Сабақ рефлексиясы
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
1 слайд
Мақсаты:
Present Simple және Past Simp l e
Passive» тің
айырмашылығын ажырату.Етісті
қолданып,сөйлем құрастыру,
оны қолдана білуге үйрету
сөйлеу дағдысын арттыру. Нәтиже:
Present Simple және Past Simp l e
Passive» тің
айырмашылығын білді, етісті
пайдаланып,сөйлем
құрастырды. Сыни ойлап нақты
тапсырмаларды орындады.
Модульдердің кіріктірілуі
1. Оқудағы жаңа әдіс-тәсілдер
2. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету
3. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
4.АКТ
5. Оқудағы басқару жәнекөшбасшылық
6. Оқушыны жас ерекшелігіне сәйкес оқыту
және оқу Оңтүстік Қазақстан облысы, Мақтарал ауданы
Я.Есенбеков атындағы жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі: Бахрамова Гулзира
Сабақтың тақырыбы: The world of computer animation
1 слайд
Мақсаты: Present Simple және Past Simp l e Passive» тің айырмашылығын ажырату.Етісті қолданып,сөйлем құрастыру, оны қолдана білуге үйрету сөйлеу дағдысын арттыру. Нәтиже: Present Simple және Past Simp l e Passive» тің айырмашылығын білді, етісті пайдаланып,сөйлем құрастырды. Сыни ойлап нақты тапсырмаларды орындады. Модульдердің кіріктірілуі 1. Оқудағы жаңа әдіс-тәсілдер 2. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету 3. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау 4.АКТ 5. Оқудағы басқару жәнекөшбасшылық 6. Оқушыны жас ерекшелігіне сәйкес оқыту және оқу Оңтүстік Қазақстан облысы, Мақтарал ауданы Я.Есенбеков атындағы жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі: Бахрамова Гулзира Сабақтың тақырыбы: The world of computer animation
2 слайд
Сабақтың кезеңдері
Кіріспе Жағымды ахуал қалыптастыру
Топқа бөлу
Таныстырылым Досыңды бағала
Ойлан/жұптас/талқыла
Негізгі бөлім ЖИКСО
Серпілген сауал
Қорытынды Сәйкестендіру әдісі
Үй тапсырмасы
Бағалау /Рефлексия
2 слайд
Сабақтың кезеңдері Кіріспе Жағымды ахуал қалыптастыру Топқа бөлу Таныстырылым Досыңды бағала Ойлан/жұптас/талқыла Негізгі бөлім ЖИКСО Серпілген сауал Қорытынды Сәйкестендіру әдісі Үй тапсырмасы Бағалау /Рефлексия
3 слайд
Білу Түсіну Қолдану Талдау Жинақтау Бағалау
3 слайд
Білу Түсіну Қолдану Талдау Жинақтау Бағалау
4 слайд
Кері
байланысты
жасаудан
оқушы
қысылмайды
Бағалау
критерийлерін
түсінді
Оқушы ішкі
уәжін айтуға
мүмкіндік
болды
Оқушыларды
жеке тұлға
ретінде оладың
тәжірибесімен де
бөлісу
Қолжетімді
стратегия құру
арқылы оқу
үдерісіне өзгеріс
енгізу
Ме татану
қабілетін арттыру
мақсатында
оқушымен көп
жұмыс жасауНәтиже Жоспар
4 слайд
Кері байланысты жасаудан оқушы қысылмайды Бағалау критерийлерін түсінді Оқушы ішкі уәжін айтуға мүмкіндік болды Оқушыларды жеке тұлға ретінде оладың тәжірибесімен де бөлісу Қолжетімді стратегия құру арқылы оқу үдерісіне өзгеріс енгізу Ме татану қабілетін арттыру мақсатында оқушымен көп жұмыс жасауНәтиже Жоспар
5 слайд
Оқушы-
сыни көзқарасы,
дүниетанымы
қалыптасқан,
дербес ізденуші,
жаңа әдістерге ,
өзгерістерге
құмар; Мұғалім-
білім алуға
бағыттаушы;
оқушыны жеке
тұлға ретінде
дербес ізденуге
жетелеуші
шәкірт бойына
ізгілік нұрын
себуші;Ой салу – ұстаздан, ойлану –
шәкірттен
5 слайд
Оқушы- сыни көзқарасы, дүниетанымы қалыптасқан, дербес ізденуші, жаңа әдістерге , өзгерістерге құмар; Мұғалім- білім алуға бағыттаушы; оқушыны жеке тұлға ретінде дербес ізденуге жетелеуші шәкірт бойына ізгілік нұрын себуші;Ой салу – ұстаздан, ойлану – шәкірттен