Сабақты тиімді жоспарлау тәсілдері

Тақырып бойынша 15 материал табылды

Сабақты тиімді жоспарлау тәсілдері

Материал туралы қысқаша түсінік
Жас мамандарға методикалық көмек
Материалдың қысқаша нұсқасы
img_page_1
Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Слайдтың жеке беттері
САБАҚТЫ ЖОСПАРЛАУ

#1 слайд
САБАҚТЫ ЖОСПАРЛАУ

1 слайд

САБАҚТЫ ЖОСПАРЛАУ

ТАЛҚЫЛАЙЫҚ!!! • Сабақ жоспарлауды неден бастаймыз? • Оқу мақсаттарын қалай таңдаймыз? • Оқу мақсаттарын қалай жүзеге асырамыз?

#2 слайд
ТАЛҚЫЛАЙЫҚ!!! • Сабақ жоспарлауды неден бастаймыз? • Оқу мақсаттарын қалай таңдаймыз? • Оқу мақсаттарын қалай жүзеге асырамыз?

2 слайд

ТАЛҚЫЛАЙЫҚ!!! • Сабақ жоспарлауды неден бастаймыз? • Оқу мақсаттарын қалай таңдаймыз? • Оқу мақсаттарын қалай жүзеге асырамыз?

ОҚУШЫЛАР САБАҚ СОҢЫНДА ҚАНДАЙ НӘТИЖЕГЕ ҚОЛ ЖЕТКІЗУ КЕРЕК? • Оқу мақсаттары әртүрлі нәрсеге бағытталады: тыңдалым, айтылым, грам

#3 слайд
ОҚУШЫЛАР САБАҚ СОҢЫНДА ҚАНДАЙ НӘТИЖЕГЕ ҚОЛ ЖЕТКІЗУ КЕРЕК? • Оқу мақсаттары әртүрлі нәрсеге бағытталады: тыңдалым, айтылым, грамматика, сөздік қор. Оқушылардың білім деңгейіне байланысты тілді меңгертудің өзге де мәселелеріне бағытталады. • Сабақ үшін ең тиімді оқу мақсатына анықтау үшін екі сұраққа жауап беруіміз керек: 1. Менің оқушыларым қазір нені біледі? 2. Қазір оқушыларыма нені білу маңыздырақ болып отыр? • Жоғарыда берілген сұрақтарға жауап беру белгілі бір уақыт, кезең үшін оқу мақсаттарын таңдауға көмектеседі.

3 слайд

ОҚУШЫЛАР САБАҚ СОҢЫНДА ҚАНДАЙ НӘТИЖЕГЕ ҚОЛ ЖЕТКІЗУ КЕРЕК? • Оқу мақсаттары әртүрлі нәрсеге бағытталады: тыңдалым, айтылым, грамматика, сөздік қор. Оқушылардың білім деңгейіне байланысты тілді меңгертудің өзге де мәселелеріне бағытталады. • Сабақ үшін ең тиімді оқу мақсатына анықтау үшін екі сұраққа жауап беруіміз керек: 1. Менің оқушыларым қазір нені біледі? 2. Қазір оқушыларыма нені білу маңыздырақ болып отыр? • Жоғарыда берілген сұрақтарға жауап беру белгілі бір уақыт, кезең үшін оқу мақсаттарын таңдауға көмектеседі.

САБАҚ ҮШІН ТАҢДАЛАТЫН ОҚУ МАҚСАТТАРЫ: • Не гізгі оқу мақсаты – бір сабақта немесе бірнеше сабақтар бойынша негізгі білім мен

