Сабақтың
тақырыбы:
Мен армандайтын
мектеп
|
Мектеп: Қызылжар
ЖОББМ
|
Күні:
|
Мұғалім есімі: Калиева
Гулнафис Бауыржановна
|
Сынып:8
|
Қатысқандар
саны:
|
қатыспағандар
саны:
|
Сабаққа негізделген оқу
мақсаты
|
8.1.1.1 мәтін тақырыбы, тірек
сөздер, иллюстрациялар арқылы көтерілетін мәселені
болжау
8.5.1.1 болжалдық сан
есімді
жазба, ауызша жұмыстарда
орынды қолдану
|
Оқу
нәтижелері
|
Барлығы:
Мәтін тақырыбын, тірек сөздер
мен иллюстрациялар арқылы көтерілген мәселені болжайды,болжалдық
сан есімді жазбаша, ауызша жұмыстарды орынды
қолданады.
|
Көбі:
Сұрақтарға нақты жауап
береді,тапсырмаларды орындайды,монолог пен диалогті ажырата
алады.
|
Кейбірі:
Пікірталасқа түседі,ойын
өмірмен байланыстырып айта алады.
|
Ойлау дағдыларының
деңгейі:
|
Білу,тану,қолдану,бағалау
|
Бағалау критерийі (нақты сабақ
мақсатына қарай )
|
-
Мәтіннің мазмұнын
түсінеді.
-
Берілген ақпарат бойынша өз
көзқарастарын білдіреді,
-
Сұрақтарға нақты,дәлелді жауап
береді.
-
Тапсырмалар
орындайды.
|
Пәнаралық
байланыс
|
Тарих
|
Тілдік
мақсат
|
Сан
есім
|
Алдыңғы
оқу
|
|
Жоспар
|
Жоспарланған
уақыт
|
Жоспарланған
жаттығулар
|
Дескриптор
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы (2-3)
мин
|
Оқушылармен үш тілде
сәлемдесу
Қазақша-ағылшынша
Психологиялық
даярлық
|
Оқушылар
сәлемдеседі
|
Оқулық
Аудиодиск
|
Сабақтың
ортасы
(6-40)
мин
Айтылым
Тыңдалым
Жазылым
Айтылым
|
Жаңа сабақ: Мен армандайтын
мектеп
1.Жаңа сөздер: артықшылық,
талап, өзекті, білімпаз, кісі, кемшілік
Сөздердің дұрыс айтылуы мен
жазылуы
Ағылшынша
аудармасы
2.Т.Сұлтанбековтың «Ғажайып
планета » әңгімесінен үзінді тыңдау
3.1-тапсырма. Көп нүктенің
орнына керекті сөздерді қойып жаз. Өзің қалаған бір нақылдың
мағынасын айт.
Қажетті сөздер: таппай, үшін,
теңіз
2-тапсырма. Сұрақтарға жауап
бер.
Сен қандай мектепте
оқисың?
Оқып жүрген мектебің ұнай
ма?
Сенің мектебің несімен
ерекшеленеді?
Суретпен жұмыс
жүргізу.
Бұл- қандай мектеп? Оны
«жаңашыл мектеп» деп атауға бола ма?
Сенің мектебің
қандай?
|
1.Жаңа сөздердің мағынасын
түсінеді.
2.Мәтінді
тыңдау.
3.Көп нүктенің орнына керекті
сөздерді қояды.
4.Сұрақтарға жауап
береді.
5.Тапсырмалар
орындайды.
.
|
|
Сабақтың
соңы
|
*Бүгінгі сабақта нені
үйрендің?
*Сен үшін бұл бөлімде қай
мәліметтер маңызды болды?
*Өз жұмысыңа,сыныптастарыңның
топ ішіндегі әркетіне көңілің толды ма?(өзіңнің және
сыныптастарыңның білімін бағала)
|
|
|
Үйге
тапсырма
|
Эссе
жазу
|
Қосымша
ақпарат
|
|
|
Саралау – Сіз қосымша көмек
көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға
тапсырманы күрделендіруді қалай
жоспарлайсыз
|
Бағалау-Оқушылардың үйренгенін
тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық
байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті
қорғау ережелері
АКТ-мен
байланыс
Құндылықтардағы
байланыс
|
|
|
|
Рефлексия
Сабақ/оқу мақсаттары шынайы
ма?
Бүгін оқушылар не
білді?
Сыныптағы ахуал қандай
болды?
Мен жоспарлаған саралау
шаралары тиімді болды ма?
Мен берілген уақыт ішінде
үлгердім бе?
Мен өз жоспарыма қандай
түзетулер енгіздім және неліктен?
|
|
Қорытынды
бағамдау Қандай екі нәрсе табысты
болды? (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)
1:
2:
Қандай екі нәрсе сабақты
жақсарта алды? (оқытуды да, оқуды да
ескеріңіз)
1:
2:
|