Материалдар / Векторларға амалдар қолдану
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Векторларға амалдар қолдану

Материал туралы қысқаша түсінік
Қмж
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
15 Ақпан 2023
119
0 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
img_page_1
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
“№ 72 жалпы орта мектебі” Математика пәні мұғалімі: Жаксыбекова Бибиайша Торехановна 5 “А” Математика Бөлім: 5.3В Ондық бөлшек

1 слайд
“№ 72 жалпы орта мектебі” Математика пәні мұғалімі: Жаксыбекова Бибиайша Торехановна 5 “А” Математика Бөлім: 5.3В Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдануСабақтың тақырыбы: Ондық бөлшектерді көбейту

Сабақтың оқу мақсаты: 5.1.2.28 • Сабақтың мақсаты: Ондық бөлшекті натурал санға және ондық бөлшекке көбейтуді орындау; Ондық бөл

2 слайд
Сабақтың оқу мақсаты: 5.1.2.28 • Сабақтың мақсаты: Ондық бөлшекті натурал санға және ондық бөлшекке көбейтуді орындау; Ондық бөлшекті натурал санға көбейту. Ондық бөлшекті ондық бөлшекке көбейту.

Ұйымдастыру кезеңі: • “ көңіл көтеру” әдісі оқушылар бір-біріне жақсы тілектерін білдіреді. • Кеспе қағаздары: жәй бөлше

3 слайд
Ұйымдастыру кезеңі: • “ көңіл көтеру” әдісі оқушылар бір-біріне жақсы тілектерін білдіреді. • Кеспе қағаздары: жәй бөлшек, бұрыс бөлшек, дұрыс бөлшек, ондық бөлшектер бойынша топқа бөлу, өткенді қайталау. Үй тапсырмасын тексеру: есептің жауабы жазылған слайд арқылы өздерін тексеріп, өзін-өзі бағалау.

№ 846 Көбейтуді орындамай-ақ салыстырып, жұлдызшаның орнына ≤ , ≥ белгілерінің тиістісін қойыңдар. • 1 ) 3.52*0.5 < 3.52 •

4 слайд
№ 846 Көбейтуді орындамай-ақ салыстырып, жұлдызшаның орнына ≤ , ≥ белгілерінің тиістісін қойыңдар. • 1 ) 3.52*0.5 < 3.52 • 2) 7.02 *1.7 > 7.02 • 3) 12.8 *0.7 < 12.8 • 4) 2.3 *3.2 > 2.3 • 5) 7.25 *0.14 < 7.25 • 6) 9.31*1.14 > 9.31

Миға шабуыл • Мына 543,2948 сандарды разрядтары бойынша кестеге орналастыру. Бүтін бөлігі Бөлшек бөлігі жүздік ондық бірлік Онд

5 слайд
Миға шабуыл • Мына 543,2948 сандарды разрядтары бойынша кестеге орналастыру. Бүтін бөлігі Бөлшек бөлігі жүздік ондық бірлік Ондық үлес Жүздік үлес Мыңдық үлес онмыңды қ үлес

Мына 543,2948 сандарды разрядтары бойынша кестеге орналастыруын тексеру. Бүтін бөлігі Бөлшек бөлігі жүздік ондық бірлік Ондық

6 слайд
Мына 543,2948 сандарды разрядтары бойынша кестеге орналастыруын тексеру. Бүтін бөлігі Бөлшек бөлігі жүздік ондық бірлік Ондық үлес Жүждік үлес Мыңдық үлес Он мыңдық үлес 5 4 3 2 9 4 8

Өзіндік жұмыс а 0,1 0,2 0,3 0,4 а 2 а 3

7 слайд
Өзіндік жұмыс а 0,1 0,2 0,3 0,4 а 2 а 3

Тексеру а 0,1 0,2 0,3 0,4 а 2 0,01 0,04 0,09 0,16 а 3 0,001 0,008 0,027 0,064

8 слайд
Тексеру а 0,1 0,2 0,3 0,4 а 2 0,01 0,04 0,09 0,16 а 3 0,001 0,008 0,027 0,064

№ 848 жәй бөлшектерді онық бөлшек түрінде жазып, есептеңдер. • 1 ) 2) 3)

9 слайд
№ 848 жәй бөлшектерді онық бөлшек түрінде жазып, есептеңдер. • 1 ) 2) 3) 4)

10 слайд

тексереміз

11 слайд
тексереміз

Сабақты қорытындылау

12 слайд
Сабақты қорытындылау

Сабақты бағалау № Оқушының аты-жөні № 1 № 2 № 3 № 4 1 2 3 4 5

13 слайд
Сабақты бағалау № Оқушының аты-жөні № 1 № 2 № 3 № 4 1 2 3 4 5

Сабақ сізге ұнады ма? Сізде сабақ кезінде қандай қиындық болды? Келесі сабақтың қалай өтілгенін қалайсыз? Кері байланыс Хат қал

14 слайд
Сабақ сізге ұнады ма? Сізде сабақ кезінде қандай қиындық болды? Келесі сабақтың қалай өтілгенін қалайсыз? Кері байланыс Хат қалдыр.