Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация жариялап
2 млн. ₸ табыс табыңыз!
0 / 1
Материалға шағымдану
Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Сіздің сұранысыңыз сәтті жіберілді!
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
1 бонус = 1 теңге
Бонусты сайттағы қызметтерге жұмсай аласыз. Мысалы келесі материалды жеңілдікпен алуға болады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Түсінікті
Материалдар / Практикалық жұмыстар: дененің кинетикалық энергиясының өзгеруіне қатысты күштің жұмысын салыстыру.
2024-2025 оқу жылына арналған
қысқа мерзімді сабақ жоспарларын
Жүктеп алғыңыз келеді ме?
Практикалық жұмыстар: дененің кинетикалық энергиясының өзгеруіне қатысты күштің жұмысын салыстыру.
Материал туралы қысқаша түсінік
Практикалық жұмыстар:
дененің кинетикалық энергиясының өзгеруіне қатысты күштің жұмысын салыстыру.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады.
Толығырақ
05 Қараша 2018
624
5 рет жүктелген
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Сабақтың тақырыбы: Қозғалыс материяның ажырамас қасиеті. Векторлар және оларға амалдар қолдану. | Мектеп: | |
Күні: | Мұғалім: | |
Сынып: | Қатысқан: | Қатыпағандар: |
Сабақта меңгерілетіндағдылық мақсаттар | Жаңа білімді түсінеді, оқулықтағы тапсырмаларды орындайды. | |
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар білуге тиісті:Жаңа тақырып мазмұны туралы біледі. | |
Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс:Тақырып мазмұнын түінуі тиіс | ||
Кейбір оқушылар білуге тиіс:Есеп шығара алуды. | ||
Бұрыннан бар білімдері | Сұрақтарға жауап бере алады. | |
Жоспар | ||
Жоспарланғануақыттар | Жоспарланған уақыт (жаттығулар) | Ресурстар |
Басталуы | Ұйымдастыру кезеңіЕсте қалған қызықты оқиғаТоп дөңгеленіп отырып, қатысушыларға доп беріледі. Допты бір-біріне кезектесіп беріп, есте қалған қызықты оқиғаларды айтады.Қызығушылықты оятуТоптастыру | Таныстырылым. |
Ортасы | Жаңа сабақҚозғалыс материяның ажырамас қасиеті. Векторлар және оларға амалдар қолдану. | Тақырып бойынша дайындалған ресурстар. |
Сергіту сәті | «Кел, танысайық» ойыны.Жүргізуші алақанын соғады, қатысушылар бір - бірінің қолын қысады.Жүргізуші қоңырау соғады, қатысушылар бір - бірінің арқаларын сипайды.Жүргізушілер сылдырмақты сылдырлатады, қатысушылар мұрындарымен амандасады. | Сергіту жаттығуы жазылған парақша |
Аяқталуы | Кестені толтырады | Кестені толтырады. Қорғайды. |
Үйге тапсырма: мазмұндау. | ||
Дифференциациялау оқушыларға мейлінше қолдаукөрсетуді қалай жоспарлайсыз?Қабілетті оқушыға тапсырманықалайша түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімінтексеруді қалайшажоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс –Денсаулық пен қауіпсіздіктітексеру, АКТ |
РефлексияСабақтың мақсатымен оқу міндеттеріанық па?Бүгін оқушылар неүйренді?Сабақ қалай өтті,қандай деңгейдеөтті? | Бүгінгі сабақ кызықты болды ма? | |
Дифференциялаужоспарым жүзегеасты ма?Тапсырмаларысәйкес болды ма?Уақыт дәлдігі қалайболды? Жоспарымақандай өзгерістеренгіздім? | «Менің көңіл-күйім баспалдағы» Оқушылар стикерлерге өз есімдерін жазып (немесе смайликтің суретін салып) тақтада салынған баспалдақтардың біріне жабыстырады. Баспалдақтар «Керемет!», «Өзіме сенімдімін!», «Жақсы», «Жаман емес», «Маған көмек керек!», «Білмеймін», «Нашар» деп аталады. | |
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?1: Оқушыларды сабақтың әр кезеңінде бағалау.2: Дарынды және үлгерімі төмен оқушылардың ерекшелігіне көңіл бөлу.Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады ( оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?1: Сабақтың нәтижесіне көңіл бөлу.2: Рефлексия.Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім ? |
Оқу ісінің меңгерушісі:
Сабақтың тақырыбы: Вектордың кординаталар осьтеріндегі проекциялары. Проекцияларға амалдар қолдану. | Мектеп: | |
Күні: | Мұғалім: | |
Сынып: | Қатысқан: | Қатыпағандар: |
Сабақта меңгерілетіндағдылық мақсаттар | Жаңа білімді түсінеді, оқулықтағы тапсырмаларды орындайды. | |
