Қысқа мерзімді жоспар №1
|
Пән: Түзету сабағы. Математика. |
Мектеп: №149 жалпы білім беретін мектеп |
||
|
Күні: 30.01.2023 ж |
Арнайы педагогтың аты-жөні: Едіге Н.Ғ. |
||
|
Сынып: 3-сынып |
Оқушының аты-жөні: Қамза Баян |
||
|
Сабақ тақырыбы |
1000 көлеміндегі сандар. |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес сабақтың мақсаттары |
1000-ға дейінгі сандар, мыңдықтармен миллионға дейінгі сандар тізбектерінің заңдылығын анықтау |
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Сабақтың кезеңдері/ уақыт |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Психологиялық-педагогикалық көңіл-күй.
Сабақтың мақсаты. Сен үш таңбалы сандарды оқуды,жазуды,салыстыруды және қарапайым теңсіздікті шешуді үйрету. Тапсырма №1. Бос орындарға тиісті сандарды жаз. 200=2жүзд 400кг=4ц 100кг=1ц 900=9жүзд 700кг=7ц 1000кг=10ц
Тапсырма №2. Үлгіде көрсетілгендей шығар. 200+100=2жүзд+1жүзд. 400+500=4жүзд+5жүзд 1000-100=10жүзд-1жүзд. 800-200=8жүзд-2жүзд 900-100=9жүзд-1жүзд. 1000-800=10жүзд-8жүзд 900+100=9жүзд+1жүзд. 700-200=7жүзд-2жүзд Есіңде сақта! Разряд-бұл сандарды оқы. Сандардың разрядын ата. Үш таңбалы сандарды салыстыру ең үлкен разрядтан басталады. |
Психологиялық ахуал
|
|
|
Сабақтың ортасы |
|
АКТ.бойынша караокемен өлең айту. |
|
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау арқылы, сабақты бекіту. |
|
|
|
Кері байланыс
|
|
Оқушы сабақтан алған әсерлерін кері байланыс арқылы білдіре алады. |
|
Қысқа мерзімді жоспар №2
|
Пән: Түзету сабағы. Математика. |
Мектеп: №149 жалпы білім беретін мектеп |
||
|
Күні:01.02.2023 ж |
Арнайы педагогтың аты-жөні: Едіге Н.Ғ. |
||
|
Сынып: 3-сынып |
Оқушының аты-жөні: Қамза Баян |
||
|
Сабақ тақырыбы |
1000 көлеміндегі сандар. (Қайталау сабағы) |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес сабақтың мақсаттары |
1000 көлеміндегі сандардың құрылу жолын түсіну; 1000 көлеміндегі сандарды тура және кері санау, натурал сандар қатарындағы орнын анықтауды үйрету. |
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Сабақтың кезеңдері/ уақыт |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Психологиялық-педагогикалық көңіл-күй.
Сабақтың мақсаты. Сен үш таңбалы сандарды оқуды,жазуды,салыстыруды және қарапайым теңсіздікті шешуді үйрету. Тапсырма №1. Бос орындарға тиісті сандарды жаз. 200=2жүзд 400кг=4ц 100кг=1ц 900=9жүзд 700кг=7ц 1000кг=10ц
Тапсырма №2. Үлгіде көрсетілгендей шығар. 200+100=2жүзд+1жүзд. 400+500=4жүзд+5жүзд 1000-100=10жүзд-1жүзд. 800-200=8жүзд-2жүзд 900-100=9жүзд-1жүзд. 1000-800=10жүзд-8жүзд 900+100=9жүзд+1жүзд. 700-200=7жүзд-2жүзд Есіңде сақта! Разряд-бұл сандарды оқы. Сандардың разрядын ата. Үш таңбалы сандарды салыстыру ең үлкен разрядтан басталады. |
Психологиялық ахуал
|
|
|
Сабақтың ортасы |
|
АКТ.бойынша караокемен өлең айту. |
|
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау арқылы, сабақты бекіту. |
|
|
|
Кері байланыс
|
|
Оқушы сабақтан алған әсерлерін кері байланыс арқылы білдіре алады. |
|
Қысқа мерзімді жоспар №3
|
Пән: Түзету сабағы. Математика. |
Мектеп: №149 жалпы білім беретін мектеп |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні:03.02.2023 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 4-сынып |
Оқушының аты-жөні: Бердали Иманғали |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Көп таңбалы сандармен арифметикалық амалдар орындау. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес сабақтың мақсаттары |
Нөлмен аяқталатын көп таңбалы сандарды бір таңбалы/екі таңбалы/үштаңбалы санға көбейту және бөлу алгоритмдерін қолдану |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңдері/ уақыт |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық-педагогикалық көңіл-күй.
Бірліктер класына қандай сандар кіреді? Мыңдар класына ше? Миллиондар класына ше? Тапсырма №1. Математикалық диктант. 538 667; 587 483; 974 239; 412 000; 800 701 ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ Бірлік мың онд мың. онд жүзд.мың 5-ді 2есе кеміт 1-ге арттыр 4-ке арт. 3-ке кеміт 5-есе ар Тапсырма №2. Есепті шығар. А) 4 500х4=18000 6 х 18000=108 000 Ә)235 642+(235 642+119 256)+( 235 642+119 256):2) =767938 Б) 4248-1700=2 548
|
Психологиялық ахуал
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Саусақ жаттығулары « Саусақ шынжыры». Оң және сол қолдағы басбармақпен баланүйрек саусақтары түйісіп, жүзіктер секілді айқасып, шынжыр жасайды.
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау арқылы, сабақты бекіту. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кері байланыс
|
|
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Әбдірахман Аймереке КамаладинқызыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз 1000 көлеміндегі сандар 3 сынып
Тақырып бойынша 11 материал табылды
1000 көлеміндегі сандар 3 сыныпМатериал туралы қысқаша түсінік
1000 көлеміндегі сандар туралы толық ақпарат беру және түсіндіру
Материалдың қысқаша нұсқасы Қысқа мерзімді жоспар №1
Қысқа мерзімді жоспар №2
Қысқа мерзімді жоспар №3
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1000

















