Материалдар / Отбасы және мен
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Отбасы және мен

Материал туралы қысқаша түсінік
пмммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
18 Желтоқсан 2017
719
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

САБАҚ:№15

МЕКТЕП: « №8 орта мектеп» МКМ

Күні:

Мұғалімнің есімі:

СЫНЫП:8

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы: Отбасы және мен

Сабақ негізделген оқу мақсаты

Отбасы туралы терең түсінік қалыптастастыру

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:

Отбасы мүшелерін біледі.

Оқушылардың басым бөлігі:

Туыстық атауларды ажыратып, мысал келтіре алады.

Кейбір оқушылар:

Түрлеріне қарай мысалдар келтіріп, талдайды, қорытынды жасайды.

Тілдік мақсат

Оқушылар:

  • Отбасы туралы айта алады.

  • Түрлеріне қарай өлеңдерді сипаттайды.

Негізгі сөздер мен тіркестер:

отбасында ата-тегінен келе жатқан кәсібін, өнерін атқарған енбегін құрметтетіп, ұрпақтарына үлгі етіп, үйретіп отырған және оны дәстүрге айналдырған.

Туыстарға, айналадағыларға қамқор бола білу, қиын жағдайда оларға қол ұшын беру, туған жерді, ондағы табиғатты сүю, оны қорғау күнделікті өмір салты болып табылады

Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:(сөздік қорын дамыту) полиглот,отбасы,маман,кәсіп, тіл үйренуші

Талқылауға арналған тармақтар:

Сіз неліктен... екенін айта аласыз ба?

Жазылым бойынша ұсыныстар:

Мәтінді мазмұндаудың жоспарын құрыңдар.

Тақырыпқа байланысты диалог құрыңдар.

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелер жазыңыз)

Бағалау

Ресурстар

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының

іс-әрекеті



Сабақтың басталуы

Ұйымдастыру:

3минут



2 минут




5 минут

Шаттық шеңбері

«жылы лебіздер жаңбыры»

Геометриялық фигуралар арқылы топқабөлу



Топ ережесін құру


Бір-біріне ізгі тілектер айтады



Т аңдаған фигураларға

, , байланысты топқа бөлінеді

Топ ережесін құрады

Бақылау




Бақылау





Бақылау

Хетти 2009,

Еллиот 1991, Джон Б.Уотсон, Эдвард Л.Торндайк, Мишра, Кёлер2006, Александер-2001

Сабақтың ортасы

5 минут





5 минут




3 минут






7 минут



5 минут

Әр топқа тақырыпқа байланысты суреттер үлестіру



«Ас» картасы арқылы сөздікпен жұмыс




Электронды оқулықтан тақырыпқа байланысты мәлімет беру



Мәтінмен жұмыс (жиксо әдісі)


Әр топқа бірдей деңгейлік тапсырма беру


Берілген суреттерді ) сипаттап, тақырыпты ашады

1.Әр топқа берілген сөздіктерді аударады. 2.Алынып тасталған сөздіктерді табады.

Интербелсенді тақта арқылы электронды оқулықтан «Отбасына» байланысты мәліметті тыңдайды.

Берілген бөлім бойынша постер қорғайды.

Деңгейіне қарай тапсырмаларды орындайды

Табыс критерийі





Смайликпен бағалау




Бақылау





Табыс критерийі


Табыс критерийі



Сабақтың аяқталуы

5 минут

Синкуейн әдісі



1 зат есім

2 сын есім

3 етістік

4 сөз тіркесі

5 жолды өлең

Табыс критерийі



Кері байланыс

5 минут


Тақтаға жүрек бейнесін іліп, стикерлерді шын жүректен толтырып ілуін тапсыру. Сабақтың ұтымды жақтарын, кемшіліктерін, болашақта қандай өзгеріс енгізу керек, сабаққа баға берулері тиіс.

Кейінгі тапсырмалар


Отбасындағы міндет.



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!