Материалдар / Аю түртпек ойыны
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Аю түртпек ойыны

Материал туралы қысқаша түсінік
аю түртпек ойыны
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
17 Желтоқсан 2017
622
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Бекітемін: Кайнарбаева. Г

Сабақ: 65

Мектеп: СТ шамалған ҚОМ

Күні: 13.02

Мұғалім аты жөні: Бисенов.Е

Сынып:2

Қатысқандар саны: Қатыспағандар:

Сабақ тақырыбы:

Аю түртпек ойыны

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсатары

Балаларды ойынның шартын бұзбай ойынауға ,белгі бойынша, мәтіннің сөзіне сай қимыл қозғалыс жасауға дағдыландыру,зейіндерін,байқағыштықтарын, жүгіру дағдыларын дамыту

Күтілетін нәтиже

Барлық оқушылар Ойын ережесін біледі.

Оқушылардың басым бөлігі Ойын ережесін бұзбау керек екенін түсінеді

Кейбір оқушылар ойын ережесін бұзбай орындайды

Тілдік мақсаттар


Алдынғы менгерілген білім

Қозы,бота,құлын ойыны

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар



Сабақтың басы

I.Кіріспе дайындық бөлімі

Сапқа тұрғызу. Амандасу.Кезекшінің мәліметін қабылдау.

Түгендеу.

Саптағы жаттығулар:Оңға,солға,артқа бұрылу.

Жүріп жасалатын жаттығулар:аяқтың ұшына,өкшеге,ішкі ж/е сыртқы қырымен,отырып,секіріп.

Жүгіріп жасалатын жаттығулар:тізені жоғары,өкшені артқа көтере оң ж/е сол жақ жанымен

Ж.Д.Ж. қозғалыста ж/е орнында.

А)Бастапқы қалып.Оң қол жоғарыда.

Б.қ аяқ иық мөлшерінде, қол белде, 1-2 басты оңға, 3-4 солға айналдыру.

- Б.қ аяқ иық мөлшерінде, қол иықта, 1-2 иықта алға, 3-4 артқа айналдыру;

- Б.қ аяқ иық мөлшерде, 1-2 оң қол жоғарыда, 3-4 сол қол төменде, қолды тік ұстап керу;

- Б.қ аяқ иық мөлшерінде, қол кеуде тұсында, 1-2 қол бүгулі, артқа сермеледі, 3-4 қол жазылып артқа сермеледі;

- Б.қ аяқ иық мөлшерінде, сол қол белде, оң қол жоғары созылған, 1-2 солға еңкею, 3-4 қолды аустырып оңға еңкею;

- Б.қ аяқ иық мөлшерінде, қол белде, 1-4 оңға, солға белді айналдыру.

- Б.қ Аяқ алшақ, екі қол саусақтарын бір-біріне кілттеп, 1-3 алға еңкею, 4 артқа шалқаю;

- Б.қ аяқ алшақ, екі қолды алға созып, 1- оң аяқ жанына қарай сол аяқты соза отыру, 2- қолды белге қойып тұру, 3- сол аяқ жанына қарай оң аяқты соза отыру, 4- қолы белге койып тұру.

- Б.қ аяқ алшақ, денені еңкейтіп «диірмен» жаттығуын жасау.

- Қол тіреп отырған кезден екі қолды жоғары көтеріп биікке секіру.

Тыныс алу жаттығулары.

Сабақ мақсатын түсіндіру.








Сабақтың ортасы

ІІ. Негізгі бөлім

Аю түртпек ойыны


Бір жақта аюдың апаны болады.Екінші жақта балалар тұратын болады.Мұғалім аюды балалардың ішінен біреуін тағайындайды .Мұғалім:<Балалар қыдырып келіндер>-дегенде балалар үйлерінен шығып, саңырау құлақ теріп,көбелек ұстап, орманда қыдырады еңкееді, басқа қозғалыс жасайды.Олар дауыстап айтады

-Біз аюдың қасында

Жеміс жидек тереміз,

Аю ұйқтамайды,

Аю ырылдайды.

<Ырылдайды.>-- деген сөзден кейін аю үйлеріне қашып бара жатқан балаларды ұстай бастайды.Аюдың қолы тиген балалар ак аюдың апанында қалады.Бірнеше рет ұсталғаннан кейін аюдың рөлін басқа бала тағайындалады,Ойын 3-4 рет қайталанады.Осылай оқушылардың зейіні мен дағдысы қалыптасады

Ысқырық, секундомер



Сабақтың аяғы

Қорытынды бөлім

Сабақты қортындылау.

  • нені білдім, нені үйрендім.

  • нені толық түсінбедім.

  • қандай жұмысты жалғастыру қажет

Үйге тапсырма беру.

Оқушыларды бағалау.Қоштасу




Саралау


Бағалау-


Денсаулық және қауіпсіздік техникасын қадағалау, пән аралық байланыс





Берілген тапсырманы орындауына қарай бағалау














Сабақ бойынша

рефлекция

Сабақ мақсаты, оқыту мақсаттары шынайы болдыма?

Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткіздіме? Егер жоқ болса, неліктен? Сабақта дефференциация дұрыс өткізілгенбе? Сабақтың уақыты ұтымды пайдаланылдыма? Сабақ жоспарына қандай өзгерістер енгізілді және неліктен?







Қорытынды

Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты)?

1:


2:


Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйренуге қатысты )?

1:


2:

Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім?






:







Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!