#4 слайд
САБАҚ ҮШІН ТАҢДАЛАТЫН ОҚУ МАҚСАТТАРЫ: • Не гізгі оқу мақсаты – бір сабақта немесе бірнеше сабақтар бойынша негізгі білім мен дағдыны қалыптастыруға, жан-жақты түсінік беруге, оны практикалық тапсырмалар арқылы жүзеге асыруға бағытталған оқу мақсаты. Негізгі оқу мақсатын білім мен дағдыны қайталау, тереңдетіп оқыту үшін де таңдаймыз. Оқу бағдарламасында негізгі оқу мақсаттары ұзақ мерзімді жоспарда әр тарау бойынша ұсынылған. • Қосымша оқу мақсаты – тілдік және сөйлеу дағыдаларын қалыптасыру үшін сабақтың негізгі оқу мақсатына қол жеткізуде қолдау ретінде алынатын оқу мақсаты. Мысалы, сабақтың негізгі мақсаты – эссе жазу, ал осы эссені жаздыру үшін қосымша мақсат ретінде себеп-салдар салалас алынады. • Қосымша оқу мақсаты ұзақ мерзімді жоспарда көрсетілмеген. Алайда белгілі бір сынып үшін ұсынылған оқу мақсаттар жүйесінің кез келгенін қосымша мақсат ретінде қолдануға болады.

4 слайд

САБАҚ ҮШІН ТАҢДАЛАТЫН ОҚУ МАҚСАТТАРЫ: • Не гізгі оқу мақсаты – бір сабақта немесе бірнеше сабақтар бойынша негізгі білім мен дағдыны қалыптастыруға, жан-жақты түсінік беруге, оны практикалық тапсырмалар арқылы жүзеге асыруға бағытталған оқу мақсаты. Негізгі оқу мақсатын білім мен дағдыны қайталау, тереңдетіп оқыту үшін де таңдаймыз. Оқу бағдарламасында негізгі оқу мақсаттары ұзақ мерзімді жоспарда әр тарау бойынша ұсынылған. • Қосымша оқу мақсаты – тілдік және сөйлеу дағыдаларын қалыптасыру үшін сабақтың негізгі оқу мақсатына қол жеткізуде қолдау ретінде алынатын оқу мақсаты. Мысалы, сабақтың негізгі мақсаты – эссе жазу, ал осы эссені жаздыру үшін қосымша мақсат ретінде себеп-салдар салалас алынады. • Қосымша оқу мақсаты ұзақ мерзімді жоспарда көрсетілмеген. Алайда белгілі бір сынып үшін ұсынылған оқу мақсаттар жүйесінің кез келгенін қосымша мақсат ретінде қолдануға болады.

САБАҚ МАҚСАТЫ... • Оқу бағдарламасында ұсынылған, ұзақ мерзімді жоспарда көрсетілген оқу мақсаттары негізінде жасалады. • Көлем

#5 слайд
САБАҚ МАҚСАТЫ... • Оқу бағдарламасында ұсынылған, ұзақ мерзімді жоспарда көрсетілген оқу мақсаттары негізінде жасалады. • Көлемді оқу мақсаттарын бірнеше сабақ мақсаттарына жіктеуге болады. • Сабақта 2-3 оқу мақсаттан артық алмағаны дұрыс. Себебі барлық мақсатка бірдей қол жеткізу оқушылар үшін қиын болады. • Сабақ мақсаттары нақты берілуі керек. Жалпы болмауы керек. • Сабақ басында оқу мақсаты мен сабақ мақсаты, сабақ нәтижесі оқушыларға түсіндірілуі керек.

5 слайд

САБАҚ МАҚСАТЫ... • Оқу бағдарламасында ұсынылған, ұзақ мерзімді жоспарда көрсетілген оқу мақсаттары негізінде жасалады. • Көлемді оқу мақсаттарын бірнеше сабақ мақсаттарына жіктеуге болады. • Сабақта 2-3 оқу мақсаттан артық алмағаны дұрыс. Себебі барлық мақсатка бірдей қол жеткізу оқушылар үшін қиын болады. • Сабақ мақсаттары нақты берілуі керек. Жалпы болмауы керек. • Сабақ басында оқу мақсаты мен сабақ мақсаты, сабақ нәтижесі оқушыларға түсіндірілуі керек.