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар білуге тиісті:Жаңа тақырып мазмұны туралы біледі. | |
Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс:Тақырып мазмұнын түінуі тиіс | ||
Кейбір оқушылар білуге тиіс:Есеп шығара алуды. | ||
Бұрыннан бар білімдері | Сұрақтарға жауап бере алады. | |
Жоспар | ||
Жоспарланғануақыттар | Жоспарланған уақыт (жаттығулар) | Ресурстар |
Басталуы | Ұйымдастыру кезеңі«Менің көңіл-күйім» жаттығуыМақсаты: оқушылардың көңіл-күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу Алдарыңдағы бланкіге өз көңіл-күйлеріңді суреттеп салыңдар .Қызығушылықты оятуСалыстыру | Таныстырылым. |
Ортасы | Жаңа сабақВектордың кординаталар осьтеріндегі проекциялары. Проекцияларға амалдар қолдану. | Тақырып бойынша дайындалған ресурстар. |
Сергіту сәті | «Кішкентай ергежейлі» ойыны.Жүргізуші қатысушыларға кішкентай мейірімді ергежейлінің рөлін ойнауды ұсынады. Жүргізуші қол соққанда, қатысушылар қолдарының шынтақтарын бүгіп, саусақтарын алдыға қарай созып «У» дыбысын қатты қорқынышты дауыспен айтады.Егер жүргізуші қолын ақырын соқса, «У» дыбысын ақырын айтады. Өздеріңіздің мейірімді ергежейлі екендеріңізді ұмытпаңыздар, аздап қана қалжыңдаймыз. | Сергіту жаттығуы жазылған парақша |
Аяқталуы | Екі жақты күнделік | Кестені толтырады. Қорғайды. |
Үйге тапсырма: мазмұндау. | ||
Дифференциациялау оқушыларға мейлінше қолдаукөрсетуді қалай жоспарлайсыз?Қабілетті оқушыға тапсырманықалайша түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімінтексеруді қалайшажоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс –Денсаулық пен қауіпсіздіктітексеру, АКТ |
РефлексияСабақтың мақсатымен оқу міндеттеріанық па?Бүгін оқушылар неүйренді?Сабақ қалай өтті,қандай деңгейдеөтті? | Бүгінгі сабақ кызықты болды ма? | |
Дифференциялаужоспарым жүзегеасты ма?Тапсырмаларысәйкес болды ма?Уақыт дәлдігі қалайболды? Жоспарымақандай өзгерістеренгіздім? | ||
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?1: Оқушыларды сабақтың әр кезеңінде бағалау.2: Дарынды және үлгерімі төмен оқушылардың ерекшелігіне көңіл бөлу.Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады ( оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?1: Сабақтың нәтижесіне көңіл бөлу.2: Рефлексия.Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім ? |
Оқу ісінің меңгерушісі:
Сабақтың тақырыбы: Түзу сызықты тең айнымалы қозғалыс.Үдеу. | Мектеп: | |
Күні: | Мұғалім: | |
Сынып: | Қатысқан: | Қатыпағандар: |
Сабақта меңгерілетіндағдылық мақсаттар | Жаңа білімді түсінеді, оқулықтағы тапсырмаларды орындайды. | |
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар білуге тиісті:Жаңа тақырып мазмұны туралы біледі. | |
Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс:Тақырып мазмұнын түінуі тиіс | ||
Кейбір оқушылар білуге тиіс:Есеп шығара алуды. | ||
Бұрыннан бар білімдері | Сұрақтарға жауап бере алады. | |
Жоспар | ||
Жоспарланғануақыттар | Жоспарланған уақыт (жаттығулар) | Ресурстар |
Басталуы | Ұйымдастыру кезеңі«Кездесу» ойыныЖай әуенмен екі шеңбер болып қарама –қарсы айналады, әуен тоқтаған кезде бір-біріне қарап, баланың қасиетін айтады.Қызығушылықты оятуТест шешу | Таныстырылым. |
Ортасы | Жаңа сабақТүзу сызықты тең айнымалы қозғалыс.Үдеу.Ресурстармен жұмыс | Тақырып бойынша дайындалған ресурстар. |
Сергіту сәті | «Кенгуру» ойыны.Қатысушылар екі топқа бөлінеді. Бір кенгуру тұрып тұрады, екіншісі – оған арқасымен тұрады, сосын отырып тұрады. Екі қатысушы да қолдарынан ұстайды. Әрбір жұптың міндеті осы тұрғыда, қолдарын айырмай, бөлмені секіріп, айналып шығу. (Қатысушылар рөлдерімен алмасады, сосын жұптарымен алмасады). | Сергіту жаттығуы жазылған парақша |
Аяқталуы | Кестені толтырады | Кестені толтырады. Қорғайды. |
Үйге тапсырма: мазмұндау. | ||
Дифференциациялау оқушыларға мейлінше қолдаукөрсетуді қалай жоспарлайсыз?Қабілетті оқушыға тапсырманықалайша түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімінтексеруді қалайшажоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс –Денсаулық пен қауіпсіздіктітексеру, АКТ |
