Конференция АКТ
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
1 слайд
ОҚЫТУ МЕН ОҚУДА АКТ ПАЙДАЛАНЫП, БӘСЕКЕГЕ
ҚАБІЛЕТТІ ОҚУШЫЛАРДЫҢ ТАНЫМДЫЛЫҚ
ҚАБІЛЕТІН ДАМЫТУ
Мақсаты :
Оқыту мен оқу үдерістеріндегі қолданылатын АКТ стратегиялары мен
әдістерді және сандық білім беру құрылғыларын тиімділігін білу.
Міндеті:
АКТ -ны қолдануды білу арқылы теориялық және тәжірибелік білімдер
біртұтастығы қалыптастыру. АКТ -ны тәжірибесінде қолдану.
Өзектілігі:
Кез келген сабақта электронды оқулықты пайдалану оқушылардың
танымдық белсенділігін арттырып қана қоймай, логикалық ойлау жүйесін
қалыптастыруға, шығармашылықпен еңбек етуге жағдай жасайды.
1 слайд
ОҚЫТУ МЕН ОҚУДА АКТ ПАЙДАЛАНЫП, БӘСЕКЕГЕ ҚАБІЛЕТТІ ОҚУШЫЛАРДЫҢ ТАНЫМДЫЛЫҚ ҚАБІЛЕТІН ДАМЫТУ Мақсаты : Оқыту мен оқу үдерістеріндегі қолданылатын АКТ стратегиялары мен әдістерді және сандық білім беру құрылғыларын тиімділігін білу. Міндеті: АКТ -ны қолдануды білу арқылы теориялық және тәжірибелік білімдер біртұтастығы қалыптастыру. АКТ -ны тәжірибесінде қолдану. Өзектілігі: Кез келген сабақта электронды оқулықты пайдалану оқушылардың танымдық белсенділігін арттырып қана қоймай, логикалық ойлау жүйесін қалыптастыруға, шығармашылықпен еңбек етуге жағдай жасайды.
2 слайд
АКТ оқу мен оқытудағы әдіс-тәсілдер:
Электрондық пошта, мультимедиялық презентация,
ВИКИ, Блоктар, Платформа, Онлайн, Форум, ІР
телефон .
Оқытудың 5 аспектісі бойынша АКТ қолдану:
•
Көрсетілім
•
Модельдеу
•
Бағалау мен талдау
•
Ұсыну және қайталай ұсыну
•
Тестілеу және құптау
2 слайд
АКТ оқу мен оқытудағы әдіс-тәсілдер: Электрондық пошта, мультимедиялық презентация, ВИКИ, Блоктар, Платформа, Онлайн, Форум, ІР телефон . Оқытудың 5 аспектісі бойынша АКТ қолдану: • Көрсетілім • Модельдеу • Бағалау мен талдау • Ұсыну және қайталай ұсыну • Тестілеу және құптау
3 слайд
3 слайд
4 слайд
Сабақты 6 бөлімге бөлуге болады:
•
Білу (көрсетілім)
•
Түсіну (моделдеу)
•
Талдау (өздік жұмыстар)
•
Жинақтау (өздік жұмыстар)
•
Бағалау деңгейі (электрондық оқулық)
4 слайд
Сабақты 6 бөлімге бөлуге болады: • Білу (көрсетілім) • Түсіну (моделдеу) • Талдау (өздік жұмыстар) • Жинақтау (өздік жұмыстар) • Бағалау деңгейі (электрондық оқулық)
5 слайд
Білу деңгейінде интернет ресурстарын бейне фильмдер
көрсету
Түсіну деңгейінде моделдеудің үш түрін көрсету:
Сөздік, математикалық, программалық
Талдау деңгейінде сәйкестендіру тестері арқылы жеңіл
тапсырма беру
Жинақтау деңгейінде компьютерде алған білімдерін
көрсету, тіжірибелік жұмыстар арқылы.
Бағалау деңгейінде интернет немесе электрондық
оқулықтар арқылы білімін толықтырады.
5 слайд
Білу деңгейінде интернет ресурстарын бейне фильмдер көрсету Түсіну деңгейінде моделдеудің үш түрін көрсету: Сөздік, математикалық, программалық Талдау деңгейінде сәйкестендіру тестері арқылы жеңіл тапсырма беру Жинақтау деңгейінде компьютерде алған білімдерін көрсету, тіжірибелік жұмыстар арқылы. Бағалау деңгейінде интернет немесе электрондық оқулықтар арқылы білімін толықтырады.
6 слайд
Сабақтың басында:
Интерактивтік тақтаның көмегімен немесе тестілеу бағдарламасы
арқылы оқушылардың өткен тақырып туралы білімдерін
тексеремін.
6 слайд
Сабақтың басында: Интерактивтік тақтаның көмегімен немесе тестілеу бағдарламасы арқылы оқушылардың өткен тақырып туралы білімдерін тексеремін.
7 слайд
Сабақтың ортасында:
Презентация арқылы жаңа сабақты түсіндіру
7 слайд
Сабақтың ортасында: Презентация арқылы жаңа сабақты түсіндіру
8 слайд
Өздік жұмыста:
видео материалдар көмегімен орындау.
8 слайд
Өздік жұмыста: видео материалдар көмегімен орындау.
9 слайд
Нәтижелер:
Ғылыми жоба биология пәнінен:
9 слайд
Нәтижелер: Ғылыми жоба биология пәнінен:
10 слайд
Авторлық жұмыс ағылшын пәні мұғалімімен:
10 слайд
Авторлық жұмыс ағылшын пәні мұғалімімен:
11 слайд
Оқушылар жетістігі:
Урфо халық аралық олимпида 2017 орында алды:
Облысты қ “Компьютерные игры” конкурсында 2 оқушы сертификат
Қалалық “Летят журавли” конкурсында 1 орын
11 слайд
Оқушылар жетістігі: Урфо халық аралық олимпида 2017 орында алды: Облысты қ “Компьютерные игры” конкурсында 2 оқушы сертификат Қалалық “Летят журавли” конкурсында 1 орын