Материалдар / сабақ жоспар
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

сабақ жоспар

Материал туралы қысқаша түсінік
мұғалімге арналған
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
28 Сәуір 2018
335
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Мерзімі _________

Мұғалім: Сынып ____ Оқушылардың саны_____

Сабақтың тақырыбы: Тәртіп пен парыз

Құндылықты тереңірек ұғынуға жағдай жасай отырып, адалдық, тәртіптілік, жауапкершілік қасиеттерін дамытуға мүмкіндік жасау

Сабақтың мақсаты: Оқушыларға тәртіп пен парыз ұғымдырының мәнін ұғындыра отырып, дұрыс әрекет құндылығының мәнін ашу.

Сабақтың міндеттері:

Білімділік: тәртіп пен парыз ұғымдырының мәнін ұғындыру.

Дамытушылық:Оқушыларды дұрыс әрекет қасиетін дамыту  

Тәрбиелік: Адамгершілікке, жауапкершілікке тәрбиелеу.

Сабақтың барысы:

1.Ұйымдастыру кезеңі Ой ашар (Амандасу , оқушылардың сабаққа қатысуын тексеру, сабақтың мақсатын айту.) -Ал, балалар қолымызды күн нұрына созайықшы!

Қуанайық,шаттанайық,алақай!

Қуанатын күн келді

Қайырлы күн,қайырлы күн!

-Балалар ,күннің нұрына қолымызды жылытып, алақанымызбен көзімізді жұмайық.

-Балалар көздерін жұмып тұрғанда орманда өмір сүретін әртүрлі құстардың,аңдардың даусы естіледі.

-Балалар аң-таң болып көздерін ашады


2.Үй тапсырмасын тексеру. «Түлкі мен ешкі» әңгімесін сұрау.

3.Дәйексөз.Нақыл сөздермен таныстыру

4.Әңгімелеу.Тақырыпқа сай сыйлық ретінде ертегі айту.

5.Шығармашылық іс -әрекет топтық тапсырма. «Сыпайы қоян» оқушыларды рөлге бөлу,сұрақ- жауап

6.Топпен ән айту. «Ақ қояным тұршы» Қабырға газеті Кез келген тақырыпты болған соң, оқушылар кіші топтарда жанр таңдап,( өлең, өтініш, жарлық, әңгіме, статья т.б) өз әсерлерін пікірлерін тақырыпты қалай түсінгендерін сипаттайды, өз сезімдерін білдіреді, оқығандары бойынша ассоциация жасап, оны стикерлерге жазады.

7.Үй тапсырмасы. Мәтін бойынша мазмұнын айту.

Қортындылау. Балалар, біз бүгін сендермен қандай тақырыпты өттік?Қоян қандай дұрыс әрекет жасады? Жылан неге қоянға тиіспеді?

Жүректен жүрекке. Бірге ән айту

Ресурстар (құралдар мен мәліметтер)

Оқулықтар,ертегі кітаптар,оқушы дәптері,суреттер,

түрлі- түсті қағаз, қалам.



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!