"Заттардың құрылысы мен қасиеттері" 5 сынып
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
1 слайд
Бөлім: 5.3 Заттар және материалдар
Сабақтың тақырыбы: Заттардың құрылысы мен қасиеттері
Оқу мақсаты:
5.3.1.4. – Физикалық және химиялық құбылыстарды ажырату.
Сабақтың мақсаты:
Физикалық және химиялық құбылыстарды ажырату, алған
білімдерін тәжірибеде қолдана білу.
Бағалау критерийлері:
Физикалық құбылысқа анықтама береді
Химиялық реакцияға анықтама беріп, мысал келтіреді
Физикалық және химиялық құбылыстарды салыстырады Солт үстік Қазақстан облысы. Аққайың ауданы
Смирнов №3 орта мектебі
АЛЬБАЕВА АЙГУЛЬ КЕНЕСОВНА
1 слайд
Бөлім: 5.3 Заттар және материалдар Сабақтың тақырыбы: Заттардың құрылысы мен қасиеттері Оқу мақсаты: 5.3.1.4. – Физикалық және химиялық құбылыстарды ажырату. Сабақтың мақсаты: Физикалық және химиялық құбылыстарды ажырату, алған білімдерін тәжірибеде қолдана білу. Бағалау критерийлері: Физикалық құбылысқа анықтама береді Химиялық реакцияға анықтама беріп, мысал келтіреді Физикалық және химиялық құбылыстарды салыстырады Солт үстік Қазақстан облысы. Аққайың ауданы Смирнов №3 орта мектебі АЛЬБАЕВА АЙГУЛЬ КЕНЕСОВНА
2 слайд
Тілдік мақсаттар Физикалық, химиялық құбылыс,
химиялық реакция, агрегатты күй, пішін,
өзгеріс т.б
Құндылықтарға
баулу Индустрияландыру және инновацияға
негізделген экономикалық өсуге қосатын
үлесін жетілдіру.
Пəнаралық
байланыс
Әдіс- тәсілдер Химия пәнін -тәжірибе жасағанда, физика
пәнін- қасиеттерін анықтағанда (қатты,
сұйық,газ), информатика пәнін-АКТ-ны
қолданғанда байқалады
Ыстық орындық, сыни тұрғысынан ойлау,
Венн диагараммасы, ДЖИГСО әдісі,
кинометафра әдісі, саралау, белсенді оқу
әдісі қолданылады.
2 слайд
Тілдік мақсаттар Физикалық, химиялық құбылыс, химиялық реакция, агрегатты күй, пішін, өзгеріс т.б Құндылықтарға баулу Индустрияландыру және инновацияға негізделген экономикалық өсуге қосатын үлесін жетілдіру. Пəнаралық байланыс Әдіс- тәсілдер Химия пәнін -тәжірибе жасағанда, физика пәнін- қасиеттерін анықтағанда (қатты, сұйық,газ), информатика пәнін-АКТ-ны қолданғанда байқалады Ыстық орындық, сыни тұрғысынан ойлау, Венн диагараммасы, ДЖИГСО әдісі, кинометафра әдісі, саралау, белсенді оқу әдісі қолданылады.
3 слайд
•
“ Мені тап”
ойыны •
Кинометафра
әдісі •
Венн
диаграммасы
•
Кері байланыс
•
“ Сөзжұмбақ”
аялдамасы •
“ Ыстық
орындық”
әдісі Бағалау
критерийле
рі
3 слайд
• “ Мені тап” ойыны • Кинометафра әдісі • Венн диаграммасы • Кері байланыс • “ Сөзжұмбақ” аялдамасы • “ Ыстық орындық” әдісі Бағалау критерийле рі
4 слайд
4 слайд
5 слайд
5Общая миссия
(цель)Сабақ барысындағы
қолданған
әдіс-тәсілдерім мен
бағалау критерийлерімЫ сты қ оры нды қ
Ш атты қ
ш еңбері
Кино
метафра
әдісі
Кері
байланы с
Д Ж И Г С О
әдісі
С
ы
ни
тұрғы
сы
на
н ойлау
әдісі
Қ абілеттеріне сәйкес
бір-біріне сұрақ қояды
Ө зін-өзі бағалау
С
өзж
ұм
бақ ш
еш
у.
Л
огикалы
қ көпір
Ө
зара бағалау
Оқушылар өз пікірлерін
білдіре отырып, алдағы
уақытта сабақ жүйесін
құрылымдауға
қатыстыру үшін
В енн диаграм
м асы
С әйкестенді ру
Ы нты м ақтаст
ы қ
атм осф ерасы
н орнату
Б ірлесе оқи оты ра,
белсенді қы зм ет
атқарады
Ө зара бағалау
Б ірлесе оқи оты ра,
белсенді қы зм ет
атқарады
Ө зара бағалау
5 слайд
5Общая миссия (цель)Сабақ барысындағы қолданған әдіс-тәсілдерім мен бағалау критерийлерімЫ сты қ оры нды қ Ш атты қ ш еңбері Кино метафра әдісі Кері байланы с Д Ж И Г С О әдісі С ы ни тұрғы сы на н ойлау әдісі Қ абілеттеріне сәйкес бір-біріне сұрақ қояды Ө зін-өзі бағалау С өзж ұм бақ ш еш у. Л огикалы қ көпір Ө зара бағалау Оқушылар өз пікірлерін білдіре отырып, алдағы уақытта сабақ жүйесін құрылымдауға қатыстыру үшін В енн диаграм м асы С әйкестенді ру Ы нты м ақтаст ы қ атм осф ерасы н орнату Б ірлесе оқи оты ра, белсенді қы зм ет атқарады Ө зара бағалау Б ірлесе оқи оты ра, белсенді қы зм ет атқарады Ө зара бағалау