САБАҚ ЖОСПАРЫ ДЕГЕНІМІЗ НЕ? Төменде берілген ұғымдардың қайсысы сабақ жоспарының мазмұнын аша алады? • Сурет • Оқиға • Карта •

#6 слайд
САБАҚ ЖОСПАРЫ ДЕГЕНІМІЗ НЕ? Төменде берілген ұғымдардың қайсысы сабақ жоспарының мазмұнын аша алады? • Сурет • Оқиға • Карта • Нұсқаулық • Теледидар бағдарламасы • Компьютер бағдарламасы • Жол белгілері • Эссе • Жоғарыда аталғанның барлығы • Жоғарыда аталғанның барлығы емес

6 слайд

САБАҚ ЖОСПАРЫ ДЕГЕНІМІЗ НЕ? Төменде берілген ұғымдардың қайсысы сабақ жоспарының мазмұнын аша алады? • Сурет • Оқиға • Карта • Нұсқаулық • Теледидар бағдарламасы • Компьютер бағдарламасы • Жол белгілері • Эссе • Жоғарыда аталғанның барлығы • Жоғарыда аталғанның барлығы емес

САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ КЕЗЕҢДЕРІ Сабаққа дейін Оқу мақсаттарын таңдап, оған қол жеткізу үшін сабақтың әр кезеңін, орындалатын тапсырм

#7 слайд
САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ КЕЗЕҢДЕРІ Сабаққа дейін Оқу мақсаттарын таңдап, оған қол жеткізу үшін сабақтың әр кезеңін, орындалатын тапсырмаларды сипаттап жазамыз. Сабақ кезінде Сабақтың әр кезеңіне жұмсалған уақытты және жоспарлаған әрекеттердің жүйемен орындалуын, оқу мақсаттарының жүзеге асырылуын тексереміз. Сабақтан кейін Сабақ жоспары қалай жүзеге асты, сабақта жоспарланған нәрселерден басқа өзгешеліктер болды ма деген сұрақтарға жауап іздейміз, рефлексия жасаймыз. Жазған жазбаларымызды келесі сабақтар үшін пайдаланамыз.

7 слайд

САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ КЕЗЕҢДЕРІ Сабаққа дейін Оқу мақсаттарын таңдап, оған қол жеткізу үшін сабақтың әр кезеңін, орындалатын тапсырмаларды сипаттап жазамыз. Сабақ кезінде Сабақтың әр кезеңіне жұмсалған уақытты және жоспарлаған әрекеттердің жүйемен орындалуын, оқу мақсаттарының жүзеге асырылуын тексереміз. Сабақтан кейін Сабақ жоспары қалай жүзеге асты, сабақта жоспарланған нәрселерден басқа өзгешеліктер болды ма деген сұрақтарға жауап іздейміз, рефлексия жасаймыз. Жазған жазбаларымызды келесі сабақтар үшін пайдаланамыз.

САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ ҚҰРЫЛЫМЫ (ӘР МЕКТЕПТЕ СӘЛ ӨЗГЕШЕЛІК БОЛУЫ МҮМКІН) САБАҚ: Қазақ тілі мен әдебиеті Мектеп: Күні: Мұғалімнің а

#8 слайд
САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ ҚҰРЫЛЫМЫ (ӘР МЕКТЕПТЕ СӘЛ ӨЗГЕШЕЛІК БОЛУЫ МҮМКІН) САБАҚ: Қазақ тілі мен әдебиеті Мектеп: Күні: Мұғалімнің аты-жөні: Сынып: Қатысқандар: Қатыспағандар: Тарау: Ауа райы мен жыл мезгілдері Сабақтың тақырыбы Ауа райы – халықтың наным-сенімдері Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары А3. Орфоэпиялық нормаларды сақтау : Ауызша мәтіндер құрауда сұраулы , хабарлы, лепті және бұйрықты сөйлемдердің интонациялық ерекшелігін ескеріп айту. Сабақтың мақсаттары Сұраулы сөйлемдердің интонациясын диалог кезінде орынды қолдануды үйрету (схема арқылы). Оқу бағдарламасы Оқу мақсаттарынан алынады Грамматика , лексикалық минимум Стандартта ұсынылған құндылықтар

