Қысқа мерзімді жоспар
№ 24-сабақ
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
||||||||||||||||||||||
|
Тоқсан: ІІІ |
Күні: |
||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||
|
Бөлім |
Адамның сырт келбеті мен мінезі |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жауынгердің тұлғасы |
||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.6.1 -оқылым стратегияларын қолдану: жалпы мазмұнын түсіну үшін оқу, нақты ақпаратты табу үшін оқу 5.4.4.4 -сан есімнің мағыналық түрлерін ажырата білу, сан есімді зат есім орнына қолдана білу |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Оқылым стратегияларын қолданады: жалпы мазмұнын түсіну үшін оқу, нақты ақпаратты табу үшін оқу. Сан есімнің мағыналық түрлерін ажыратып, сан есімді зат есім орнына қолдана біледі. |
||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Оқулық: «Арман-ПВ» 2017 ж. Т.Н.Ермекова, Ж.К.Отарбекова, Р.Н.Мұнасаева |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу Психологиялық ахуал туғызу Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттарын талдау |
Мұғалімді тыңдайды. Үй тапсырмасына жауап береді – 2 балл |
«Санамақ», «Кәмпиттер», «Мозайка», «Фотосурет» «Қарлы кесек», «Хобдиша» |
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма. Әңгімені түсініп оқып, оқиғасына сәйкес тақырып қойыңдар.
2-тапсырма. Оқылым мәтініндегі сан есімдерді анықтап, болжалдық сан есімнің жасалу жолдары бойынша түрлендіріңдер. Сол сөздерге қатысты мақал-мәтелдер мен жұмбақтар тауып, жазыңдар. |
Берілген дескриптор бойынша тапсырмаларды орындайды Дескриптор
Дескриптор
|
«Теріс орындық», «Графиктік органайзер», «Екі тарапты диктант», «Бағалау ағашы», «Сациометрия», «Медаль», «Нысандар», «Кім жеңімпаз» «Рахмет», «Сендвич», «Бутерброд», «АБС», «Бағдаршам |
|
|||||||||||||||||||
|
Саралау тапсырмасы |
Төменгі деңгей: Сендердің ойларыңша, жауынгердің тұлғасы қандай болуы керек? Орта деңгей: Жауынгер бейнесі қандай айшықты сөздер мен суреттелгенін теріп жазыңдар. Жоғары деңгей: «Түсі игіден түңілме» деген мақалдың мағынасын түсіндіріп, осы тақырыппен байланыстырып шағын эссе жазыңдар |
Дескриптор Жауынгер тұлғасы қандай болу керектігі туралы айтады-2 балл Дескриптор Жауынгер бейнесі қандай айшықты сөздер мен суреттелгенін теріп жазады-3 балл Дескриптор «Түсі игіден түңілме» деген мақалдың мағынасын түсіндіріп, осы тақырыппен байланыстырып шағын эссе жазады-3 балл |
|
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабаққа кері байланыс жасайды Оқу мақсатын еске түсіріп, тапсырмалардың оқу мақсатына сай болғандығын тексеріп өтеді |
Оқушылар өзара бағалау жүргізеді. Үй тапсырмасы: 102-беттегі 6-тапсырма. |
«Мидың суретін сал», «Ыстық орындық», «Керемет бестік», «БББ», |
|
|||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жауынгердің тұлғасы
Жауынгердің тұлғасы
Қысқа мерзімді жоспар
№ 24-сабақ
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
||||||||||||||||||||||
|
Тоқсан: ІІІ |
Күні: |
||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||
|
Бөлім |
Адамның сырт келбеті мен мінезі |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жауынгердің тұлғасы |
||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.6.1 -оқылым стратегияларын қолдану: жалпы мазмұнын түсіну үшін оқу, нақты ақпаратты табу үшін оқу 5.4.4.4 -сан есімнің мағыналық түрлерін ажырата білу, сан есімді зат есім орнына қолдана білу |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Оқылым стратегияларын қолданады: жалпы мазмұнын түсіну үшін оқу, нақты ақпаратты табу үшін оқу. Сан есімнің мағыналық түрлерін ажыратып, сан есімді зат есім орнына қолдана біледі. |
||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Оқулық: «Арман-ПВ» 2017 ж. Т.Н.Ермекова, Ж.К.Отарбекова, Р.Н.Мұнасаева |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу Психологиялық ахуал туғызу Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттарын талдау |
Мұғалімді тыңдайды. Үй тапсырмасына жауап береді – 2 балл |
«Санамақ», «Кәмпиттер», «Мозайка», «Фотосурет» «Қарлы кесек», «Хобдиша» |
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма. Әңгімені түсініп оқып, оқиғасына сәйкес тақырып қойыңдар.
2-тапсырма. Оқылым мәтініндегі сан есімдерді анықтап, болжалдық сан есімнің жасалу жолдары бойынша түрлендіріңдер. Сол сөздерге қатысты мақал-мәтелдер мен жұмбақтар тауып, жазыңдар. |
Берілген дескриптор бойынша тапсырмаларды орындайды Дескриптор
Дескриптор
|
«Теріс орындық», «Графиктік органайзер», «Екі тарапты диктант», «Бағалау ағашы», «Сациометрия», «Медаль», «Нысандар», «Кім жеңімпаз» «Рахмет», «Сендвич», «Бутерброд», «АБС», «Бағдаршам |
|
|||||||||||||||||||
|
Саралау тапсырмасы |
Төменгі деңгей: Сендердің ойларыңша, жауынгердің тұлғасы қандай болуы керек? Орта деңгей: Жауынгер бейнесі қандай айшықты сөздер мен суреттелгенін теріп жазыңдар. Жоғары деңгей: «Түсі игіден түңілме» деген мақалдың мағынасын түсіндіріп, осы тақырыппен байланыстырып шағын эссе жазыңдар |
Дескриптор Жауынгер тұлғасы қандай болу керектігі туралы айтады-2 балл Дескриптор Жауынгер бейнесі қандай айшықты сөздер мен суреттелгенін теріп жазады-3 балл Дескриптор «Түсі игіден түңілме» деген мақалдың мағынасын түсіндіріп, осы тақырыппен байланыстырып шағын эссе жазады-3 балл |
|
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабаққа кері байланыс жасайды Оқу мақсатын еске түсіріп, тапсырмалардың оқу мақсатына сай болғандығын тексеріп өтеді |
Оқушылар өзара бағалау жүргізеді. Үй тапсырмасы: 102-беттегі 6-тапсырма. |
«Мидың суретін сал», «Ыстық орындық», «Керемет бестік», «БББ», |
|
|||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз














