Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация жариялап
2 млн. ₸ табыс табыңыз!
0 / 1
Материалға шағымдану
Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Сіздің сұранысыңыз сәтті жіберілді!
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
1 бонус = 1 теңге
Бонусты сайттағы қызметтерге жұмсай аласыз. Мысалы келесі материалды жеңілдікпен алуға болады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Түсінікті
2024-2025 оқу жылына арналған
қысқа мерзімді сабақ жоспарларын
Жүктеп алғыңыз келеді ме?
Модель және модельдеу
Материал туралы қысқаша түсінік
Оқушыларға модель ұғымы, модельдеу және модельдеудің кезеңдері жайлы мағлұмат беру.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады.
Толығырақ
10 Қараша 2018
599
0 рет жүктелген
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Сабақтың тақырыбы: Модель және модельдеуСабақтың мақсаты:Білімділік: Оқушыларға модель ұғымы, модельдеу және модельдеудің кезеңдері жайлы мағлұмат беру.Дамытушылық: Оқушыларды модель құруға дағдыландыру, пәнге қызығушылығын арттыру, оқушылардың ойлау қабілетін, сөздік қорын дамыту.Тәрбиелік: Оқушыларды нақты шешім қабылдай білуге, топпен жұмыс жасауға, өз ойын еркін жеткізе білуге тәрбиелеу.Сабақтың түрі: жаңа білімді меңгерту сабағыСабақтың әдісі: көрсете отырып түсіндіру, сұрақ - жауап, ойын әдісіКөрнекіліктер: оқулық, интерактивті тақта, компьютер, таратпа қағаздар, электронды оқулық, бағалау парағы, видео, қалпақшалар (қызыл, сары, жасыл)Сабақтың барысы: ҰйымдастыруОйлан тап!Жаңа сабақЖаңа сабақты бекітуІ. Электронды оқулықпен жұмысІІ. Деңгейлік тапсырмалар орындауІІІ. Модельдер сырыІV. Сиқырлы фигураларV. Шыңға шығу!БағалауҮйге тапсырма беру.Ұйымдастыру
Жаңа сабақты бекітуЭлектронды оқулықтағы тапсырмаларды орындау№2 тапсырмаДәптермен жұмыс (оқушыларға деңгейлік тапсырмалар беріледі, оны дәптерге орындайды)Төмендегі объектілердің ақпараттық моделін құрастыру
№ 3 тапсырма«Модельдер сыры»Шарты: Берілген модельдерді материалдық және ақпараттық бағытқа топтаңыздар.
БағалауОқушылар өздерінің жинаған ұпай сандарын санап, қорытынды баға шығарып, өз – өздерін бағалайды. Бағалар журналға қойылады.
Шарты: тақтаға төмендегі үлгідегі кері байланыс парағы ілінеді. Оқушылар қойылған сұрақтарға өз ойларын айтып, кері байланыс парағына жазады.
Үйге тапсырма беру
- Оқушылармен амандасу
- кезекші есебін тыңдау
- оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру
- сабақ мақсатын айту.
Жаңа сабақты бекітуЭлектронды оқулықтағы тапсырмаларды орындау№2 тапсырмаДәптермен жұмыс (оқушыларға деңгейлік тапсырмалар беріледі, оны дәптерге орындайды)Төмендегі объектілердің ақпараттық моделін құрастыру
Нысан атауы | Пішіні | Түсі | Құрамы | Әрекеті |
Қарындаш | Ұзын | Түрлі - түсті | ағаш | Сурет салу |
Тасбақа | ||||
Шар | ||||
Гүл |
- Глобус
- Театр қойылымының декорациялық безендіру макеті
- Театр спектаклінің костюмдер эскизі
- Адам қаңқасының макеті
- Химия рекацияларының теңдеуі
- Шыңғыс хан жанұясы ұрпақтарының сызба түріндегі моделі
- Қуыршақ
- Су молекуласы құрылымының моделі (макеті)
- Автобус қозғалысының кестесі
- Паровоз ойыншығы
- Метроның сызбасы
- Тіктөртбұрыштың ауданын табу формуласы
- Чарльз Бэббидж суреті
- Модель дегеніміз не?
- Модельдеу дегеніміз не?
- Модельдеу кезеңдерін атаңыз?
- Модельге мысал келтіріңіз.
- Модельдеуге мысал келтіріңіз?
БағалауОқушылар өздерінің жинаған ұпай сандарын санап, қорытынды баға шығарып, өз – өздерін бағалайды. Бағалар журналға қойылады.
Шарты: тақтаға төмендегі үлгідегі кері байланыс парағы ілінеді. Оқушылар қойылған сұрақтарға өз ойларын айтып, кері байланыс парағына жазады.
Сабақта не ұнады немесе жақсы болды? | Не ұнамады немесе жаман болды? | Сабақта нені өзгерткің келеді? Сенің қалауың. |
Үйге тапсырма беру
- §13 оқу, ереже жаттау
- Түйін 76 – бет дәптерге көшіріп жазу және 75 – беттегі 27 – суретті «Модельдеу кезеңдері» кестесін сызу.
- Сыныптың графикалық моделін сызу
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация
жариялап табыс табыңыз!
Материалдарыңызды сатып, ақша табыңыз.
(kaspi Gold, Halyk bank)