Материалдар / Эстафеталық жарыстар
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Эстафеталық жарыстар

Материал туралы қысқаша түсінік
Материал 6 сынып оқушыларына қаажет
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
05 Мамыр 2021
375
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімдік жоспарлау


Пәні:Дене шынықтыру

Күні: 10.03.2021

Сынып: 6Ә

Мектеп: «Қақпақ» жом

Мұғалімнің аты-жөні:Б.Тастанбаев

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Эстафеталық жарыс

Осы сабақта қол

жеткізілетін оқу мақсаты

6.2.5.І. Өзінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін түсіну және қолдана білу, сондай-ақ оны шешудің балама жолдарын ұсыну

Сабақтың мақсаттары

(бағалау критерийлері)

Барлығы:Өзінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін түсінеді

Көбі: Өзінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерінқолдана біледі

Кейбірі:Сондай-ақ оны шешудің балама жолдарын ұсынады

Құндылықтарды

дарыту

Өзгелер көзқарасына құрмет және өзгелерге міндеті тарапынан жауапкершілік сезімі.Отанды сүйю.

Пәнаралық байланыс

Дүниетану,матиматика

Тілдік мақсаттар

Бұл бөлімде оқушылар қозғалмалы ойындар кезінде, волейбол элементтері арқылы сыни ойлау, ынтымақтастық дағдыларын дамытады және ойын кезіндегі кеңістіктегі бағдарын жақсартады.Шабуыл,қорғаныс

әділ ойын , жарыс кезіндегі қарым- қатынас,кеңістікте бағдар алу.

Ойлау деңгейі

Білу,жинақтау,қолдану

Бастапқы білім

5.2.5.1.Өзінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерінбілу және

түсіну,сондай-ақ оны шешудің қарапайым балама жолдарын ұсыну

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар


Сабақтың басы

5 минут

Психологиялық дайындық. Оқушыларды сабақтың мақсатымен таныстыру. Оқушыларға қауіпсіздік ережелерін сақтауды ескерту. Қатардағы,жүрістегі жаттығулар Оқушыларды топтарға біріктіру.


Сабақтың ортасы

8 минут




1 минут



5 минут

3 минут

16 минут

Жаңа сабақты түсіндіру:

Топтар жақтау сызық артындағы сапта орналасады. Екі топ ойыншылары кезекпен алты рет допты беру әдісін орындайды. Цифрлы шаршыға түсу және көп ұпай жинауға тырысады. Допты лақтыруда қате орындаған жағдайда қайта орындауға рұқсат берілмейді және ұпайлар есептелмейді. Ең көп ұпай жинаған топ жеңіске жетеді.

Қысқартылған ережемен волейбол ойнату.

Дескриптор:

-Өзінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін түсінді-3

-Өзінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін қолдана білді-3

-Сондай-ақ оны шешудің балама жолдарын ұсынды-3


Іс-әрекеттің әрбір түріне арналған кең алаң,

Мұғалімге арналған ысқырғыш,доп,сағат.

Сабақтың соңы

2 минут


Рефлексия

Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ салынған суреттер арқылы бағалау.



Саралау-оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?


Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?


Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы.АКТ
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)

Қолдау көрсету.

Қабілеті жоғары оқушылар берілген дене жаттығулардың

көпшілігін дұрыс қайталай алады.


Қалыптастырушы бағалау : «бас бармақ» әдісі

математика, ана тілі сабағы

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

Сабақ бойынша рефлексия:Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары

дұрыс қойылған ба?Оқушылардың барлығы ОМ қолжеткізді ме?

Жеткізбесе, неліктен? сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды неліктен?




Жалпы баға

Қандай екі нəрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1:

2:

Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да,оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік\қиындығы туралы нені білдім,келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?







Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!