|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||
|
Пәні: |
Сандар әлеміне саяхат |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
Сынып:4 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 20 сабақ. Пікір.Пікірлердің ақиқаттылығы және жалғандығы. |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Қозғалыстың басталуы мен бағытын пайдалана отырып, нысандар қозғалысы сызбасын құру, сәйкес есептеулер жүргізу |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі// |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут \ Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
І. Қызығушылықты ояту. «Спринт» 1. 1 километрдің жартысы - ? м. (500) 2.1 тоннаның бестен бір бөлігі - ? кг. (200) 3.1 сағаттың алтыдан бір бөлігі - ? мин.( 10) 4.1 километрдің ширек бөлігі - ? м.( 250) 5. 1 сантиметрдің бестен бір бөлігі -? мм. (2) 6. 1 сағаттың ширек бөлігі - ? мин.( 15) ( Сұрақ саны, тақырыптары мұғалімге байланысты ) Жаңа тақырып Теңдеуді шеш: у + 260 =650 + 350 600- х =3•90 у + 260 = 1000 600 – х = 270 у = 1000 – 260 х = 600 - 270 у = 740 х = 330 ақиқат және жалған пікірлер туралы түсінік қалыптастыру.
Кері байланыс
|
Бір-біріне құрмет сезімін ояту Көңіл күйлерін жеткізеді Сұрақтарға жауап береді Тапсырмалар ды орындайды бөлу кестесін пайдаланады. Ақиқат пікірлер Жалған пікірлер Пікірлерді анықтайды. Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Тамаша! Дескриптор: Алған білімдерін пайдаланады. Айырмашылықтарын табады. Дескриптор: есептеулер жүргізеді, ақиқат және жалған пікірлерді ажыратады. «Білім гүлі» әдісі |
Суреттер Суреттер Жұмыс парағы Жұмыс парағы Кері байланыс тақтасы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
1
1
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||
|
Пәні: |
Сандар әлеміне саяхат |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
Сынып:4 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 20 сабақ. Пікір.Пікірлердің ақиқаттылығы және жалғандығы. |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Қозғалыстың басталуы мен бағытын пайдалана отырып, нысандар қозғалысы сызбасын құру, сәйкес есептеулер жүргізу |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі// |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут \ Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
І. Қызығушылықты ояту. «Спринт» 1. 1 километрдің жартысы - ? м. (500) 2.1 тоннаның бестен бір бөлігі - ? кг. (200) 3.1 сағаттың алтыдан бір бөлігі - ? мин.( 10) 4.1 километрдің ширек бөлігі - ? м.( 250) 5. 1 сантиметрдің бестен бір бөлігі -? мм. (2) 6. 1 сағаттың ширек бөлігі - ? мин.( 15) ( Сұрақ саны, тақырыптары мұғалімге байланысты ) Жаңа тақырып Теңдеуді шеш: у + 260 =650 + 350 600- х =3•90 у + 260 = 1000 600 – х = 270 у = 1000 – 260 х = 600 - 270 у = 740 х = 330 ақиқат және жалған пікірлер туралы түсінік қалыптастыру.
Кері байланыс
|
Бір-біріне құрмет сезімін ояту Көңіл күйлерін жеткізеді Сұрақтарға жауап береді Тапсырмалар ды орындайды бөлу кестесін пайдаланады. Ақиқат пікірлер Жалған пікірлер Пікірлерді анықтайды. Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Тамаша! Дескриптор: Алған білімдерін пайдаланады. Айырмашылықтарын табады. Дескриптор: есептеулер жүргізеді, ақиқат және жалған пікірлерді ажыратады. «Білім гүлі» әдісі |
Суреттер Суреттер Жұмыс парағы Жұмыс парағы Кері байланыс тақтасы |
|
шағым қалдыра аласыз



















