Гимнастика. Жаттығу. Доппен нысанаға лақтыру

Тақырып бойынша 11 материал табылды

Гимнастика. Жаттығу. Доппен нысанаға лақтыру

Материал туралы қысқаша түсінік
тппро
Материалдың қысқаша нұсқасы


Мерзімі: Сынып: 2

Сабақтың тақырыбы: Гимнастика. Жаттығу. Доппен нысанаға лақтыру

Сабақтың түрі: дәстүрлі сабақ

Сабақтың мақсаты:

  1. Білімділік: Оқушыларға қозғалыс дағдысын меңгерту

  2. Түзету-дамытушылық: Ой-өрісін коррекциялау, таным қабілеттерін, ой және назарды, қимыл және координациясын дамыту

  3. Тәрбиелік: Оқушыларды дене тәрбиесіне қызықтыру, ұлттық ойындарды білу, үйрену, насихаттау

Сабақтың көрнекілігі: Доптар, тақта, ысқырғыш

Сабақтың әдіс-тәсілдері:

Пәнаралық байланыс: математика, би

Сабақтың барысы:

  1. Ұйымдастыру кезеңі:Оқушылар сапқа тұрады. Пәрмендерді орындайды. Сапқа тұр! Түзел! Тік тұр! Сәлеметсіздерме оқушылар! Ретпен санал! Сол жаққа созыл, құлаш қолға! Менімен бірге жаттығу жаса!

  2. Жаңа сабақтың тақырыбын, мақсаттарын, барысын айту: Гимнастика. Жаттығу. Доппен нысанаға лақтыру

  3. Үй тапсырмасын тексеру, өткенді қайталау: Жаттығу жасату.

  4. Жаңа сабақ: Гимнастикалық жаттығуларды жасау. Жеңіл жаттығудан бастайық: қол саусақтарына жаттығу, қолға. Айналу жаттығуларын жасау.

  1. Бас

  2. Кеуде

  3. Бел

  4. Аяқ, тізе.

Оңға-солға еңкею. Координацияға жаттығу. Сол қол-құлақ, оң қол-мұрын ұстау. 2. Айырбастау. Комплексті жаттығу: қолды көтереміз, еңкейеміз, отырамыз. Қайшы. Аяқты көтеру жел диірмені жаттығуын жасау.

Сапқа тұр! Оңға бұрыл. Жүріп жаттығу жасау. Жүгіріп жаттығу жасау.

  1. Сөздік жұмысы: Күй сандыққа «Қара жорға» ән-күйін қосып, оқушылармен бірге би түрінде жаттығу жасау.

  2. Сергіту сәті:

  1. Доппен жаттығу жасау. Нысанаға бес рет допты лақтыру. Кім қанша рет тигізгенін тақтаға жазамын.

  2. Турникте тартылу.

  3. Допты себетке лақтыра тигізу.

  4. Кеудені жатып көтеру. Тақтаға көрсеткішті жазамын.

  1. Жаңа тақырыпты бекіту (жеке, жазба жұмыстары):

«Асық лақтыру» ойынын көрсету. Ойын тәсілдерін көрсету. Оқушылар ойынды ойнайды. Бір-бірден асықты атады. Көрсеткіштерін тақтаға жазамын.

  1. Қорытындылау: Сабақта бүгін біз қандай жаттығулар жасадық? Қандай жаттығудың түрлерін білесіңдер?Сіздерге бүгінгі ойындарымыз ұнады ма? Енді үйде өздіктеріңізден ойнай алатын шығарсыздар?

  2. Үйге тапсырма беру: Таңғы жаттығу жасау.

  3. Бағалау: Сабақта алған бағаларын күнделіктеріне қойып беремін.

  4. Сабақты бекіту: Сапқа тұр! Сабақ жақсы өтті. Сау болыңыздар. Спортзалдан сыныпқа адымда!























Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
27.12.2017
554
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі