Сабақтың тақырыбы: «Рухани жаңғыру-табысты ел болуымыздың кепілі»
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
1 слайд
Сабақтың тақырыбы:
«Рухани жаңғыру-
табысты
ел болуымыздың кепілі»
Осы сабақта
қол жеткізілетін
мақсаттары
Оқыту
нәтижесі
Сабақта қамтылатын
білім беру құндылықтары Оқушыларды Отанды сүюге, өз елін, тарихын
білуге, жалпы адамзаттық құндылықтар мен
терең көзқарастарды сіңіру арқылы таным
белсенділіктерін арттыруға бағыттау.
Білім мазмұны кеңейе түседі, жаңа
ақпараттар мен толығады, жалпы
адамзаттық, мәдениетаралық білімдері
мен сыни ойлау, зерттеушілік дағдылары
дамиды, отан сүйгіш тұлға қалыптасады.
Әріптестік;
Азаматтық жауаптылық;
АшықтықТәліпақын Ләззат
«М.Әуезов атындағы
орта мектебі»КММ
1 слайд
Сабақтың тақырыбы: «Рухани жаңғыру- табысты ел болуымыздың кепілі» Осы сабақта қол жеткізілетін мақсаттары Оқыту нәтижесі Сабақта қамтылатын білім беру құндылықтары Оқушыларды Отанды сүюге, өз елін, тарихын білуге, жалпы адамзаттық құндылықтар мен терең көзқарастарды сіңіру арқылы таным белсенділіктерін арттыруға бағыттау. Білім мазмұны кеңейе түседі, жаңа ақпараттар мен толығады, жалпы адамзаттық, мәдениетаралық білімдері мен сыни ойлау, зерттеушілік дағдылары дамиды, отан сүйгіш тұлға қалыптасады. Әріптестік; Азаматтық жауаптылық; АшықтықТәліпақын Ләззат «М.Әуезов атындағы орта мектебі»КММ
2 слайд
САБАҚТЫҢ БАСЫ
1.Сыныптың дайындығы. Жалпы
ұйымдастыру сұрақтары
2. Сынып сағатының мақсатымен
таныстыру
3.Топқа бөлу
Топқа бөлу.
От, Су, Күн, Ай суреттері арқылы топқа бөлу.
Оқушылар Қорапшадан қағаз алады, сол
қағаздағы сурет бойынша топтарға
бөлінеді(қағаздарда От, Су, Күн, Ай суреттері
бейнеленген). .
«Сәлемдесу» ойыны: Қазір біз
сендермен ойын ойнаймыз, қимылды
тез жасауларың керек. «Бастаймыз»
деген белгі берілгенде, мен қалай
амандасу керек екенін айтамын, сонда
сендер бір-бірлеріңмен тез-тез
амандасасыңдар. Әр адаммен әртүрлі
амандасасыңдар. Сонымен, көзбен…
қолмен… иықпен… құлақпен…
тіземен… иекпен… өкшемен…
арқамен.Өте жақсы
Өте жақсы
ЖақсыЖақсыОрташаОрташа
2 слайд
САБАҚТЫҢ БАСЫ 1.Сыныптың дайындығы. Жалпы ұйымдастыру сұрақтары 2. Сынып сағатының мақсатымен таныстыру 3.Топқа бөлу Топқа бөлу. От, Су, Күн, Ай суреттері арқылы топқа бөлу. Оқушылар Қорапшадан қағаз алады, сол қағаздағы сурет бойынша топтарға бөлінеді(қағаздарда От, Су, Күн, Ай суреттері бейнеленген). . «Сәлемдесу» ойыны: Қазір біз сендермен ойын ойнаймыз, қимылды тез жасауларың керек. «Бастаймыз» деген белгі берілгенде, мен қалай амандасу керек екенін айтамын, сонда сендер бір-бірлеріңмен тез-тез амандасасыңдар. Әр адаммен әртүрлі амандасасыңдар. Сонымен, көзбен… қолмен… иықпен… құлақпен… тіземен… иекпен… өкшемен… арқамен.Өте жақсы Өте жақсы ЖақсыЖақсыОрташаОрташа
3 слайд
Оқушыларға «Рухани жаңғыру» туралы
Бейнеролик
көрсетіледі. https://youtu.be/P0nu1sa1nLI
«Мәңгілік Ел» жалпы ұлттық идеясы және басты
құндылықтар толық нұсқада 2014 жылғы 14
қаңтардағы «Қазақстандық жол-2050: Бір мақсат, бір
мүдде, бір болашақ» Елбасының халқына Жолдауында
және 2014 жылғы 11 қарашадағы «Нұрлы жол –
болашаққа бастар жол» Жолдауында айтылды. Жаңа
Қазақстандық Патриотизмнің идеялық негізі аталған
құндылықтарды жастарға насихаттаумен байланысты.С
А
Б
А
Қ
Т
Ы
Ң
О
Р
Т
А
С
ы Бағалау критерийі Дескриптор
- Білім мазмұны
кеңейе түседі, жаңа
ақпараттармен
толығады,
жалпыадамзаттық,
мәдениетаралық
білімдері мен сыни
ойлау, зерттеушілік
дағдылары дамиды,
отансүйгіш тұлға
қалыптасады. -жаңа
ақпараттарме
н толығады, ;
-
жалпыадамзат
тық,
мәдениетарал
ық білімдері
мен сыни
ойлайды .
- Отан сүйгіш
тұлға
қалыптасады
Бағалау тәсілі.
Кері байланыс: Нәтижесі: Ойларын жүйелі, еркін, шапшаң жеткізе
білуге дағдыландыру. 1-тапсырма
Топтық жұмыс ҚБ .
«Кроссенс» әдісі
арқылы/ Постер дайындау және
қорғау)
3 слайд
Оқушыларға «Рухани жаңғыру» туралы Бейнеролик көрсетіледі. https://youtu.be/P0nu1sa1nLI «Мәңгілік Ел» жалпы ұлттық идеясы және басты құндылықтар толық нұсқада 2014 жылғы 14 қаңтардағы «Қазақстандық жол-2050: Бір мақсат, бір мүдде, бір болашақ» Елбасының халқына Жолдауында және 2014 жылғы 11 қарашадағы «Нұрлы жол – болашаққа бастар жол» Жолдауында айтылды. Жаңа Қазақстандық Патриотизмнің идеялық негізі аталған құндылықтарды жастарға насихаттаумен байланысты.С А Б А Қ Т Ы Ң О Р Т А С ы Бағалау критерийі Дескриптор - Білім мазмұны кеңейе түседі, жаңа ақпараттармен толығады, жалпыадамзаттық, мәдениетаралық білімдері мен сыни ойлау, зерттеушілік дағдылары дамиды, отансүйгіш тұлға қалыптасады. -жаңа ақпараттарме н толығады, ; - жалпыадамзат тық, мәдениетарал ық білімдері мен сыни ойлайды . - Отан сүйгіш тұлға қалыптасады Бағалау тәсілі. Кері байланыс: Нәтижесі: Ойларын жүйелі, еркін, шапшаң жеткізе білуге дағдыландыру. 1-тапсырма Топтық жұмыс ҚБ . «Кроссенс» әдісі арқылы/ Постер дайындау және қорғау)
4 слайд
2- тапсырма Жеке жұмыс : ҚБ «Кім жылдам»
әдісі арқылы
« Рухани жаңғыру - табысты ел болуымыздың
кепілі» өз ойы
Осы Тәуелсіз еліміздің намысын қорғайтын ,
бүгінімізді ертеңіне жалғайтын , қазақ елінің
ертеңі , болашағы үшін жауап беретін бүгінгі
ұрпақ екенімізді сезінейік. С
А
Б
А
Қ
Т
Ы
Ң
С
О
Ң
Ы саралаудың
түрлі тәсілін
қолданып
оқушы
білімдерін
нақтыландыру
Нәтижесі: “Сен де
бір кірпіш дүниеге ,
Кетігін тап та бар
қалан!”- деп Ұлы
ақын Абай
Құнанбаев Үй ж ұмы сы. Ж
а
қ
с
ыЖ
а
қ
с
ы
4 слайд
2- тапсырма Жеке жұмыс : ҚБ «Кім жылдам» әдісі арқылы « Рухани жаңғыру - табысты ел болуымыздың кепілі» өз ойы Осы Тәуелсіз еліміздің намысын қорғайтын , бүгінімізді ертеңіне жалғайтын , қазақ елінің ертеңі , болашағы үшін жауап беретін бүгінгі ұрпақ екенімізді сезінейік. С А Б А Қ Т Ы Ң С О Ң Ы саралаудың түрлі тәсілін қолданып оқушы білімдерін нақтыландыру Нәтижесі: “Сен де бір кірпіш дүниеге , Кетігін тап та бар қалан!”- деп Ұлы ақын Абай Құнанбаев Үй ж ұмы сы. Ж а қ с ыЖ а қ с ы