Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Сөз және оның мағынасы 3-сынып
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Қысқа мерзімді жоспар бөлімі |
Мектеп: «№124 негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі |
|||||||||||||||||||||||||
Күні: 13.12.17 |
Мұғалімніңаты-жөні: МадибековаА |
|||||||||||||||||||||||||
СЫНЫП: 3 «а» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы |
Сөз және оның мағынасы |
|||||||||||||||||||||||||
Сабақтың түрі |
Жаңа сабақ |
|||||||||||||||||||||||||
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
Сөздердің омоним,антоним,синоним екендігін анықтау Сөйлемнің сөздерден тұратынын еске түсіру, сөздің белгілі бір мағынасы болатынын, ал сөйлем құрамындағы сөздерді сол мағыналарына сай түзу |
|||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаттары |
Сөздердің омоним,антоним,синоним екендігін анықтау Сөйлемнің сөздерден тұратынын еске түсіру, сөздің белгілі бір мағынасы болатынын, ал сөйлем құрамындағы сөздерді сол мағыналарына сай түзу Көптеген оқушылар Сөздердің омоним,антоним,синоним екендігін анықтау
Кейбір оқушылар
Сөйлемнің сөздерден тұратынын еске түсіру, сөздің белгілі бір мағынасы болатынын, ал сөйлем құрамындағы сөздерді сол мағыналарына сай түзу |
|||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері |
Сөздердің омоним,антоним,синоним екендігін анықтайды Сөйлемнің сөздерден тұратынын еске түсіріп, сөздің белгілі бір мағынасы болатынын, ал сөйлем құрамындағы сөздерді сол мағыналарына сай түзе алады |
|||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар |
Пән лексикасы және терминология: омоним,антоним,синоним Диалог және жазылым үшін қажетті сөз тіркестер: «Тіл жоқ деуге бола ма, Тілден анық үн барда» |
|||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс |
Сурет,дүниетану |
|||||||||||||||||||||||||
Мектеп құндылықтары |
Өзіне және айналадағы адамдарға құрмет: әлеуметтік бейімдеушілікті және салауатты өмір салтын ұстануды білдіреді. Өз мәдениеті мен тіліне құрмет сияқты, басқа да мәдениеттер мен тілдерге, құқықтарға, адамгершілік пен пікірлердің әртүрлілігіне құрметті қамтиды. |
|||||||||||||||||||||||||
Бұрыннан бар білімдері |
Тапсырмаларды сатылай кешенді талдауды біледі. |
|||||||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс - әрекет |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 5минут 5минут |
Ұйымдастыру
бөлімі. Сәлемдесу. ІІ. Үй тапсырмасын тексеру
кезеңі.
Тірек - білімді еске
түсіру. |
Кесте Тақпақтарды құрастыру Пирамида кестесі Жұмбақтар айту |
||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 15 минут 10 минут Соңы 5 минут |
«Галереяда ой шарлау». Сынып қабырғасына түрлі суреттер ілінеді. Оқушылар берілген суреттерді бойынша жұптық формада талдайды. - Суреттер қандай тақырыпқа арналған? - Суреттерде адамдардың қандай әрекеттері байқалады? - Осы суреттер арқылы туралы не айтасыз? ДЖИГСО
әдісі «АКРОНОМ» әдісі Оқушылар қасында отырған жұбымен бірге берілген сөзден сабақ тақырыбына қатысты сөйлем немесе мақал\өлең жазады (ауызша орындауға да болады) С- Ө - З - Мысалы: Сен Өмірді түсіну үшін Зерттей біл Оқушылар өз нұсқаларын сыныпқа таныстырады. Кері байланыс: Тапсырманы орындау қаншалықты жеңіл\күрделі? Сергіту сәтін
өткізу. 2. Бір бұлақтың басында үш жолаушы кез болыпты. 3. Бас бәйгені
бермедің. Өзара топтық бағалау және мұғалімнің критерийлер арқылы бағалауы.
Кері байланыс: «3-2-1» стратегиясы
Үйге тапсырма беру: Мағынасы жуық сөздерге
сөйлем құрастыру. |
Суреттер Сөз оның мағынасы Проектор
i.mektep
bilimland
|
||||||||||||||||||||||||
Саралау – оқушыларға қалай көбірекқолдау көрсетудіжоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? Саралау мақсатында оқушыларға деңгейлік тапсырмалар беріледі |
Бағалау оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?
«Білім ағашы» әдісі арқылы кері байланыс алу
Бағалау |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы Партада дұрыс отыру ережесі және көз бен кітап арасындағы арақашықтықты сақтау |
||||||||||||||||||||||||
Сабақ бойынша рефлексия |
Оқушылардың жас ерекшелектерін және қабілеттерін бақылай отырып, қабілетті оқушыларға қолдау көрсетемін. |
|||||||||||||||||||||||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекеленген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл болу қажет?
|