|
Бөлім |
Есептерді шығару тәсілдері |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Математика |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
№100 Екі амалмен шығарылатын есептер |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.5.1.8Барлық арифметикалық амалдарға берілген жай есептердің шешуін санды өрнектер және теңдеулер түрінде/құрама есептердің шешуін санды өрнектер, жекелеген амалдар түрінде модельдеу және шығару. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Көбейту мен бөлуге берілген екі амалмен шығарылатын есепті, оның шешуін санды өрнек және теңдеу түрінде модельдейді.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз, жасампаз ұрпақ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату
Үй тапсырмасын тексер 73-бет №7
Ой қозғау Ауызша есептер Жаңа тақырып Сабақтың тақырыбы мен мақсатын жариялау №1 Есепті шығар
Әкелінгені-22 к., 14 к. Сатылғаны- 9 к. Қалғаны-? Ш:
Ж.: 27 кітап қалды.
№2 Есепті шығар Қызыл -2 қатарға 9 қиық
С
Ш
Ж.: барлығы 36 қиық пайдаланды.
№3 Есепті шығар
М Кітапхана- ? 8есе артық ? нешеуі артық Ш:
Ж: 14 кітапхана артық.
№4 Есептерді шығар Пісіргені- 18 т., 14 т. Бергені –4 б. Әр балаға-? т. Ш.:
Ж.: әр бала 8 тоқаштан алды.
Ж.ж. №5 Жұпта Айманның құрастырған есебін тексереді.
№6 Теңдеулерді шеш. а-(100-76)=72 14+b=62-18 а-24=72 14+b=44 а=72+24 b=44-14 а=96 b=30 96-(100-76)=72 14+30=62-18 72=72 44=44
«Бірге ойлаймыз» әдісі Мысалдарды шығарып қазақтың ақын-жазушыларының қандай өлеңдер мен шығармалар жазғанын біл. I-топ: 4×а+35 а=5 4×5+35=55 II-топ: 76-18:х, х=2 76-18:2=67 II-топ: 45+c×3, с=4 45+4×3=57
|
Тапсырманы тексереді.
Сұрақтар қояды, сұрақтарға жауап береді.
Есепті шығарады
Есепті шығарады.
Есепті шығарады.
Теңдеулерді шешеді.
Әріпті өрнектің мәнін табады. |
Дескриптор: Әр дұрыс жауапқа 1 ұпай беріледі.
ҚБ «Шапалақ»
Дескриптор: -Есептің шартын құрады; -Сұрағын анықтайды; -Шешуіне өрнек құрады; -Өрнектің мәнін табады; -Жауабын жазады.
Дескриптор: -Есептің шартын құрады; -Сұрағын анықтайды; -Шешуіне өрнек құрады; -Өрнектің мәнін табады; -Жауабын жазады.
Дескриптор:
Дескриптор:
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Акутенова Шынар БакытжановнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз 100 - сабақ Екі амалмен шығарылатын есептер
Тақырып бойынша 31 материал табылды
100 - сабақ Екі амалмен шығарылатын есептерМатериал туралы қысқаша түсінік
Математика пәнінен сабақ жоспары материалы ішінде, 2 сыныпқа арналған
Материалдың қысқаша нұсқасы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||















