Материалдар / Есепті әр түрлі тәсілмен шығару

Есепті әр түрлі тәсілмен шығару

Материал туралы қысқаша түсінік
Кембридж тәсілі бойынша жоспар. Жас мамандарға көмек ретінде, әдіс-тәсілдерді сабақ кезеңдерінде қолдану
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
12 Қазан 2018
682
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Математика

Тақырыбы: Есепті әр түрлі тәсілмен шығару.

Мақсаты: Есептерді шығару барысында көбейтудің қасиеттерін қолдану жолдарын тиянақтау.

Күтілетін нәтиже: Есептерді шығару барысында көбейтудің қасиеттерін қолдану жолдарын тиянақтайды.Танымдық белсенділікті, ұжымда жұмыс істеу қабілетін, өзін ж/е сыныптастарын бағалай білу біліктерін дамытады.

Модульдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер. Оқыту үшін бағалау мен оқуды бағалау.

Жас ерекшеліктеріне сай оқыту. СТО.Оқытуды басқару ж/е көшбасшылық

Әдіс-тәсілі: жұптық жұмыс, ой қозғау, өздік, топтық жұмыс.

Сабақ барысы

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Күтілетін нәтиже

I Ұйымдас-

тыру кезеңі

Психология-

лық дайындық


Оқушыларды тынышталдырып топқа бөлемін.

Сергіту сәті.

Орындарына отырады.


Қимыл жасап көрсетеді.



Жинақылыққа бейімделеді.

Ынтымақтастық атмосферасы қалыптасады.

II Үй тап

сырмасын

тексеру.

Жұптық жұмыс

Бір-бірінің жұмыстарын тексереді.

Бір-бірін қадағалау- ға, бағалауға бейімделеді.

III Өткенді

қайталау.

«Сұрақты қағып ал»

6 цифрының сол жағына қандай цифрды қойғанда, 2, 3, 4, 6, 9 сандарына қалдықсыз бөлінетін екі таңбалы сан шығады?

Арифметикалық диктант

Сұраққа жауап береді.


Жеке орындайды. Жұмыстарын бір-біріне тексертіп, бағалату.

Ойларын еркін айтуға, диалогқа түсуге бейімделеді.

Өткен тақырыптар бойынша білімдерін тексеру.

IV Жаңа

тақырыппен

жұмыс.











Рефлексия

Оқулықпен жұмыс

1-тапсырма текшенің неше қыры, жағы, төбесі бар ата

2 , 3-тапсырма практикалық жұмыс.

4 –тапсырма өздік жұмыс

5 -тапсырманы екі топқа бөліп беремін.







7-тапсырма өзіндік жұмыс.

«блоб» ағашы

Топпен ақылдасады, өз

ойларын айтады.

Ой қорытады, ережені түсіндіреді.

Сатып а. – 7 д ж/е 3д

1д – 10 тг

Төледі -?

10 *7 + 10 * 3 = 100 тг

10 * (7 + 3) = 100 тг


Топта ақылдасады, талқылайды, ойларын айтып дәлелдейді.

Орындайды, түсіндіреді.

Өздік жұмыс


Өздігімен ойлануға, ой бөлісуге, топпен

жұмыс жасауға

бейімделеді.



Дәлелдеуге, қорытынды шығаруға бағытталады.

Өздігімен жұмыс жасауға бейімделеді.

V Үй тапсырмасы

Тапсырманы жазады

Тиянақтылыққа баулу

VI Бағалау.


Жұмыстарына анализ жасау, бағалау

Баға қойғызады

Білім деңгейлерін біледі





Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!