Материалдар / нұсқаулық

нұсқаулық

Материал туралы қысқаша түсінік
мұғалімге көмек
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
27 Желтоқсан 2017
542
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
img_page_1
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материалдың қысқаша түсінігі
Биология пәні мұғалімі: Биология ПАНОРАМАЛЫҚ САБАҚ

1 слайд
Биология пәні мұғалімі: Биология ПАНОРАМАЛЫҚ САБАҚ

1 слайд

Биология пәні мұғалімі: Биология ПАНОРАМАЛЫҚ САБАҚ

C абақтың тақырыбы: Саңырауқұлақтар дүниесі Қайталау сабағы С а

2 слайд
C абақтың тақырыбы: Саңырауқұлақтар дүниесі Қайталау сабағы С а б қ а ұ қ р т ы ы л ң ы м ы: Сабақтың мақсаты Сабақтың түрі, әдісі, көрнекілігі Сабақтың барысы Сабақтың ерекшелігі

2 слайд

C абақтың тақырыбы: Саңырауқұлақтар дүниесі Қайталау сабағы С а б қ а ұ қ р т ы ы л ң ы м ы: Сабақтың мақсаты Сабақтың түрі, әдісі, көрнекілігі Сабақтың барысы Сабақтың ерекшелігі

Сабақтың мақсаты: Білімділік: Оқушылардың өткен материалдар бойынша алған білімдерін тексеру,саңырауқұл

3 слайд
Сабақтың мақсаты: Білімділік: Оқушылардың өткен материалдар бойынша алған білімдерін тексеру,саңырауқұлақтардың түрлері туралы білімдерін кеңейту Дамытушылық : Саңырауқұлақтар туралы ұғымдарын кеңейту, дамыту, алған білімдерін шыңдау. Тәрбиелік : Өз білімдерінің нәтижесінде өздерін бағалай білуге тәрбиелеу, пәнге деген қызығушылығын арттыруға баулу

3 слайд

Сабақтың мақсаты: Білімділік: Оқушылардың өткен материалдар бойынша алған білімдерін тексеру,саңырауқұлақтардың түрлері туралы білімдерін кеңейту Дамытушылық : Саңырауқұлақтар туралы ұғымдарын кеңейту, дамыту, алған білімдерін шыңдау. Тәрбиелік : Өз білімдерінің нәтижесінде өздерін бағалай білуге тәрбиелеу, пәнге деген қызығушылығын арттыруға баулу

Сабақтың ерекшелігі: Оқушылар шығармашылықпен жұмыс жасайды; Оқушылар сабаққа шынайы түрде белсене қатысады; Оқушылардың пәнге д

4 слайд
Сабақтың ерекшелігі: Оқушылар шығармашылықпен жұмыс жасайды; Оқушылар сабаққа шынайы түрде белсене қатысады; Оқушылардың пәнге деген қызығушылығы артады. Оқушылар өз бетімен жұмыс жасауға дағдыланады.

4 слайд

Сабақтың ерекшелігі: Оқушылар шығармашылықпен жұмыс жасайды; Оқушылар сабаққа шынайы түрде белсене қатысады; Оқушылардың пәнге деген қызығушылығы артады. Оқушылар өз бетімен жұмыс жасауға дағдыланады.

Сабақтың типі: Іскерлік пен дағдыны қалыптастыру Сабақтың әдісі: Сабақтың түрі: Сабақтың техникалық құралы: итерактивті

5 слайд
Сабақтың типі: Іскерлік пен дағдыны қалыптастыру Сабақтың әдісі: Сабақтың түрі: Сабақтың техникалық құралы: итерактивті тақта, aktivote, aktivslateТүсіндіру, баяндау, сұрақ - жауап Қайталау сабағы

5 слайд

Сабақтың типі: Іскерлік пен дағдыны қалыптастыру Сабақтың әдісі: Сабақтың түрі: Сабақтың техникалық құралы: итерактивті тақта, aktivote, aktivslateТүсіндіру, баяндау, сұрақ - жауап Қайталау сабағы

Сабақтың барысы: I. Ұйымдастыру II. Сабақтың жүру кезеңдері. III. Оқушыларды бағалау V. Сабақты аяқтау 1- кезең: Биология

6 слайд
Сабақтың барысы: I. Ұйымдастыру II. Сабақтың жүру кезеңдері. III. Оқушыларды бағалау V. Сабақты аяқтау 1- кезең: Биологиялық диктант 2-кезең: Шығармашылық жұмыс 3-кезең: "Кім жылдым?" 4-кезең: "Толғаныс" 5-кезең: Тест IV. Үйге тапсырма

6 слайд

Сабақтың барысы: I. Ұйымдастыру II. Сабақтың жүру кезеңдері. III. Оқушыларды бағалау V. Сабақты аяқтау 1- кезең: Биологиялық диктант 2-кезең: Шығармашылық жұмыс 3-кезең: "Кім жылдым?" 4-кезең: "Толғаныс" 5-кезең: Тест IV. Үйге тапсырма

1. Саңырауқұлақтарды зерттейтін ғылым - .................... . 2. Зең саңырауқұлақтарына .....................................ж

7 слайд
1. Саңырауқұлақтарды зерттейтін ғылым - .................... . 2. Зең саңырауқұлақтарына .....................................жатады. 3. Саңырауқұлақтардағы арнайы споралар жетілетін орын ............... деп аталады. 4. Қалпақшалы саңырауқұлақ ...................... және .................... тұрады. 5. Екі ағзаның пайдалы селбесуін ........................... деп атайды. 6. Жеуге жарамды саңырауқұлақтар құрамында ............................ су .................... - ға жуық нәруыз, ....................... жуық май болады. Қажетті сөздер микологиямукор, зең спорангий қалпақшадан түбіртектен симбиоз 80 - 90 % 2 - 4 % 1 %Биологиялық диктант

7 слайд

1. Саңырауқұлақтарды зерттейтін ғылым - .................... . 2. Зең саңырауқұлақтарына .....................................жатады. 3. Саңырауқұлақтардағы арнайы споралар жетілетін орын ............... деп аталады. 4. Қалпақшалы саңырауқұлақ ...................... және .................... тұрады. 5. Екі ағзаның пайдалы селбесуін ........................... деп атайды. 6. Жеуге жарамды саңырауқұлақтар құрамында ............................ су .................... - ға жуық нәруыз, ....................... жуық май болады. Қажетті сөздер микологиямукор, зең спорангий қалпақшадан түбіртектен симбиоз 80 - 90 % 2 - 4 % 1 %Биологиялық диктант

" Орманға саяхат "

8 слайд
" Орманға саяхат "

8 слайд

" Орманға саяхат "

" Кім жылдам " 1. Микоризаны алғаш анықтап зерттеген ғалым. 2. Жарық шығарып жарқырайтын саңырауқұлақ. 3. Ең улы саңырауқұлақ.

9 слайд
" Кім жылдам " 1. Микоризаны алғаш анықтап зерттеген ғалым. 2. Жарық шығарып жарқырайтын саңырауқұлақ. 3. Ең улы саңырауқұлақ. 4. Шеңбер түзе орналасатын саңырауқұлақтар атауы. 5. Саңырауқұлақтар туралы алғаш кітап жазған орыс ғалымы 6. Пішіні малдың тұяғына ұқсас саңырауқұлақ. 7. Қалпақшалы саңырауқұлақтар не арқылы көбейеді. 8. Екі ағзаның пайдалы селбесуі. 9. Саңырауқұлақтардың жемісті денесі неден тұрады. 10. Ашытқы саңырауқұлағының ғылыми атауы.

9 слайд

" Кім жылдам " 1. Микоризаны алғаш анықтап зерттеген ғалым. 2. Жарық шығарып жарқырайтын саңырауқұлақ. 3. Ең улы саңырауқұлақ. 4. Шеңбер түзе орналасатын саңырауқұлақтар атауы. 5. Саңырауқұлақтар туралы алғаш кітап жазған орыс ғалымы 6. Пішіні малдың тұяғына ұқсас саңырауқұлақ. 7. Қалпақшалы саңырауқұлақтар не арқылы көбейеді. 8. Екі ағзаның пайдалы селбесуі. 9. Саңырауқұлақтардың жемісті денесі неден тұрады. 10. Ашытқы саңырауқұлағының ғылыми атауы.

Венн диаграммасы Жеуге жарамды саңырауқұлақ Улы саңырауқұлақ

10 слайд
Венн диаграммасы Жеуге жарамды саңырауқұлақ Улы саңырауқұлақ

10 слайд

Венн диаграммасы Жеуге жарамды саңырауқұлақ Улы саңырауқұлақ

Үйге тапсырма Саңырауқұлақтар туралы баяндама жазу.

11 слайд
Үйге тапсырма Саңырауқұлақтар туралы баяндама жазу.

11 слайд

Үйге тапсырма Саңырауқұлақтар туралы баяндама жазу.

Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