Аппликация. Тақырыбы: "Шыршаны безендіреміз"
Аппликация. Тақырыбы: "Шыршаны безендіреміз"

#1 слайд
Білім беру саласы: Шығармашылық
ҰОҚ: Аппликация
Тақырыбы: Шыршаны безендіреміз
Оқу мақсаты: Түрлі пішіндегі қағазға
таныс геометриялық элементтерден
өрнек құрастыруды үйрету
ҰОҚ мақсаты: Түрлі түсті қағаздарға
суретін салады, түрлі пішіндерді қияды,
шыршаны безендіреді
КММ Абай атындағы орта мектебінің
МАД мұғалімі Сейтова Гулжан
1 слайд
Білім беру саласы: Шығармашылық ҰОҚ: Аппликация Тақырыбы: Шыршаны безендіреміз Оқу мақсаты: Түрлі пішіндегі қағазға таныс геометриялық элементтерден өрнек құрастыруды үйрету ҰОҚ мақсаты: Түрлі түсті қағаздарға суретін салады, түрлі пішіндерді қияды, шыршаны безендіреді КММ Абай атындағы орта мектебінің МАД мұғалімі Сейтова Гулжан
#2 слайд
Сабақтың
басы/2мин
Сабақтың
негізгі
бөлігі/20ми
н
Сабақтың
қорытынд
ы
бөлігі/5мин
«Ой қозғау» әдісі арқылы
сұрақ - жауап
Топтық жұмыс.
Тапсырма орындау
«Бағдаршам» әдісімен
кері байланыс
Мадақ айту, смайликтер
арқылы бағалау
Оқу қызметінің
таралу тәсілдері :
2 слайд
Сабақтың басы/2мин Сабақтың негізгі бөлігі/20ми н Сабақтың қорытынд ы бөлігі/5мин «Ой қозғау» әдісі арқылы сұрақ - жауап Топтық жұмыс. Тапсырма орындау «Бағдаршам» әдісімен кері байланыс Мадақ айту, смайликтер арқылы бағалау Оқу қызметінің таралу тәсілдері :
#3 слайд
Саралау
әдістері
Тапсырманы
орындау барысында
балаларға уақыт
беріледі. берілген
тапсырманы орындау
кезінде қабілеі
жоғары баланың
қарқынына сәйкес
тапсырманы орындау
жылдамдығын
ескеремін
Ресурстарды
саралау әдісі.
Балалардың
алдына ортақ
міндет қойылады,
әртүрлі деңгейде
дамыған дағдыны
талап ететін
ресурстар
ұсынамын.
3 слайд
Саралау әдістері Тапсырманы орындау барысында балаларға уақыт беріледі. берілген тапсырманы орындау кезінде қабілеі жоғары баланың қарқынына сәйкес тапсырманы орындау жылдамдығын ескеремін Ресурстарды саралау әдісі. Балалардың алдына ортақ міндет қойылады, әртүрлі деңгейде дамыған дағдыны талап ететін ресурстар ұсынамын.
#4 слайд
Бақылау формасы мен бақылау
парақшасы
Баланың түрлі геометриялық пішіндегі
ойыншықтарды қайшының кең ашылған
ашаларымен, ал ұсақ бөлшектерді ұсақ мұқият
қимылдармен қиюға болатынын біле отырып, қайшы
ұстаған қолының шынтағын алға қарай созбауын, екі
қолдың қимылдарын.
Топтық жұмысты орындауда
құрдасымен қарым қатынасы мен
өзара әрекеттерін
Бақылау
парақшасы
•Самат
•Аяулым
Қауіпсіз жұмыс
жасау
ережелері
•+
•+
Қайшы, желім
қолдануы
•-
•+
4 слайд
Бақылау формасы мен бақылау парақшасы Баланың түрлі геометриялық пішіндегі ойыншықтарды қайшының кең ашылған ашаларымен, ал ұсақ бөлшектерді ұсақ мұқият қимылдармен қиюға болатынын біле отырып, қайшы ұстаған қолының шынтағын алға қарай созбауын, екі қолдың қимылдарын. Топтық жұмысты орындауда құрдасымен қарым қатынасы мен өзара әрекеттерін Бақылау парақшасы •Самат •Аяулым Қауіпсіз жұмыс жасау ережелері •+ •+ Қайшы, желім қолдануы •- •+
#5 слайд
ҰОҚ – ін жоспарлау бойынша қорытынды
Не қиын
болды?
ҰОҚ-індегі
оқытудың
әдістерін тиімді
жоспарлауда
кедергі болды.
Оқу мақсаты
мен ҰОҚ
мақсатын
құруда
қиналдым.
Бақылау
формалы мен
саралау
әдістерін ҰОҚ
сәйкестендіріп
алуда
қиындықтар
туындады .
Неге қол
жеткіздім?
Мен бұл курс бойынша
ең алғаш тілдісу қарым
қатынас дағдыларын
білдім. Тренер мен
әріптестердің кері
байланысы арқылы
ҰОҚ SMART-қа сәйкес
мақсатты
құрастыруды, баланың
қажеттілігін ескеріп,
мақсатқа жеткізетін
4К-моделін, саралаумен
бақылау әдіс-тәсілдерін
үйрендім.
Болашақтағы
қадамдарым
Келешекте баланың жас
ерекшелігі мен
дамуының
психологиялық
ерекшеліктерін ескеріп,
зерттеушілік
дағдыларын, топта
бірігіп әрекет етуін
жоспарыма кіріктіремін.
Ж.Аймауытовтың
сөзімен «Сабақ беру жай
ғана шеберлік емес, ол
жаңадан жаңаны
табатын өнер» демекші
біз педагогикалық
шеберлігімізді жетілдіріп
тұруымыз керек.
5 слайд
ҰОҚ – ін жоспарлау бойынша қорытынды Не қиын болды? ҰОҚ-індегі оқытудың әдістерін тиімді жоспарлауда кедергі болды. Оқу мақсаты мен ҰОҚ мақсатын құруда қиналдым. Бақылау формалы мен саралау әдістерін ҰОҚ сәйкестендіріп алуда қиындықтар туындады . Неге қол жеткіздім? Мен бұл курс бойынша ең алғаш тілдісу қарым қатынас дағдыларын білдім. Тренер мен әріптестердің кері байланысы арқылы ҰОҚ SMART-қа сәйкес мақсатты құрастыруды, баланың қажеттілігін ескеріп, мақсатқа жеткізетін 4К-моделін, саралаумен бақылау әдіс-тәсілдерін үйрендім. Болашақтағы қадамдарым Келешекте баланың жас ерекшелігі мен дамуының психологиялық ерекшеліктерін ескеріп, зерттеушілік дағдыларын, топта бірігіп әрекет етуін жоспарыма кіріктіремін. Ж.Аймауытовтың сөзімен «Сабақ беру жай ғана шеберлік емес, ол жаңадан жаңаны табатын өнер» демекші біз педагогикалық шеберлігімізді жетілдіріп тұруымыз керек.
шағым қалдыра аласыз













