Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
Сабақ: Бөлім: Киім.Сән.ТалғамТақырыбы: Киім -стильдері | Мектеп: Жаңаталап орта мектебі |
Күні: 27.09.2017ж | Мұғалімнің аты-жөні: Монтаева Ақерке Мархаббатовна |
Сынып: 5 | Қатысқандар: | Қатыспағандар: |
Осы сабақта қол жеткізетін оқу мақсаттары | Т/А4.Тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтау |
Сабақтың мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады:тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтайды.Оқушылардың көпшілігі орындай алады:тірек сөздерді пайдалана отырып, әңгіме құрастырады.Кейбір оқушылар орындай алады:анықталған негізгі ойды, өмірмен байланыстыра отырып дәлелдейді |
Бағалау критерийі | Тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтайды |
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтап, мазмұнды әңгіме құрастырады |
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: мәтін,тірек сөздер, әңгіме |
| Диалог құруға/шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер:Киім кию үлгісі сізге ұнай ма?Сіз қалай киінгенді ұнатасыз? Сіздің ойыңыз? |
| Талқылауға арналған сұрақтар: «Адам көркі- шүберек» Қазіргі заман киім үлгісі сізге қалай әсер етеді? |
| Не себепті:Адамдар киімді жыл мезгіліне қарай не үшін таңдайды? |
| Ишара: |
Құндылықтарға баулу |
Құндылықтарға баулу шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау, ұлттық мәдениеттің жүесін табысты дамыту арқылы іске асырылады |
Пәнаралық байланыс | Тарих, технология,әдебиет |
Алдыңғы оқу | «Шынжыр » әдісі арқылы бүгінгі тақырыппен байланыстыру |
Сабақ барысы |
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтың басы | Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар
|
5 минут
| Ынтымақтастық атмосфера орнату. Cуреттер арқылы топқа бөлемін. Бірдей киім үлгісінің астына топ аттары жасырыладыІ топ ТапқырларІІ топ Зеректер |
|
|
|
Суреттер |
Сабақтың ортасы25 минут
|
|
Акт
Акт
оқулықта берілген мәтінhttps//infourok.ruсайтынан
|
Сабақтың соңы5мин
|
«Бір сөйлемдік қорытынды» Тақырып бойынша қорытындылай отырып,бір сөйлем таңдауын және ол сөйлемнің төмендегідей сұрақтарға жауап беруін сұраймын. «кім? не? қайда? не үшін? қалай? » Кері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек» |
|
Саралау-Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз?Диалог және қолдау көрсету« Ақпарат жинау», «Серіктестің жауакбы »әдісіҚорытынды тәсіл«Попс» әдісі
|
| Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау.АКТ-мен байланыс |
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді?Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті?Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге?Қорытынды бағалау
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)1.2.Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1.2.
Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім?1.2. |
|
|
Жалпы бағамдау |
|
|
Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)?
1:
2:Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?
1:
2:Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет?
1:
2:
|
|
|