1 слайд
М.Әуезов «Абай жолы» роман – эпопеясы.
Қайтқанда
2 слайд
ОҚУ МАҚСАТЫ:
11.1.1.1 әдеби шығармаға сюжеттік –
композициялық талдау жасау арқылы
жанрлық ерекшелігін түсіну;
11.2.2.1 шығармадағы авторлық идеяның
өмір шындығымен байланысын анықтау.
3 слайд
Ұйымдастыру кезеңі
•
Оқушылармен амандасу, түгендеу.
•
Оқушыларды топтарға біріктіру.
4 слайд
«Ой шақыру» сұрақтары
https://wordwall.net/ru/resource/51915868
5 слайд
ЖАҢА САБАҚ
https://www.youtube.com/watch?v=99fSDyZGvSg
6 слайд
Шығарманың композициялық
құрылысына талдау жасау.
1.Басталуы
2. Байланысы
3.Шиеленісуі
4.Шарықтау шегі
5.Аяқталуы 1- тапсырма
7 слайд
Жалпы - 3 балл.
Шығарманың композициялық құрылысына
талдау жасайды;
Мәтінді түсінеді;
Жанрлық ерекшелігін таниды; ДЕСКРИПТОР
8 слайд
2-тапсырма
« Тыңдайтын үштіктер» әдісі
Спикер-өзінің пікірін білдіреді
Интервьюер-сұрақтар қояды
Хатшы-кері байланыс жасайды
9 слайд
ДЕСКРИПТОР
Жалпы – 4 балл.
Мәтіннен сұрақтар қояды
Автор идеясының өмір шындығына
байланысын талдайды.
10 слайд
3 - т а п с ы р м а
«Мен таныған тұлғалар» әдісі
Шығармадағы кейіпкерлердің
іс-әрекетін бағалау
11 слайд
ДЕСКРИПТОР
Жалпы - 3 балл.
Мәтінді оқиды
Мәтіндегі жағымды,жағымсыз
кейіпкерлерді таниды
Кейіпкерлердің іс- әрекетін бағалай біледі.
12 слайд
«Зерде әдісі»
Кері байланыс
Білім Зерттеу еңбектер арқылы алған ақпараттары
Эмоция Кейіпкер тағдыры және менің көңіл күйім
Баға Автор шығармашылығына беретін бағам
Сын Автор шығармаларының мен үшін маңызы
Идея Оқырман ретінде автор шығармаларын насихаттап
ұсынатын идеям
13 слайд
ҮЙГЕ ТАПСЫРМА
§Қат-қабатта,Жолда тарауларын оқу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз