Материалдар / Сабақ жоспары 2 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Сабақ жоспары 2 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
2 сыныптың мұғалімдеріне көмекші қмж үлгі болады
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
26 Наурыз 2021
330
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Мектеп

225

Күні

19.01.2021

Сынып

2

Пән

Математика

Бөлімі:

3А Бөлім. Геометриялық фигуралар және олардың өзара орналасуы

Тақырыбы:

Фигуралар тізбегі

Мақсаты :

2.3.1.1 бұрыш түрлерін (тік, сүйір, доғал) бір бірінен ажырату және атау/тіктөртбұрышты, шаршыны, тікбұрышты үшбұрышты мәнді белгілері бойынша анықтау


Жоспарланған уақыты

Оқытушының іс-әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Психологиялық ахуал қалыптастыру.

Шаттық шеңбері

Жарқын болса күніміз,

Жарқын шығар үніміз.

Елін сүйер ер жетер,

Біз болашақ гүліміз.

Сабақтың тақырыбын хабарлау.

фигуралар тізбегі

Сабақтың мақсатымен хабарлады.

Оқушылар орындайды



Сабақтың ортасы

1 келесі қандай жаттығу түрі орындалды? Жаттығулар тізбегін құрастыр.






2 қалдырылған фигураларды ата.

Қалдырылған фигураларды ата.

Фигуралардың тізбегін жалғастыр. Оның тізбегін құрастыр. Досыңа оны жалғастрыруын ұсын.


келесі қандай жаттығу түрі орындалғанын айтады

Жаттығулар тізбегін құрастырды.



Қалдырылған фигураларды атады

Фигуралардың тізбегін жалғастырады. Оның тізбегін құрастырады.досына оны жалғастрыруын ұсынады.





ҚБ:Мадақтау

Оқулықтар суреттер

Кеспелер











4 сандардың ретін анықта. Қай бала дұрыс тұрған жоқ. Өз сандар тізбегін құрастыр.

5. Есептерді шығар

А)

ҰShape3 Shape2 Shape1 л – 14 ?

ҚShape4 ыз - ? 7-еуі артық

Шешуі : 1). 14+7=21

2). 14+21= 35

Жауабы: 35 бала сапқа тұрғызылды.

Ә).

ФShape7 Shape6 Shape5 утбол – 12 ? қанша

ВShape8 олейбол - ? 4 –еуі кем

Теннис доп - ? сонша

Шешуі : 1). 12 – 4 =8

2). 12+8 = 20

Жауабы: 20 теннис добы бар.

сандардың ретін анықтайды.

Қай бала дұрыс тұрған жоқтығын табады. Өз сандар тізбегін құрастыр.




Есепті оқиды. Оны талдап, шартын құрастырады. Шешуін шығарып, жауабын табады.





Сабақтың соңы

Бүгінгі сабақта танысқан геометриялық фигураларды атап шығу

Жетістік баспалдағы

сабақта танысқан геометриялық фигураларды атап шықты.

Оқушыларға «Білім баспалдағы » кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді.

Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі



Үйге тапсырма беру

6, 15 бет

Балалар үй тапсырмасын күнделікке жазып алады.





















Мектеп атауы

225

Мерзімі, күні

19.01.2021 жыл

Сынып

2

Пән

Әдебиеттік оқу

Тақырып

Көп ұйықтаған зиян-ау. Оспанхан Әубәкіров.

Сүт қалай ұйықтайды?

Мақсаты:

2.2.3.1- мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау


Сабақ барысы

Оқытушының іс- әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

Бағалау

ресурстар

Сабақтың басы


Шаттық шеңбері

Жарқын болса күніміз,

Жарқын шығар үніміз.

Елін сүйер ер жетер,

Біз болашақ гүліміз.

Сабақтың тақырыбын хабарлау

Сабақтың мақсатымен таныстыру

Оқушылар қайталап орындайды



Оқулықтар суреттер


Сабақтың ортасы

1- тапсырма: ҰЖ

Жаңылтпашты жаңылмай айтуға дағдылан.

Ұйқышыл кісіні ұйқы қысты,

Ұйқышыл кісінің ұйқысы күшті.

2 – тапсырма.

Мәтінді түсініп оқы.

«Сүт қалай ұйықтады.?»

3 тапсырма.

Ертегідегі нақыл сөзді тап. Мағынасын түсіндір.

Жаңылтпашты дауыстап оқиды, жаттайды;

2.Жаңылтпашты жатқа қайталап айтады;

3. Жаңылтпаш арқылы тақырыпқа болжам жасайды.

Мәтінді түсініп оқиды.

Мәнерін келтіріп оқиды.



Сергіту сәті

Ағаштар


Қимыл қозғалыспен орындайды.




4 Тапсырма.

Суретке қарап, нақыл сөздерді ертегідегі сүттің іс- әрекетін қарасөзбен әңгімеле.

5. Ертегіден қорытынды ой айтылған жолдарды тап. Оған дәлелдер келтір.


1.Мәтінге сүйеніп, өз пікірін жазады;

2. Бірін-бірі тыңдап, толықтырады;

3. Бір-бірін бағалайды;

Сұрақтарға жауап береді.

ҚБ: Өзара бағалау

Оқулықтар суреттер

Кеспелер


Сабақтың соңы

Қорытынды кезеңі

Рефлексия

Жетістік баспалдағы

Баспалдақ жетістігін пайдаланып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді.




Үйге тапсырма беру

Сүт қалай ұйықтайды? Түсініп оқу.














































Мектеп

225

Күні

19.01

Пәні

Дүниетану

Сынып

2

Бөлімі

Дені саудың-жаны сау

Тақырып

Дұрыс тамақтана біл

Мақсаты

2.1.4.1 Түрлі дереккөздер негізінде пайдалы және зиянды

тағамдардың арасындағы айырмашылықтарды анықтау

Сабақтың барысы

Оқытушының іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы;

770 ₸ - Сатып алу

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!