РефлексияСабақтың мақсатымен оқу міндеттеріанық па?Бүгін оқушылар неүйренді?Сабақ қалай өтті,қандай деңгейдеөтті? | Бүгінгі сабақ кызықты болды ма? | |
Дифференциялаужоспарым жүзегеасты ма?Тапсырмаларысәйкес болды ма?Уақыт дәлдігі қалайболды? Жоспарымақандай өзгерістеренгіздім? | Екі түрлі түсініктеме күнделігі.Оқушылардан дәптердің бетін (не таратылып берген парақты) ортасынан вертикаль сызықпен бөлу сұралады. Мәтінді оқу барысында олар: | |
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?1: Оқушыларды сабақтың әр кезеңінде бағалау.2: Дарынды және үлгерімі төмен оқушылардың ерекшелігіне көңіл бөлу.Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады ( оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?1: Сабақтың нәтижесіне көңіл бөлу.2: Рефлексия.Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім ? |
Оқу ісінің меңгерушісі:
Сабақтың тақырыбы: Түзу сызықты тең айнымалы қозғалыс кезіндегі жылдамдық және орын ауыстыру. | Мектеп: | |
Күні: | Мұғалім: | |
Сынып: | Қатысқан: | Қатыпағандар: |
Сабақта меңгерілетіндағдылық мақсаттар | Жаңа білімді түсінеді, оқулықтағы тапсырмаларды орындайды. | |
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар білуге тиісті:Жаңа тақырып мазмұны туралы біледі. | |
Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс:Тақырып мазмұнын түінуі тиіс | ||
Кейбір оқушылар білуге тиіс:Есеп шығара алуды. | ||
Бұрыннан бар білімдері | Сұрақтарға жауап бере алады. | |
Жоспар | ||
Жоспарланғануақыттар | Жоспарланған уақыт (жаттығулар) | Ресурстар |
Басталуы | Ұйымдастыру кезеңіМен саған сенемінӘуен ойнап тұрады. Жұп құрып, бір- бірінің көздеріне қарап отырады. «Мен саған сенемін …» өйткені сен жақсы адамсың.Қызығушылықты ояту«Уақыт шеңбері» | Таныстырылым. |
Ортасы | Жаңа сабақТүзу сызықты тең айнымалы қозғалыс кезіндегі жылдамдық және орын ауыстыру. | Тақырып бойынша дайындалған ресурстар. |
Сергіту сәті | «Кеме» ойыны.Қатысушылар екі қатарға бір - біріне қарама - қарсы тұрады. Бұл өзен жағалаулары. Қатарлардың ара қашықтығы қолдары бір - бірлеріне тимеуі керек. Өзенге кеме көзін жауып жүзіп келеді. Оның қозғалысы ақырын немесе жылдам болуы мүмкін. Жағалаулар қолдарымен кеменің қозғалысына ақырын көмектесуіне болады. Кеме жолды өзі таңдайды; айналуына, бұрылуына, оралуына болады. Соңында кез келген жағалаудың шетіне тұруы қажет. Осы кезде басқа кеме жолға шығады. | Сергіту жаттығуы жазылған парақша |
Аяқталуы | Екі жақты күнделік | Кестені толтырады. Қорғайды. |
Үйге тапсырма: мазмұндау. | ||
Дифференциациялау оқушыларға мейлінше қолдаукөрсетуді қалай жоспарлайсыз?Қабілетті оқушыға тапсырманықалайша түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімінтексеруді қалайшажоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс –Денсаулық пен қауіпсіздіктітексеру, АКТ |
РефлексияСабақтың мақсатымен оқу міндеттеріанық па?Бүгін оқушылар неүйренді?Сабақ қалай өтті,қандай деңгейдеөтті? | Бүгінгі сабақ кызықты болды ма? | |
Дифференциялаужоспарым жүзегеасты ма?Тапсырмаларысәйкес болды ма?Уақыт дәлдігі қалайболды? Жоспарымақандай өзгерістеренгіздім? | ||
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?1: Оқушыларды сабақтың әр кезеңінде бағалау.2: Дарынды және үлгерімі төмен оқушылардың ерекшелігіне көңіл бөлу.Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады ( оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?1: Сабақтың нәтижесіне көңіл бөлу.2: Рефлексия.Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім ? |
Оқу ісінің меңгерушісі:
Сабақтың тақырыбы: № 1 лабораториялық жұмыс: бірқалыпты қозғалыс кезiндегi дененiң үдеуiн анықтау; | Мектеп: |
770 ₸ - Сатып алу
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация
жариялап табыс табыңыз!
Материалдарыңызды сатып, ақша табыңыз.
(kaspi Gold, Halyk bank)
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз Барлығы 663 959 материал жиналған
Осы аптаның ең үздік материалдары Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін тақырыптармен дайындаймыз Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады Толығырақ |