№19 18/19/20/21/22 қаңтар
2021 ж. Сабақтың тақырыбы: Фетрден сәукеле брошь
жасау
а) матаға сызбасын сызу,
пішу
ә) фетрден сәукеле брошь
жасау
Жалпы
мақсаты: Кәде сый брошь
жасауда жүнді бастыру арқылы оқушының шығармашылық
қабілетін, өз бетінше ұқыпты әрі жылдам жұмыс істеу дағдыларын,
эстетикалық талғамын қалыптастыра отырып практикалық жұмыс
жасату.
Оқушылардың өздерін ұстау,
қауіпті жағдайларда көмек көрсете білу қабілеттерін дамыту.
Оқушылардың еңбекке деген сүйіспеншілігін
қалыптастыру.
Күтілетін
нәтиже: Өздігінен жұмыс жүргізеді, алған білімін
келешекте өз өмірінде пайдалана
алады.
Сабақ
жоспары:
№
|
Сабақ-тың
жүрісі
|
Мұғалімнің іс
әрекеті
|
Оқушының іс
әрекеті
|
ҚБ
|
|
19
|
Ұйым-дас-тыру
|
Оқушылармен амандасып,
уатцапқа тіркелуін қадағалау.
|
Мұгаліммен амандасып, уатцапқа
тіркелу.
|
Қадаға-лау
|
|
- сабаққа қажетті
құралдарды түгендеу;
- жұмыс орнын
дайындау.
|
|
Бақы-лау
|
|
Үй
тапсыр-масы
|
Техникалық
қауіпсіздік ережелерімен таныстыру. Пайдалану ережелерін білмйтін
құралдармен жұмыс істеме. Құралдармен жұмыс істер алдына қолдану
нұсқауымен танысып, онымен қалай жұмыс істелетінін
үйрен.
|
Оқушылардың сабаққа белсенді
қатысуы
|
Сұрақ -
жауап
|
|
Негізгі
бөлім
|
Кәдесыйлық кіші көлемдегі
эстетикалық талғаммен жасалған бұйым. Кәде сыйлык елдің
салт-дәстүріне, мәдениетіне, символдарына құрылады. Сыйлықтар кез
келген материалдардан жасалуы
мүмкін
|
|
Ұйым-дасты-ру
|
|
|
Кәдесыйлыққа қажетті құралдар
мен материалдар.
1.қарындаш
2.қайшы
3.ине,
жіп
4.фетр
5.сызба
бау
6.бисер
7.мақта
Видео сабақ арқылы брошьтың
жасалу жолдарын көрсету.
|
Оқушылар ұсынылған ғаламтор
арқылы толық жауап береді
|
Сұрақ -
жауап
|
|
Баға-лау
|
Венн диаграммасын жасату
ою-өрнек кестелеу мен брошь жасау ұқсастығы мен
айырмашылығы
|
|
Баян-дау
|
|
Ресурстар
|
Таныстырылымдар, видео
сабақ.
|
Пысық-тау
|
Сабақ барысында арнайы киім,
дәптер, карандаш, сызғыш, өшіргіш болуы
керек.
|
Рефлек-сия
|
Не білемін? Не
білдім? Не білгім келеді?
|