1 жыл бойы шексіз жүктеңіз
Мектептің әлеуметтік паспорты

#1 слайд
Керімбай атындағы №12 мектеп-гимназиясының
ӘЛЕУМЕТТІК ПАСПОРТЫ
2019-2020 оқу жылы
Тараз қаласы
1 слайд
Керімбай атындағы №12 мектеп-гимназиясының ӘЛЕУМЕТТІК ПАСПОРТЫ 2019-2020 оқу жылы Тараз қаласы
#2 слайд
2019-2020 о қу жылындағы білім алушылар саны
Барлығы
1952
Ұлы
980 Қызы
972
Сыныптар жиынтығы және білім алушылар саны
Барлығы
73 сынып І
ауысымда 37 сынып
981 білім алушы
ІІ
ауысымда 36 сынып
971білім алушы
Мектеп-гимназия сыйымдылығы
1952
73 27
2 слайд
2019-2020 о қу жылындағы білім алушылар саны Барлығы 1952 Ұлы 980 Қызы 972 Сыныптар жиынтығы және білім алушылар саны Барлығы 73 сынып І ауысымда 37 сынып 981 білім алушы ІІ ауысымда 36 сынып 971білім алушы Мектеп-гимназия сыйымдылығы 1952 73 27
#3 слайд
Мектеп-
гимназия
құрылымы Бастауыш саты
1-4 сыныптар
870 білім
алушы
Жоғарғы саты
10-11
сыныптар
175білім
алушы Негізгі саты
5-9
сыныптар
907 білім
алушы 1 2 3
0
200
400
600
800
1000 870 907
175
2019-2020 оқу жылындағы білім алушылар
Series1 Series2
3 слайд
Мектеп- гимназия құрылымы Бастауыш саты 1-4 сыныптар 870 білім алушы Жоғарғы саты 10-11 сыныптар 175білім алушы Негізгі саты 5-9 сыныптар 907 білім алушы 1 2 3 0 200 400 600 800 1000 870 907 175 2019-2020 оқу жылындағы білім алушылар Series1 Series2
#4 слайд
Туысымен тұратын білім алушылар-9
0,5%Өгей әкесімен тұратын білім алушылар-12-0,6%Өгей анасымен тұратын білім алушылар-3-0,15%Аз қамтылған отбасынан шыққан білім алушылар-149-
7,6%То лық емес отбасынан шыққан білім алушылар-225-12 % Толық отбасынан шыққан білім алушылар-1727-88 %Қамқорлықтағы білім алушылар-5-0,3%Көп балалы отбасындағы білім алушылар -470-24% 2019-2020 оқу жылындағы білім
алушылардың отбасы туралы
4 слайд
Туысымен тұратын білім алушылар-9 0,5%Өгей әкесімен тұратын білім алушылар-12-0,6%Өгей анасымен тұратын білім алушылар-3-0,15%Аз қамтылған отбасынан шыққан білім алушылар-149- 7,6%То лық емес отбасынан шыққан білім алушылар-225-12 % Толық отбасынан шыққан білім алушылар-1727-88 %Қамқорлықтағы білім алушылар-5-0,3%Көп балалы отбасындағы білім алушылар -470-24% 2019-2020 оқу жылындағы білім алушылардың отбасы туралы
#5 слайд
0%
10%
20%
30%
40%
50%
60%
70%
80%
90%
24.20%
0.30%
88.00%
12.00%
7.60%
0.15% 0.60% 0.50%
2019-2020 оқу жылы
5 слайд
0% 10% 20% 30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 24.20% 0.30% 88.00% 12.00% 7.60% 0.15% 0.60% 0.50% 2019-2020 оқу жылы
#6 слайд
Қазақ
•
1938
Өзбек
•
6
Ұйғыр •
1
Татар •
1
Дүнген •
3
Орыс •
1
Тәжік •
1
Шешен •
12019-2020 оқу жылындағы білім
алушылардың ұлттық құрамы
6 слайд
Қазақ • 1938 Өзбек • 6 Ұйғыр • 1 Татар • 1 Дүнген • 3 Орыс • 1 Тәжік • 1 Шешен • 12019-2020 оқу жылындағы білім алушылардың ұлттық құрамы
#7 слайд
Ш
еш
ен
0
200
400
600
800
1000
1200
1400
1600
1800
2000 1938
6 1 1 1 1 1
2019-2020 оқу жылы
7 слайд
Ш еш ен 0 200 400 600 800 1000 1200 1400 1600 1800 2000 1938 6 1 1 1 1 1 2019-2020 оқу жылы
#8 слайд
215-8%Жоғарғы білімді
Орта арнайы
білімді (колледж)
Орта білімді
(11 сынып) 392-14%2165-78%2019-2020 оқу жылындағы ата-аналардың білімі
Ата-аналар саны-2772
8 слайд
215-8%Жоғарғы білімді Орта арнайы білімді (колледж) Орта білімді (11 сынып) 392-14%2165-78%2019-2020 оқу жылындағы ата-аналардың білімі Ата-аналар саны-2772
#9 слайд
Жоғары
білімді
Орта арнайы
білімді
(колледж)
Орта білімді
(11 сынып)
0%
10%
20%
30%
40%
50%
60%
70%
80%
78%
14%
8%
Ата-аналардың білімі
9 слайд
Жоғары білімді Орта арнайы білімді (колледж) Орта білімді (11 сынып) 0% 10% 20% 30% 40% 50% 60% 70% 80% 78% 14% 8% Ата-аналардың білімі
#10 слайд
Мемлекеттік қызметтегі ата-аналар-1426-51,3 %
Жеке меншік қызметтегі ата-аналар-860-31 %
Жеке кәсіпкер ата-аналар-285-10,5%
Жұмыссыз ата-аналар-165-6%
Зейнеткер ата-аналар-25-0,9%
М ү гедек ата-аналар-11-0,3% 2019-2020 оқу жылындағы
ата-аналардың әлеуметтік
жағдайының көрсеткіші
Ата-аналар саны -2772
10 слайд
Мемлекеттік қызметтегі ата-аналар-1426-51,3 % Жеке меншік қызметтегі ата-аналар-860-31 % Жеке кәсіпкер ата-аналар-285-10,5% Жұмыссыз ата-аналар-165-6% Зейнеткер ата-аналар-25-0,9% М ү гедек ата-аналар-11-0,3% 2019-2020 оқу жылындағы ата-аналардың әлеуметтік жағдайының көрсеткіші Ата-аналар саны -2772
#11 слайд
Кітап қоры
0%
10%
20%
30%
40%
50%
60%
51,3%
31%
10,3%
6%
0,9% 0,3%
2019-2020 оқу жылындағы
ата-аналардың әлеуметтік
жағдайының көрсеткіші
11 слайд
Кітап қоры 0% 10% 20% 30% 40% 50% 60% 51,3% 31% 10,3% 6% 0,9% 0,3% 2019-2020 оқу жылындағы ата-аналардың әлеуметтік жағдайының көрсеткіші

Бұл курс Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігімен келісілген