|
|
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні |
|
|
Сынып |
2 |
|
Пәні |
Қазақ тілі |
|
Сабақтың тақырыбы |
№104 Бақылау диктанты |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.3.6.1 бас əріп пен кіші əріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап, оларды байланыстырып көлбеу жəне таза жазу; 2.3.7.1 сөйлем түрлерінің айтылу мақсатына сəйкес тыныс белгілерін (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі) қою
|
|
Сабақтың мақсаты |
Бас əріп пен кіші əріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап, оларды байланыстырып көлбеу жəне таза жазады. Сөйлем түрлерін айтылу мақсатына сəйкес тыныс белгілерін (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі) қойып, сауатты жазуға дағдыланады.
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақты басы (3мин) |
Психологиялық ахуал орнату. Сабаққа дайындығын тексеру
Үй тапсырмасын тексеру «Жеті ата» жатқа айту, дәптердегі жазуды тексеру.
Өткенді еске түсіру «Ыстық орындық» әдісімен Орындыққа отырған оқушы қойылған сұрақтарға жауап береді. |
Жеті атасын жатқа айтады.
Сұрақтарға жауап береді.
|
Қб «Шапалақ»
ҚБ «Смарт сағаты» Әр дұрыс жауапқа 1 ұпай беріледі. |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
|
Қатемен жұмыс Диктантта жіберілген қателерді анықтап, қатемен жұмыс жүргізіледі.
Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаларды қойып жаздыру.
Ақсүйек-ұлт… ойын. Айлы түнде ашық дала… ойналады. Бұл ойын… ұзындығы екі қарыстай жұмыр ақ таяқша пайдаланады. Жиналғандар екі топқа бөлінеді. Содан кейін ойынды бастаушы ақсүйек… бар пәрмені… таяқты лақтырады. Жас… таяқты іздейді. Бұл ойын жастар… шапшаңдыққа, ұйымшылдыққа баулиды.
Жатқа жазу Мен гүлдерді жұлмаймын, Торғайларды қумаймын. Айтқан сөзді тыңдаймын, Анашымды сыйлаймын.
3-тапсырма Тест
А) Қайда? Ә) Кім? Не? Б) Неге?
А) мұғалім Ә) шана Б) құстар
А) балықшы Ә) Айгүл Б) кітаптар
|













