Қысқамерзімді жоспар №6
|
Бөлім: |
2-бөлім: Индустрияландыру: Ұлттық өндіріс |
|
Күні: |
12.12.23ж |
|
Сыныбы: 10 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мұнай индустриясы |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
10.4.3.1 белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана білу; 10.3.6.1 жазба жұмысын абзац пен бөліктерге бөлу, ойын (ақпарат, идея) дұрыс жүйелеп, логикалық және стильдік түзетулер енгізу, редакциялау; |
|
Сабақтың мақсаты: |
белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана білу; жазба жұмысын абзац пен бөліктерге бөлу, ойын (ақпарат, идея) дұрыс жүйелеп, логикалық және стильдік түзетулер енгізу, редакциялау; |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 мин. |
Ұйымдастыру кезеңі: *Оқушылармен амандасу, түгендеу. Үй тапсырмасын тексеру. 6-тапсырманы оқып,тезис жасау. |
|||
|
Сабақтың ортасы 26мин
|
«Есіңе сақта» кестемен жұмыс «Түртіп алу стратегиясы» Мұнай - көмірсутектер қоспасы болып табылатын, жанатын майлы сұйықтық; қызыл-қоңыр, кейде қара түске жақын, немесе әлсіз жасыл-сары, тіпті түссіз түрі де кездеседі; өзіндік иісі бар; жерде тұнбалық қабатында орналасады; пайдалы қазбалардың ең маңызды түрі. |
Ақпаратты түртіп алады. Ой бөліседі. Мұнай өнімдерінің қолданылуын жазып алады.
|
Дескриптор: Жалпы -3 балл. - жаңа ақпаратпен танысады,айтады |
Оқулық, жұмыс дәптерлері. |
|
№1-тапсырма: Сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана білу; Жағдаят: сен теледидардың біріне директорлыққа жарияланған кастингке қатысуға келдің. Мәтінді стильдік сипатына тән мақаммен оқу талап етілді. |
Мәтінді стильдік сипатына тән мақаммен оқу талап етілді. Мәтінді оқы. Сынып оқушылары ең үздік үміткерді таңдайды. |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл. - жағдаятты өз деңгейінде дұрыс орындайды. -сөздерді іріктеп, түрлендіріп қолданады. |
|
|
|
№2-тапсырма: Жағдаят: бүгін-индустрияландыру күні. Өзің тұратын өлкедегі отандық өндірісте үлкен жетістіктерге жеткен танымал кәсіпкерге құттықтау папкасын дайындау саған тапсырылды. |
Үлкен жетістіктерге жеткен танымал кәсіпкерге құттықтау папкасын дайындайды. |
Дескриптор: Жалпы -4 балл. - жағдаятты өз деңгейінде дұрыс орындайды. |
Оқулық, жұмыс дәптерлері |
|
|
Үйге 42-беттегі 16-тапсырма. |
||||
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. |
«Инсерт» әдісі бойынша ілінген кесте арқылы оқушылардан кері байланыс алу. Кім не түсінді? Бұрыннан не білемін? |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
Оқушылар 1-10 баллдық жүйе бойынша сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағаланады. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
10 класс қмж Мұнай индустриясы
10 класс қмж Мұнай индустриясы
Қысқамерзімді жоспар №6
|
Бөлім: |
2-бөлім: Индустрияландыру: Ұлттық өндіріс |
|
Күні: |
12.12.23ж |
|
Сыныбы: 10 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мұнай индустриясы |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
10.4.3.1 белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана білу; 10.3.6.1 жазба жұмысын абзац пен бөліктерге бөлу, ойын (ақпарат, идея) дұрыс жүйелеп, логикалық және стильдік түзетулер енгізу, редакциялау; |
|
Сабақтың мақсаты: |
белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана білу; жазба жұмысын абзац пен бөліктерге бөлу, ойын (ақпарат, идея) дұрыс жүйелеп, логикалық және стильдік түзетулер енгізу, редакциялау; |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 мин. |
Ұйымдастыру кезеңі: *Оқушылармен амандасу, түгендеу. Үй тапсырмасын тексеру. 6-тапсырманы оқып,тезис жасау. |
|||
|
Сабақтың ортасы 26мин
|
«Есіңе сақта» кестемен жұмыс «Түртіп алу стратегиясы» Мұнай - көмірсутектер қоспасы болып табылатын, жанатын майлы сұйықтық; қызыл-қоңыр, кейде қара түске жақын, немесе әлсіз жасыл-сары, тіпті түссіз түрі де кездеседі; өзіндік иісі бар; жерде тұнбалық қабатында орналасады; пайдалы қазбалардың ең маңызды түрі. |
Ақпаратты түртіп алады. Ой бөліседі. Мұнай өнімдерінің қолданылуын жазып алады.
|
Дескриптор: Жалпы -3 балл. - жаңа ақпаратпен танысады,айтады |
Оқулық, жұмыс дәптерлері. |
|
№1-тапсырма: Сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана білу; Жағдаят: сен теледидардың біріне директорлыққа жарияланған кастингке қатысуға келдің. Мәтінді стильдік сипатына тән мақаммен оқу талап етілді. |
Мәтінді стильдік сипатына тән мақаммен оқу талап етілді. Мәтінді оқы. Сынып оқушылары ең үздік үміткерді таңдайды. |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл. - жағдаятты өз деңгейінде дұрыс орындайды. -сөздерді іріктеп, түрлендіріп қолданады. |
|
|
|
№2-тапсырма: Жағдаят: бүгін-индустрияландыру күні. Өзің тұратын өлкедегі отандық өндірісте үлкен жетістіктерге жеткен танымал кәсіпкерге құттықтау папкасын дайындау саған тапсырылды. |
Үлкен жетістіктерге жеткен танымал кәсіпкерге құттықтау папкасын дайындайды. |
Дескриптор: Жалпы -4 балл. - жағдаятты өз деңгейінде дұрыс орындайды. |
Оқулық, жұмыс дәптерлері |
|
|
Үйге 42-беттегі 16-тапсырма. |
||||
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. |
«Инсерт» әдісі бойынша ілінген кесте арқылы оқушылардан кері байланыс алу. Кім не түсінді? Бұрыннан не білемін? |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
Оқушылар 1-10 баллдық жүйе бойынша сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағаланады. |
|
шағым қалдыра аласыз