8 слайд

САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ ҚҰРЫЛЫМЫ (ӘР МЕКТЕПТЕ СӘЛ ӨЗГЕШЕЛІК БОЛУЫ МҮМКІН) САБАҚ: Қазақ тілі мен әдебиеті Мектеп: Күні: Мұғалімнің аты-жөні: Сынып: Қатысқандар: Қатыспағандар: Тарау: Ауа райы мен жыл мезгілдері Сабақтың тақырыбы Ауа райы – халықтың наным-сенімдері Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары А3. Орфоэпиялық нормаларды сақтау : Ауызша мәтіндер құрауда сұраулы , хабарлы, лепті және бұйрықты сөйлемдердің интонациялық ерекшелігін ескеріп айту. Сабақтың мақсаттары Сұраулы сөйлемдердің интонациясын диалог кезінде орынды қолдануды үйрету (схема арқылы). Оқу бағдарламасы Оқу мақсаттарынан алынады Грамматика , лексикалық минимум Стандартта ұсынылған құндылықтар

ОҚУ ЖОСПАРЫНЫҢ НЕГІЗГІ БӨЛІМІ (САБАҚ БАРЫСЫ) Жоспарланған уақыт Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс- әрекеттер Дереккөздер Әр та

#9 слайд
ОҚУ ЖОСПАРЫНЫҢ НЕГІЗГІ БӨЛІМІ (САБАҚ БАРЫСЫ) Жоспарланған уақыт Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс- әрекеттер Дереккөздер Әр тапсырмаға жұмсалатын уақыт көрсетіледі. Сабақ 40 минут Сабақтың барлық кезеңі сипатталады: 1. Сабақтың басы 2. Сабақты ортасы 3. Сабақты соңы Оқулықтың беті Ғаламтор сілтемесі Анықтамалық материалдар

9 слайд

ОҚУ ЖОСПАРЫНЫҢ НЕГІЗГІ БӨЛІМІ (САБАҚ БАРЫСЫ) Жоспарланған уақыт Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс- әрекеттер Дереккөздер Әр тапсырмаға жұмсалатын уақыт көрсетіледі. Сабақ 40 минут Сабақтың барлық кезеңі сипатталады: 1. Сабақтың басы 2. Сабақты ортасы 3. Сабақты соңы Оқулықтың беті Ғаламтор сілтемесі Анықтамалық материалдар

САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ ҚОСЫМША БӨЛІГІ Сабақта саралау тапсырмалары болды ма? Қалайша қолдау көрсете аламын? Қабілетті оқушыларды оқ

#10 слайд
САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ ҚОСЫМША БӨЛІГІ Сабақта саралау тапсырмалары болды ма? Қалайша қолдау көрсете аламын? Қабілетті оқушыларды оқытуда алдыма қандай міндеттер қоямын? Оқушылардың материалды қаншалықты игергенін қалай бағалаймын? Денсаулық пен қауіпсіздік техникасын сақтау қалай жүзеге асады?         Сабақ бойынша рефлексия Сабақ/ оқу мақсаттары жүзеге асты ма? Барлық оқушылар ОМ жетімді ме? Егер жоқ болса, неге? Сабақтағы саралау дұрыс өтті ме? Сабақтағы кезеңдер сақталды ма? Жоспардан тыс не жасалды? Неге?            

10 слайд

САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ ҚОСЫМША БӨЛІГІ Сабақта саралау тапсырмалары болды ма? Қалайша қолдау көрсете аламын? Қабілетті оқушыларды оқытуда алдыма қандай міндеттер қоямын? Оқушылардың материалды қаншалықты игергенін қалай бағалаймын? Денсаулық пен қауіпсіздік техникасын сақтау қалай жүзеге асады?         Сабақ бойынша рефлексия Сабақ/ оқу мақсаттары жүзеге асты ма? Барлық оқушылар ОМ жетімді ме? Егер жоқ болса, неге? Сабақтағы саралау дұрыс өтті ме? Сабақтағы кезеңдер сақталды ма? Жоспардан тыс не жасалды? Неге?            

САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ ҚОСЫМША БӨЛІГІ • Жалпы бағалау • Қандай екі аспект жақсы өтті? (оқыту мен білім беру туралы ойланыңыз) • 1 . •

#11 слайд
САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ ҚОСЫМША БӨЛІГІ • Жалпы бағалау • Қандай екі аспект жақсы өтті? (оқыту мен білім беру туралы ойланыңыз) • 1 . • 2. • Сабақты жақсартуға не себеп болатын еді? (оқыту мен білім беру туралы ойланыңыз) • 1. • 2. • Сабақ барысында сыныптың жетістігі туралы не ойладым/ жеке оқушылардың қиындығы, келесі сабақтарда неге назар аудару қажет?

11 слайд

САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ ҚОСЫМША БӨЛІГІ • Жалпы бағалау • Қандай екі аспект жақсы өтті? (оқыту мен білім беру туралы ойланыңыз) • 1 . • 2. • Сабақты жақсартуға не себеп болатын еді? (оқыту мен білім беру туралы ойланыңыз) • 1. • 2. • Сабақ барысында сыныптың жетістігі туралы не ойладым/ жеке оқушылардың қиындығы, келесі сабақтарда неге назар аудару қажет?

ТАЛҚЫЛАЙЫҚ!!!  Келесі сұрақтарды топта талқылайық:  Сабақты әр кезеңі, әр тапсырмасы оқушыларға оқу мақсатына қол жеткізуге кө

#12 слайд
ТАЛҚЫЛАЙЫҚ!!!  Келесі сұрақтарды топта талқылайық:  Сабақты әр кезеңі, әр тапсырмасы оқушыларға оқу мақсатына қол жеткізуге көмектесе ме? • Сабақтың тақырыбы оқушылар үшін қаншалықыты қызықты және мотивациясын оятатындай болуы керек? • Ұсынылған материалдар мен тапсырмалар барлық оқушылардың деңгейіне қаншалықты сәйкес болуы керек? • Жоспарланған тапсырмалар бір сабаққа қаншалықты жеткілікті және қосымша материалдарды қай кезде қолдана аламыз? • Жоспарланған тапсырмалар қаншалықты көп екен қай кезде ойлану керек және оларды қалай қысқарта аламыз? • Сабақты қалай бастау және қалай аяқтау керектігін қай кезде нақтылауымыз керек?

12 слайд

ТАЛҚЫЛАЙЫҚ!!!  Келесі сұрақтарды топта талқылайық:  Сабақты әр кезеңі, әр тапсырмасы оқушыларға оқу мақсатына қол жеткізуге көмектесе ме? • Сабақтың тақырыбы оқушылар үшін қаншалықыты қызықты және мотивациясын оятатындай болуы керек? • Ұсынылған материалдар мен тапсырмалар барлық оқушылардың деңгейіне қаншалықты сәйкес болуы керек? • Жоспарланған тапсырмалар бір сабаққа қаншалықты жеткілікті және қосымша материалдарды қай кезде қолдана аламыз? • Жоспарланған тапсырмалар қаншалықты көп екен қай кезде ойлану керек және оларды қалай қысқарта аламыз? • Сабақты қалай бастау және қалай аяқтау керектігін қай кезде нақтылауымыз керек?

ЕСТЕ САҚТАЙЫҚ... • Оқу жоспарын жазған кезде барынша қарапайым сөйлемдерді қолданған дұрыс. Сол кезде түсінуге оңай болады. Әр

#13 слайд
ЕСТЕ САҚТАЙЫҚ... • Оқу жоспарын жазған кезде барынша қарапайым сөйлемдерді қолданған дұрыс. Сол кезде түсінуге оңай болады. Әр кезеңді нақты, жеке-жеке жазып, мысалдарды ұсынуға болады. • Оқу жоспары детальді әрі оқуға оңай болуы керек. Мұғалім өзіне түсінікті болу үшін түрлі түсті қаламдарды қолдана алады немесе қажетті іс-әрекеттердің суреттерін ұсына алады. • Түрлендіру. Оқу жоспарын үнемі біркелкі жүйемен ұсыну, сабақты үнемі бір формада ұсыну оқушыларды жалықтырады. Сондықтан сабақты түрлендіріп отыру керек: Сабақтың жылдамдығы – тапсырмалар кейде жылдамдықты кейде асықпай орындауды қажет етуі керек. Оқушыларды ұйымдастыру - жеке, жұптық, топтық жұмыстары кезек-кезек ұсынылуы керек. Дағдылар – рецептивті не продуктивті болып түрленуі керек. Күрделілік деңгейі – бірде жеңіл материал мен тапсырмалар ұсынылса, бірде сыни ойлауды, шығармашылықты қажет ететін тапсырмалар мен материалдар ұсынылу керек. Мазмұны – сөйлеу әрекетінің түрлеріне мен тілдік дағдылар алмасып отыруы керек. Көңіл-күй – бірқалыпты, көңілді, жайбарақат, т.б. әртүрлі эмоцияны қамтуы керек.

