|
Ұйымдастыру
кезеңі:
Амандасып,
түгендеу.
Оқушылардың зейінін сабаққа
аудару
Үй тапсырмасын
тексеруді
Мұғалім үй тапсырмасын тексері
жұмысын «Екі жұлдыз, бір тілек…» жаттығуы түрінде ұйымдастырады:
оқушылар бір бірінің жұмысын тексеріп, жұмыстағы екі жақсы сәтті
және қателіктерді түзетуге бір кеңес
береді.
Жаңа сабаққа
дайындық
Математикалық
диктант:
0,2; 23,5; 78,125;
145,235
|
|
Жаңа
сабақ
Есеп
шығару
Сергіту
сәті
|
Жаңа сабақты плакат арқылы
түсіндіру
Мысал
+ 2,81
-71,300 -
724,45
6,17 9,173
39,80
8,98 80,473
764,25
№634
32,38+25.49 = 57.87
6.702+1.18=7.882
9.418+2.051=11.469
62.176+3.8=65.976
№ 635
22,895-5,678=
17,181
6,07-3,4=2,67
20,02-9,253=10,767
7,1-0,1234=6,9766
«Мен таптым» 3 санына
еселік
Тест
1. Ондық
бөлшектерді қос: 0, 75 + 0, 25=
А. 0.
1 B. 1 C. 10 D. 0. 9
2. Ондық
бөлшектерді қос: 8, 65+2, 34=
А. 22.
05 B. 10. 9 C. 10. 99 D. 8. 84
3. Жай
бөлшекті ондық бөлшекке айналдырып,
есепте:
5, 24+2
= А. 7, 99 B. 9, 67 C. 7, 27 D. 8. 67
4.
Есепте: 0, 35+0,8 =
А. 4.
3 B. 8.
35 C.
43 D. 1.
15 5. Азайтуды орында: 15, 3 - 0,
3= А. 15, 6 B. 12, 3 C. 15 D. 18
№638
П.с -4,5 шешуі:
4,5+0,9=5.4
С.с –п.с0,9 кем
5,4-2,9=2,5
А.с-с.с 2,9
кем
А.с-?
|
Қосымша 1 Жұмыс
дәптері
Шығармашылық
жұмыс
Тест
тапсырмасы
|
Оқулықтан шығарып болған
оқушылар қалыптастырушы бағалауға арналған тапсырмалар жинағынан
тапсырмалар орындайды
Жоғары балл алған
оқушыларға «Айрықша тапсырма» әдісімен
конвертпен есеп беріледі
|
«Бағалау парақшасы арқылы»,
«Бас бармақ», «Қол шапалақтау» асықтар және смайликтер арқылы
қалыптастырушы бағалау
|
Сыныптағы қауіпсіздік ережесі
сақталуы айтылады. Және де сергіту жаттығуы
орындалды.
|
Рефлексия Сабақ мақсаты /оқу
мақсаты қаншалықты жүзеге асты? Бүгін оқушылар нені үйренді? Оқыту
ортасы қандай болды? Өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба?
Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және
неліктен?
|
Сабақ мақсаттары, оқу
мақсаттары қолжетімді болды, себебі, алдыңғы тақырыптардан соң
оқушылар ондық бөлшектер жаза алады және де оқи алады.Сабақта
саралау тапсырмаларды орындап бос отырған оқушылар қалыптастырушы
тапсырмалар орындады.Және де сбақ соңында жоғары балл алған
оқушыларға «Айрықша тапсырма» конвертте есеп берілді. Сабақ
кезеңдерінде уақыт тиімді пайдалынды.Сабақ жоспарынан тыс сергіту
жаттығуы жүргізілді.
|
Жалпы
баға
Сабақтың жақсы өткен екі
аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да
ойланыңыз)?
1: Математикалық диктан жазу,
смайликтермен бағалау Әр тапсырманы өзара бірін-бірі және өзін –өзі
қалыптастырушы бағалау тәсілімен бағалауы.
2.Жаңартылған білім беру
бағдарламасы бойынша барлық сабақтар өтілсе , оқушылар оқыту
әдіс-тәсілдерін меңгеріп, дағдыланар еді
Сабақты жақсартуға не ықпал
ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
Тақырып негізіне бағыттайтын есептер
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардыңжетістік
/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл
бөлуқажет?
2.Оқушылармен жекелей жұмыс, оқушылардың деңгейін анықтау
|