Материалдар / Қысқа мерзімді жоспар "Менің достарым" 1 орыс сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Қысқа мерзімді жоспар "Менің достарым" 1 орыс сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Т1.1.2.1 күнд. өмірде қолд. таныс сөздердің мағынасын түсіну Т1.1.5.1 қимыл-қозғалыс, сұрақ қою, қысқа жауап арқылы тыңдаған/көрген мәтінді түсінгенін білдіру О1.3.2.1 мәтіндегі таныс сөздердің мағынасын түсіну Тіл1.5.1.3 сөйлеу барысында мұғалім көмегімен етістіктің шақтарын; бұйрық рай; болымсыз етістікті қолдану Тіл1.5.1.5 мұғалім көмегімен сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтап құрастыру
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
28 Желтоқсан 2018
1103
3 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады




Қысқа мерзімді жоспар

Сынып: 1 Б

Пән: Қазақ тілі (Т2)

Менің отбасым және достарым

Күні: 28.11.17ж

Мектеп: Пойма БМ

Мұғалімнің аты-жөні: Айткалиева Ж.А.

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

Менің достарым (5сабақ)

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

Т1.1.2.1 күнд. өмірде қолд. таныс сөздердің мағынасын түсіну

Т1.1.5.1 қимыл-қозғалыс, сұрақ қою, қысқа жауап арқылы тыңдаған/көрген мәтінді түсінгенін білдіру

О1.3.2.1 мәтіндегі таныс сөздердің мағынасын түсіну

Тіл1.5.1.3 сөйлеу барысында мұғалім көмегімен етістіктің шақтарын; бұйрық рай; болымсыз етістікті қолдану

Тіл1.5.1.5 мұғалім көмегімен сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтап құрастыру

Сабақ мақсаттары

Барлығы: достары не істейтіні/не істемейтіні туралы айта алады

Көбі: өздерінің достары немен айналысатыны туралы өткен және осы сабақта үйренген материал негізінде өзара тілдесе алады, етістіктерді болымды, болымсыз түрде қолдана алады

Кейбірі: достары не істейтіні туралы сабақта үйренгендерінен тыс қосымша ақпарат бере алады.

Тілдік мақсаттар

Сурет салады/салмайды, ойнайды/ойнамайды, тебеді/теппейді

Құндылықтарды дарыту

Сыйлау

Пәнаралық байланыстар

Сауат ашу

АКТ қолдану дағдылары

Бейне, суреттер, аудио

Сабақ барысы

Сабақ кезеңі

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурс

Сабақ басы

2-5м

(МК) «Шаттық шеңбері»

Әуен.

Сабақтың ортасы

6-35 минут



(МК; Ұ) 1 тапсырма. Суретпен жұмыс. Тыңдау, қайталау.

«Мынау – менің достарым», «Юра велосипед тебеді», «Әсет сурет салады», «Арман футбол ойнайды»

(МК; Ұ) 2 тапсырма. Кестемен жұмыс.

«Ол сурет салады», «Ол футбол ойнайды», «Ол велосипед тебеді» немесе «Ол коньки/шаңғы тебеді»

(МК; Ұ) «Есте сақта!» айдары: сурет салады – сурет салмайды, футбол ойнайды – футбол ойнамайды, велосипед тебеді – велосипед теппейді.

(Ұ) (ОТ) 3 тапсырма бойынша оқушылар етістіктерді болымды/ болымсыз түрде (3жақта) толықтырып айтады. Мысалы: Ол коньки тебеді. Ол сурет салмайды.

(Ұ) 4 тапсырма. Мәтінмен жұмыс. «Стоп-Кадр» әдісі

(Ұ) Сергіту сәті. «АБС»

(МК; Ұ) Дәптермен жұмыс. Дәптердегі тапсырмаларды орындау арқылы оқушылар оқулықпен жұмыс барысында алған білімдерін бекіте түседі.

Оқулық

Аудио








«Бағдаршам» бағалау әдісі

Сурет:доп, қарындаш, велосипед, шаңғы.

Аудио.

1 жұмыс дәптер

Сабақ соңы

36-40минут

(Қ) кері байланыс. «Чемодан, себет, еттартқыш»


Қосымша ақпарат

Қорытындылау

Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз. Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз.

1.Сабақ барысына өзгертулер енгіздіңіз бе?

2.Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды?

1. Сабақ барысына өзгертулер енгізілген жоқ.

2. Жүргізілген жұмыстар оқушылардың жаңа тақырыпты тез қабылдауына, түсіне алуына тиімді болды.

Қорытынды бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсе не?

1. «Шаттық шеңбері»

2. «АБС» ойыны

Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді?

1. Топ болып бөлінуі

2. Өздерінің не істейтіні/ не істемейтіні туралы айтуы.


Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!