13 слайд

ЕСТЕ САҚТАЙЫҚ... • Оқу жоспарын жазған кезде барынша қарапайым сөйлемдерді қолданған дұрыс. Сол кезде түсінуге оңай болады. Әр кезеңді нақты, жеке-жеке жазып, мысалдарды ұсынуға болады. • Оқу жоспары детальді әрі оқуға оңай болуы керек. Мұғалім өзіне түсінікті болу үшін түрлі түсті қаламдарды қолдана алады немесе қажетті іс-әрекеттердің суреттерін ұсына алады. • Түрлендіру. Оқу жоспарын үнемі біркелкі жүйемен ұсыну, сабақты үнемі бір формада ұсыну оқушыларды жалықтырады. Сондықтан сабақты түрлендіріп отыру керек: Сабақтың жылдамдығы – тапсырмалар кейде жылдамдықты кейде асықпай орындауды қажет етуі керек. Оқушыларды ұйымдастыру - жеке, жұптық, топтық жұмыстары кезек-кезек ұсынылуы керек. Дағдылар – рецептивті не продуктивті болып түрленуі керек. Күрделілік деңгейі – бірде жеңіл материал мен тапсырмалар ұсынылса, бірде сыни ойлауды, шығармашылықты қажет ететін тапсырмалар мен материалдар ұсынылу керек. Мазмұны – сөйлеу әрекетінің түрлеріне мен тілдік дағдылар алмасып отыруы керек. Көңіл-күй – бірқалыпты, көңілді, жайбарақат, т.б. әртүрлі эмоцияны қамтуы керек.

ТАПСЫРМА!!! • Тапсырма жеке орындалады. Оқу бағдарламасындағы ұзақ мерзімді жоспарда ұсынылған оқу мақсаттарын талқылаңыз. • S

#14 слайд
ТАПСЫРМА!!! • Тапсырма жеке орындалады. Оқу бағдарламасындағы ұзақ мерзімді жоспарда ұсынылған оқу мақсаттарын талқылаңыз. • Smk.edu.kz сайтында берілген сабақ жоспарларын жүктеп алып, талдау жасаңыз. • Сабақ жоспарының шаблонына сүйеніп, оқу мақсаттарын таңдап, барлық компонеттерді қатыстырып, сабақ жоспарын құрыңыз. • Сабақтың жүзеге асырылуын практикада көрсетіңіз (20 минут) • Сабақты бақылау парағындағы критерииге сүйеніп, өзара бағалау жүргізіңіз. http://smk.edu.kz/Course/Topic/16/7600

14 слайд

ТАПСЫРМА!!! • Тапсырма жеке орындалады. Оқу бағдарламасындағы ұзақ мерзімді жоспарда ұсынылған оқу мақсаттарын талқылаңыз. • Smk.edu.kz сайтында берілген сабақ жоспарларын жүктеп алып, талдау жасаңыз. • Сабақ жоспарының шаблонына сүйеніп, оқу мақсаттарын таңдап, барлық компонеттерді қатыстырып, сабақ жоспарын құрыңыз. • Сабақтың жүзеге асырылуын практикада көрсетіңіз (20 минут) • Сабақты бақылау парағындағы критерииге сүйеніп, өзара бағалау жүргізіңіз. http://smk.edu.kz/Course/Topic/16/7600

Файл форматы:
pptx
04.01.2024
571
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі