|
Күні:
Сынып:
1
|
Қатысқандар
саны:
Қатыспағандар
саны:
|
|
Сабақтың
тақырыбы
|
Табиғатқа саяхат.
Зз
дыбысы мен
әрпі.
|
|
Осы сабақта қол
жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына
сілтеме)
|
1.2.1.2 оқудың
түрлерін (буындап оқу, жиі кездесетін сөздерді тұтас оқу, түсініп
оқу
1.2.9.1 әріпті тану, ажырату
және оны дыбыспен
сәйкестендіру
|
|
Сабақтың
мақсаттары
|
Барлығы:
-Жаңа білімді
меңгереді.
Көбі:
-Жаңа білімді меңгереді.
Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы
талқылайды.
Кейбірі:
-Алған білімді өмірде қолдана
алады.
|
|
Жетістік
критерийлері
|
Айтылған сөздер мен
сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай
алады.
Нақты сөйлеу арқылы, мәселені
түсінгенін көрсете алады.
|
|
Құндылықтарды
дарыту
|
Оқушыларды бір-біріне деген
құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
|
|
Пәнаралық
байланыс
|
Өнер, ана тілі
сабағы
|
|
АКТ қолдану
дағдылары
|
Аудиожазба ,
таныстырылым.
|
|
Тілдік
құзыреттілік
|
Түйе-верблюд-
|
|
Сабақ
барысы
|
|
Сабақтың жоспарланған
кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған
іс-әрекет
|
Ресурстар
|
|
Сабақтың
басы
Ынтымақтастық атмосферасын
қалыптастыру
5
минут
|
– Балалар, бір-біріміздің
қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген
қандай тамаша, қандай қуаныш!деп бір бірінің қолына
жптер Қызыл көк жасыл байлап тілектер
айтылады
|
Шаттық
шебері
|
|
Сабақтың
ортасы
8
минут
|
№1
Оқылым.
Аз қаз өз көз өзен
заман қоңыз сағыз тоғыз
Зере.
№2 Сурет және тірек
сөздердің көмегімен ертегі
құрастыр.
Тірек сөздер:
ұзақ,шөлдеді,құмыра,тұмсығы,су,тас,салды,
көтерілді.
|
Таныстырылым,
оқулықпен жұмыс
|
|
Сергіту
сәті
1
минут
|
Қыдырып
қайтайық!»
би
билеу
|
«Қыдырып қайтайық!»
биі
АКТ
|
|
Аяқталуы
16
минут
Қызықты
тапсырма
8
минут
|
Топтарға
шығармашылық тапсырма: Топқа бөлгенде сабақ басында тілек айтып
байланған жіптерге байланысты ,үш топқа
бөлінеді
1-топ «Қызыл» Зз дыбысына қатысты сөздерді
жазу
2-топ
« көк» Зз дыбысына ертегі
құрастыру
3-топ
«жасыл» Зымыранның суретін
салу
|
Оқулық,
дәптерлер.
|
|
Сабақтың
соңы
2
минут
|
Рефлексия
Бүгінгі сабақта
болған көңіл – күйді бас бармақ саалынған суреттер арқылы
бағалау.
|
Бас
бармақтар
|
|
Дифференциация – оқушыларға
көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары
оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап
отырсыз?
|
Бағалау –
оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру
жоспарыңыз?
|
Пәнаралық
байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасының сақталуы АКТ
Құндылықтармен байланыс
(тәрбие)
|
|
Қолдау
көрсету.
Қабілеті жоғары
оқушылар айтылған сөздер мен
сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай
алады.
|
Оқушылар өздері жасаған
бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты,
көңілді, көңілсіз, ашулы)
|
Өнер, ана тілі
сабағы
Оқушыларды бір-біріне деген
құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
|
Қорытынды
бағамдау
Қандай екі нəрсе табысты болды
(оқытуды да, оқуды да
ескеріңіз)?
1:
2:
Қандай екі нəрсе сабақты
жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да
ескеріңіз)?
1:
2:
Сабақ барысында мен сынып
немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі
сабағымды
жетілдіруге көмектесетін не
білдім?
|
|