|
Бекітемін: |
|
|||
|
Білім беру ұйымының атауы |
Қазалы аудандық Оқушылар үйі |
|||
|
Үйірме атауы: |
Қызықты математика |
|||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Қосмырза Данияр Бердіқалиұлы |
|||
|
Тобы: І |
Қатысушылар саны: 15 Қатыспағандар саны : - |
|||
|
Күні: |
24.12.2024 |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
10-99 сандар аралығы |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
-Оқушылардың математикалық , логикалық, функционалдық ойлау қабілеттерін дамыту, сабаққа деген қызығушылығын арттыру; Логикалық тапсырмаларды шешу; |
|||
|
Сабақтың типі: |
Аралас сабақ |
|||
|
Сабақтың түрі: |
Дәстүрлі емес |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
|
Сабақ тың басы Сабақ тың ортасы Сабақтың соңы |
Оқушылармен сәлемдесу, топты түгелдеу.Үйірме мүшелерінің сабаққа дайындығын , құрал – жабдықтарын даярлығын тексеру. Үй тапсырмасы: . (845-504)*2=688 (583+225)/4=202 (716-312)/4=101 (235+704)/3=313 (747-593)*3=465 (618-312)/3=102 (750-250)/5=100 (286+443)/3=233 (365+230)/5=119 Жаңа сабақ: 1-тапсырма: 1.Айдынның Асқардан бойы ұзын, бірақ Жанаттан кіші. Кім ұзын? Шешімі: Жанат - ұзын2. Менің атым Медет Менің тәтемнің бір ғана інісі бар. Менің тәтемнің інісінің аты кім? Жауабы: Медет3. Термометр аяз болғасын – үш градус көрсетіп тұр. Осындай екі термометр неше градус көрсетеді? Жауабы: үш 4. Бөлмедегі әр бұрышта бір мысықтан және оған қарама-қарсы үш мысықтан отырса, бөлмеде неше мысық бар? Жауабы: 4 мысық 5. Үстел үстінде үш стакан шие тұр.Марат бір стакан шиені жеп қойды. Неше стакан қалды? Жауабы: үш стакан 2-тапсырма: 1.Көшеде екі әкесі, екі баласы, және атасы
немересімен қыдырып
жүр. 2. Екі бала шахматты екі сағат ойнады.
Олардың әрқайсысы неше сағат ойлады? Жауабы: екі
сағат 3-тапсырма:Өрнек құр А.200бен 300 сандарының қасындысын 5 есе кеміт (200+300)/5=100 Ә.400 бен 200 сандарының айырмасын 5 ке бөл (400-200)/5=40 Б. 600бен 500сандарының айырмасын 3 есе арттыр (600-500)*3=300 В.200 бен 100сандарының қосындысын 2-ге көбейт. (200+100)*2=600 Үйге тапсырма: 2дм * 3=6дм 6дм / 3=2дм 3т*2= 6т 6т/ 3 =18т 20дм *3 = 60дм 30ц/ 3= 60ц 200см *3 = 600см 600см / 3=200см 300кг* 2= 600кг 600кг/ 3= 13 Кері байланыс 100-дейін ондықтармен сана 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 ден бастап кему ретімен сана- 90 80 70 60 50 40 30 20 10
|
Өткенді пысықтап, қатемен жұмыс жасайды Екі таңбалы сандарды қосу арқылы, есептерді шығарады; Үйге берілген тапсырманы толық түсініп алады;
|
?
Оқу
кітаптары |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
10-99 сандар аралығы сабақ
10-99 сандар аралығы сабақ
|
Бекітемін: |
|
|||
|
Білім беру ұйымының атауы |
Қазалы аудандық Оқушылар үйі |
|||
|
Үйірме атауы: |
Қызықты математика |
|||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Қосмырза Данияр Бердіқалиұлы |
|||
|
Тобы: І |
Қатысушылар саны: 15 Қатыспағандар саны : - |
|||
|
Күні: |
24.12.2024 |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
10-99 сандар аралығы |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
-Оқушылардың математикалық , логикалық, функционалдық ойлау қабілеттерін дамыту, сабаққа деген қызығушылығын арттыру; Логикалық тапсырмаларды шешу; |
|||
|
Сабақтың типі: |
Аралас сабақ |
|||
|
Сабақтың түрі: |
Дәстүрлі емес |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
|
Сабақ тың басы Сабақ тың ортасы Сабақтың соңы |
Оқушылармен сәлемдесу, топты түгелдеу.Үйірме мүшелерінің сабаққа дайындығын , құрал – жабдықтарын даярлығын тексеру. Үй тапсырмасы: . (845-504)*2=688 (583+225)/4=202 (716-312)/4=101 (235+704)/3=313 (747-593)*3=465 (618-312)/3=102 (750-250)/5=100 (286+443)/3=233 (365+230)/5=119 Жаңа сабақ: 1-тапсырма: 1.Айдынның Асқардан бойы ұзын, бірақ Жанаттан кіші. Кім ұзын? Шешімі: Жанат - ұзын2. Менің атым Медет Менің тәтемнің бір ғана інісі бар. Менің тәтемнің інісінің аты кім? Жауабы: Медет3. Термометр аяз болғасын – үш градус көрсетіп тұр. Осындай екі термометр неше градус көрсетеді? Жауабы: үш 4. Бөлмедегі әр бұрышта бір мысықтан және оған қарама-қарсы үш мысықтан отырса, бөлмеде неше мысық бар? Жауабы: 4 мысық 5. Үстел үстінде үш стакан шие тұр.Марат бір стакан шиені жеп қойды. Неше стакан қалды? Жауабы: үш стакан 2-тапсырма: 1.Көшеде екі әкесі, екі баласы, және атасы
немересімен қыдырып
жүр. 2. Екі бала шахматты екі сағат ойнады.
Олардың әрқайсысы неше сағат ойлады? Жауабы: екі
сағат 3-тапсырма:Өрнек құр А.200бен 300 сандарының қасындысын 5 есе кеміт (200+300)/5=100 Ә.400 бен 200 сандарының айырмасын 5 ке бөл (400-200)/5=40 Б. 600бен 500сандарының айырмасын 3 есе арттыр (600-500)*3=300 В.200 бен 100сандарының қосындысын 2-ге көбейт. (200+100)*2=600 Үйге тапсырма: 2дм * 3=6дм 6дм / 3=2дм 3т*2= 6т 6т/ 3 =18т 20дм *3 = 60дм 30ц/ 3= 60ц 200см *3 = 600см 600см / 3=200см 300кг* 2= 600кг 600кг/ 3= 13 Кері байланыс 100-дейін ондықтармен сана 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 ден бастап кему ретімен сана- 90 80 70 60 50 40 30 20 10
|
Өткенді пысықтап, қатемен жұмыс жасайды Екі таңбалы сандарды қосу арқылы, есептерді шығарады; Үйге берілген тапсырманы толық түсініп алады;
|
?
Оқу
кітаптары |
|
шағым қалдыра аласыз













