Материалдар / Нәтиже сабақ №7

Нәтиже сабақ №7

Материал туралы қысқаша түсінік
Қысқа мерзімді сабақ жоспары 5-сыныпқа арналған. Қазақ тілі пәнінен. Нәтиже сабақ №7. Сабақ жоспар сай №472 бұйрыққа сай жазылған. Оқу мақсаты оқу бағдарлмасына сай жазылған.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
27 Желтоқсан 2021
816
1 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Білім беру ұйымының атауы

«А.Байтұрсынұлы атындағы орта мектеп»

Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

5-бөлім. Бос уақыт және хобби.

Педагогтің аты-жөні:

Молдағалиева М.М.

Күні:


Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Нәтиже сабақ №7

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

Ж5.3.6.1. Мәтіндегі орфографиялық қателерді сөздіктерге сүйене отырып, түзету және редакциялау.

Сабақтың мақсаты

Мәтіндегі орфографиялық қателерді сөздіктерге сүйене отырып, түзету және редакциялау, дәлелдеу.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру









Өзін-өзі тексеру


Өткен білімді еске түсіру


Жаңа білім















Бекіту













Кері байланыс

Оқушылармен амандасу, түгелдеу.

Оқушылар сабақтың басында шеңбер құрып, «Көбелек» жаттығуын орындайды. Әрбір күн – таңертеңнен басталады. Біз ойнауға тиіспіз. Бұл үшін мен келесіні ұсынамын – мен сендерге көрсетемін, — ал сендер менің артымнан қайталайсыңдар «көбелек» жаттығуы» Таңертең көбелек оянды, тартылды, Қанаттарын бұлғады, терең тыныс алды, Азғана айналып, барлығына күліп, Қайта гүліне оралды.

Орфография деген не?

Орфоэпия деген не?

«Өрмекші торы» әдісі арқылы сұрақ қою.

Сабақтың тақырыбымен, мақсатымен таныстыру - Айтылым, жазылым бойынша тапсырмаларын орындаймыз. Суреттермен жұмыс жасаймыз, сұрақтарға жауап береміз, күн тәртібін қайталаймыз.

Тапсырма 1

Мәтінді оқы, ондағы орфографиялық қателерді тап.

Күй.

Күй- қазақ халқының тұрмыс харекетімен, күнкөріс кәсібімен, арман- мұңұмен, күрес- тартысымен, әдет-ғұрпымен астасып, ғасырлар бойы онмен бірге жасасып келе жатған өнер. Күйді домбырада ғана тартпаған, қобызда да, сыбызғы да да ойнаған. Күй сйужетті музыка жанрына жатады. Әрбір күй белгілі бір оқиғаға, күрес- тартысқа құрылад. Күй- өміршен жанр. Қарағай қақпақ қос ішекті домбрамен сыр шерту- атадан балаға мирас болған өнөр.

Амандасады.



Мұғалім нұсқаулығын орындайды.





Сұрақтарға жауап береді.

Мұғалім нұсқаулығын орындайды.

Сабақтың мақсатымен танысады.





Мұғалім нұсқаулығын орындайды.









Тест орындайды.












Кері байланыс береді









«3 шапалақ» әдісі


К: Мәтінді оқып, ондағы орфографиялық қателерді табады.

Д: Оқиды-1

Қателерді табады (әр дұрыс жауап 1 балл.)
























Оқулық.












Ғаламтор









оқулық





















Оқулық




Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