліктерді, таңбаны, формуланы дұрыс ажыратады |
қималар |
|
Миға шабуыл. «Ой жинақтау» әдісі. /3 минут/ |
Білім дағдысы: Білу Белсенді оқыту әдісі: «Mozaweb» 3D платформасы арқылы жаңа сабақ тақырыбын ашу. |
оқушылар 3D трансформатор суретіне қарап жаңа сабақ тақырыбын ашады. |
ҚБ: «Қолпаштау» Дескриптор: -Кернеу, ток, кедергі шамасын айтады. |
Интерактивті тақта Слайд №1,2 |
|
Сабақтың ортасы /25 минут/ Сабақтың соңы /5 минут/ |
Білім дағдысы: Талдау Белсенді оқыту әдісі: «Құралдар сөйлесін» Берілген тізбек арқылы құралдарды құрып, дұрыстығын тексеру және есеп шығару. Білім дағдысы: Қолдану Белсенді оқыту әдісі: «Досымнан көмек» жұптық жұмыс Қималар үйлестіріп, берілген есептерді есептейді, фопмуланы қолданады. Білім дағдысы: Талдау Белсенді оқыту әдісі: «5 сұрақ» әдісі «Joytake» платформасы жеке жұмыс Платформа арқылы берілген тест сұрақтарына жауап береді. |
Құралдар арқылы Ом заңына есептер шығару және тексеру. Оқушылар тізбек бөлігіне арналған Ом заңы бойынша есептер шығаруда қолданады. Оқушылар бүгінгі өткен тақырыптарын тиянақтап, тест орындайды, нәтижені талдайды. |
ҚБ: «Амперметр» Дескриптор: -Тізбекті дұрыс құрастырып жалғау түрін анықтау-1 -Аралас жалғанған өткізгіштер үшін Ом заңын қолдану-1 Жалпы балл - 2 Дескриптор: -Есептің берілгенін жаза алады-1 -Формуланы дұрыс түрлендіреді-1 -Өлшем бірлікті дұрыс анықтайды-1 Жалпы балл - 3 ҚБ: «Амперметр» Дескриптор: -Әр дұрыс жауап -1балл. Жалпы балл - 5 |
Слайд №3,4 Құралдар Есеп қималары қосымша №1 «Joytake» платформасы |
|
Рефлексия /4 минут/ |
ҚБ Белсенді оқыту әдісі: «Padlet» платформасы Педагог оқушыларға OR код үйлестіреді. Padlet платформасы арқылы рефлекция жүргізеді. Рефлексия: A. Бүгінгі сабақтан қандай маңызды мәлімет алдыңыз? B. Бүгінгі сабақтан алған білімді күнделікті тұрмыста қалай қолданған болар едіңіз? |
Кері байланыс жүргізіледі. |
Білім алушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай мадақтау әдісі арқылы бағаланады. Амперметр құралы арқылы бағалау жүргізіледі. |
Тапсырма орындауға қажетті құралдар. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Электр тогы. Тізбек бөлігіне арналған Ом заңы. Өткізгіштерді аралас жалғау
|
Бөлім: |
Тұрақты ток |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 10 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Электр тогы. Тізбек бөлігіне арналған Ом заңы. Өткізгіштерді аралас жалғау |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 - аралас жалғанған өткізгіштерден тұратын тізбек бөлігі үшін Ом заңын қолдану; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы /3 минут/ |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу, Көңіл-күйін сұрау, Оқушыларды түгелдеу Топқа бөлу Сабақ барысында «Амперметр» әдісі арқылы бағалау жүретінін таныстыру |
«Ток күші», «Кернеу», таңдалған қималар арқылы 2 топқа бөлінеді |
ҚБ: «Қолпаштау» Дескриптор: - Өткен физикалық шаманы, өлшем бірліктерді, таңбаны, формуланы дұрыс ажыратады |
қималар |
|
Миға шабуыл. «Ой жинақтау» әдісі. /3 минут/ |
Білім дағдысы: Білу Белсенді оқыту әдісі: «Mozaweb» 3D платформасы арқылы жаңа сабақ тақырыбын ашу. |
оқушылар 3D трансформатор суретіне қарап жаңа сабақ тақырыбын ашады. |
ҚБ: «Қолпаштау» Дескриптор: -Кернеу, ток, кедергі шамасын айтады. |
Интерактивті тақта Слайд №1,2 |
|
Сабақтың ортасы /25 минут/ Сабақтың соңы /5 минут/ |
Білім дағдысы: Талдау Белсенді оқыту әдісі: «Құралдар сөйлесін» Берілген тізбек арқылы құралдарды құрып, дұрыстығын тексеру және есеп шығару. Білім дағдысы: Қолдану Белсенді оқыту әдісі: «Досымнан көмек» жұптық жұмыс Қималар үйлестіріп, берілген есептерді есептейді, фопмуланы қолданады. Білім дағдысы: Талдау Белсенді оқыту әдісі: «5 сұрақ» әдісі «Joytake» платформасы жеке жұмыс Платформа арқылы берілген тест сұрақтарына жауап береді. |
Құралдар арқылы Ом заңына есептер шығару және тексеру. Оқушылар тізбек бөлігіне арналған Ом заңы бойынша есептер шығаруда қолданады. Оқушылар бүгінгі өткен тақырыптарын тиянақтап, тест орындайды, нәтижені талдайды. |
ҚБ: «Амперметр» Дескриптор: -Тізбекті дұрыс құрастырып жалғау түрін анықтау-1 -Аралас жалғанған өткізгіштер үшін Ом заңын қолдану-1 Жалпы балл - 2 Дескриптор: -Есептің берілгенін жаза алады-1 -Формуланы дұрыс түрлендіреді-1 -Өлшем бірлікті дұрыс анықтайды-1 Жалпы балл - 3 ҚБ: «Амперметр» Дескриптор: -Әр дұрыс жауап -1балл. Жалпы балл - 5 |
Слайд №3,4 Құралдар Есеп қималары қосымша №1 «Joytake» платформасы |
|
Рефлексия /4 минут/ |
ҚБ Белсенді оқыту әдісі: «Padlet» платформасы Педагог оқушыларға OR код үйлестіреді. Padlet платформасы арқылы рефлекция жүргізеді. Рефлексия: A. Бүгінгі сабақтан қандай маңызды мәлімет алдыңыз? B. Бүгінгі сабақтан алған білімді күнделікті тұрмыста қалай қолданған болар едіңіз? |
Кері байланыс жүргізіледі. |
Білім алушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай мадақтау әдісі арқылы бағаланады. Амперметр құралы арқылы бағалау жүргізіледі. |
Тапсырма орындауға қажетті құралдар. |
шағым қалдыра аласыз


