Материалдар / М.Әуезов "Кешкі дөң басында" . Ә.Нұрпейісова "Кеш".
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

М.Әуезов "Кешкі дөң басында" . Ә.Нұрпейісова "Кеш".

Материал туралы қысқаша түсінік
күнделікті сабақ жоспары 3 сыныпқа арналған
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
07 Ақпан 2018
797
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Күні:13.04.17 ж

Мұғалімнің аты-жөні: Етекбаева А.Ж

Сабақтың тақырыбы

М.Әуезов Кешкі дөң басында .Ә. Нұрпейісова Кеш.

Сынып: 3 «а»

Қатысқаны:14

Қатыспағаны:0

Сабақ негізделген оқу мақсаты(мақсаттары):

Мәтіндердің мағынасын түсініп,екі шығарманы салыстыра отырып сиапттау,табиғаттың әсемдігін көре білу. Берілген сюжетті сурет ,сөзер, сызбалар, суреттер, белгілерін қолдана отырып, мәтін құрастыру және жазу.

Сабақ мақсаттары :


Барлық оқушылар білуге тиісті:

Мәтіндердің мазмұнын түсінеді

Оқушылардың көпшілігі: Мәтіннің мазмұны бойынша басқа оқушыларға түсіндіре алады,өзін-өзі бағалай алады,.

Кейбір оқушылар:

Екі мәтінді түсініп,салыстыра алады,сыныптастарына сын айта алады.

Тілдік мақсат

Оқушылар: Нақты сөйлеу арқылы, мәтінді түсінгенін көрсете алады.

Негізгі сөздер мен тіркестер: кеш,кешкі дөң басында,нұрланып қызғылттанады.

Сыныптағы диалог\ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:

Ауызекі сөйлеу стилі

Талқыдауға арналған тармақтар:Шығармаларда не суреттелген? Екі шығарманың айырмашылығы неде?

Жазылым бойынша ұсыныстар: кеш жайлы әңгіме құрап жазу

Алдығы тақырып

Оқу үшін әртүрлі стратегияларды қолдана алады.Өз ойларын айтады.

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар

Ресурстар

Басы

13 минут

1«Шаттық шеңбері» оқушылар бір-біріне тілек тілейді.

«Мен саған... тілеймін!»

2.Топқа бөлу «Пазл» әдісі (таң суреті,кеш,күндізгі суреттер)

3 «Шыбынұрғыш» әдісі бойынша ұй жұмысын тексеру

4 «Миға шабуыл» құрылған пазлдағы суреттері бойынша жұмыс жасау.

Суреттер

Шыбынұрғыштар ,парақтар

Ортасы

17


Мәтіндерді оқу

Топтық жұмыс

І топ Дебат әңгіме құру

ІІ топ Кеш зереушілік әңгіме

ІІІ топ Шыңармалардың мазмұнын түсініп оқу,талқылау


Сергіту сәті

А4 қағаздары







+*//////////////------------------------------------------------------Аудиожазба

Аяғы

15


Бекіту

«Кеш» тақырыбына эссе жазу .

Дескриптор: Білім алушы

«3»-егер білім алушы 3 сөйлемнен тұратын өзара мағынасы жағынан байланысқан мәтін құраса.

«4»-егер білім алушы 4 сөйлемнен тұратын өзара мағынасы жағынан байланысқан мәтін құраса және көркем сөздерді қолдана білсе.

«5»- егер білім алушы 5 сөйлемнен артық өзара мағынасы жағынан байланысқан мәтін құраса және көркем сөздерді,теңеулерді қолдана білсе


Қорытындылау

«Рубрикалық сұрақтар»

-Кешкі ауыл көрінісі жайлыне айтар едің?

-Неге ауыл кеші у-шуға айналады?

-Шығармалардағы кездескен теңеулерді ата

Үй тапсырмасы:оқу, сұрақтармен жұмыс,сурет бойынша әңгіме құра.

Бағалау:бағалау парағы бойынша

Аты-жөні

Шыбынұрғыш

Сурет бойынша жұмыс

Топпен жұмыс

Эссе жазу







Кері байланыс:

. «Активатор 3/2/1» стратегиясы

  • Бүгінгі сабақта ұнаған 3 кезеңді атаңыз

  • Сабақ барысында өзіңізге ұнаған 2 сұрақты жазыңыз

  • Сабақта ұнамаған жайды ата



Дәптер, оқулық



Бағалау парағы



Қосымша ақпарат

Саралау – оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспар-лайсыз? Қабі-летті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз?

Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пəнаралық байланыс – Денсаулық жəне қауіп-сіздік, АКТ-мен байла-ныс. Құнды-лықтармен байланыс (тəрбие элементі).

отырып, оқушыларды жаңа тақырыппен танысты. Сабақтың мақсаты мен кезеңдері толық орындалды. Табысты оқушылар орта деңгейдегі оқушыларға көрсете білді.

Сабақ бойы әрбір орындалған тапсырмаға қолдау, «жарайсың», «бәрекелді» сөздері арқылы мадақтау.Шапалақтау ,бас бармақ,сын айту,жұбыңды тексер,бағала ,бағдаршам,бағалау парақшасы арқылы өздерін бағалайды. Дискриторды оқу арқылы оқушылар жақсы баға алуға тырысты. .

«Активатор 3/2/1» әдісі арқылы оқушылардың ұнаған 3 кезеңін білдім,келесі сабақта қолданамын. Сабақта ұнамаған жайды айтты ,келесі сабқта сол кемшілікті жою үшін басұадай әдістер қолданамын.


АКТ көмегі арқылы денелерін шынықтыруға арналған сергіту сәті.Табиғаттың әсемдігін сезіну,қорғауға тәрбиелеу



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!