Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
Мерзімі:10.10.17.ж.
Пән: География.
Сынып:11 -сыныптары
Сабақтың тақырыбыАгроонеркәсіп және колік кешендері.
Мақсаты, Ресейдің Агроөнеркәсібін колік кешенімен танысып біледі.
Күтілетін нәтиже Тақырыптың негізін ашып ойын тиянақты жеткізуге дамиды
Ресурстар: карта,кескін картасы,атлас.
|
Сабақ кезеңдері |
Тәсілдер/Оқушы іс-әрекеттері |
Мұғалімнің іс-әрекеттері |
|
ІІ. Проблема шешу (Операционалдық кезең: материалмен танысу, оны игеру, сол бойынша жұмыс жасау, мағынаны ашу) |
1.Оқушылар джигсо әдісімен мәтінді оқып,өз беттерінше сипаттама береді. 2.Оқушылар жеке жұп болып берілген тапсырманы орындайды, мысалы Үйге берілген тапсырманы сұрақ жауап арқылы орындайды. |
1.Жаңа тақырыппен танысуға тапсырма беремін. Тапсырманы таныстырып болған соң, оқушылар алғашқы тәуелсіз мемлекеттердің құрылымын анықтайды.Әдістерді меңгереді және оз пікірлерін ортаға саладыі |
|
ІІІ. Проблема шешімін қорытындылау (білгенін ортаға салу, қандай ой, пікір, әсер туындағанын талқылау, талдау, қорытындылау) |
1.Оқушылар өтілген сабақ бойынша, бір-бірлеріне сұрақ беру арқылы, сабақты қорытындылайды Джигсо әдісімен тақырыпты боліп жаңа сабақты әр топ тапсырманы орындайды. |
Тест сұрақтары карточкалар Балық қаңқасы кір жайғыш әдісі Топтық жұптық жұмыстары жасалады. |
|
ІV.Бағалау. Рефлексиялық-бағалау кезеңі: |
1.Оқушылар критерий бойынша бірін-бірі бағалайды.Бағалау парағын толтырып мұғалімге тапсырады |
Әр топқа бағалау парағын тарату. Стикерлер тарату |
|
V.Кері байланыс. |
Оқушылар ыстық орындық әдісі арқылы кері байланыс жасайды. |
Оқушыларға стикер толтыруды ұсыну. Сенім ағашына ілу |
|
VI.Үйге тапсырма. |
Интернетті пайдаланып қосымша материал дайындау. |
Кескін картасымен үйде жұмыс жасау. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
10-сын.Агроөнеркәсіп және көлік кешендері
10-сын.Агроөнеркәсіп және көлік кешендері
Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
Мерзімі:10.10.17.ж.
Пән: География.
Сынып:11 -сыныптары
Сабақтың тақырыбыАгроонеркәсіп және колік кешендері.
Мақсаты, Ресейдің Агроөнеркәсібін колік кешенімен танысып біледі.
Күтілетін нәтиже Тақырыптың негізін ашып ойын тиянақты жеткізуге дамиды
Ресурстар: карта,кескін картасы,атлас.
|
Сабақ кезеңдері |
Тәсілдер/Оқушы іс-әрекеттері |
Мұғалімнің іс-әрекеттері |
|
ІІ. Проблема шешу (Операционалдық кезең: материалмен танысу, оны игеру, сол бойынша жұмыс жасау, мағынаны ашу) |
1.Оқушылар джигсо әдісімен мәтінді оқып,өз беттерінше сипаттама береді. 2.Оқушылар жеке жұп болып берілген тапсырманы орындайды, мысалы Үйге берілген тапсырманы сұрақ жауап арқылы орындайды. |
1.Жаңа тақырыппен танысуға тапсырма беремін. Тапсырманы таныстырып болған соң, оқушылар алғашқы тәуелсіз мемлекеттердің құрылымын анықтайды.Әдістерді меңгереді және оз пікірлерін ортаға саладыі |
|
ІІІ. Проблема шешімін қорытындылау (білгенін ортаға салу, қандай ой, пікір, әсер туындағанын талқылау, талдау, қорытындылау) |
1.Оқушылар өтілген сабақ бойынша, бір-бірлеріне сұрақ беру арқылы, сабақты қорытындылайды Джигсо әдісімен тақырыпты боліп жаңа сабақты әр топ тапсырманы орындайды. |
Тест сұрақтары карточкалар Балық қаңқасы кір жайғыш әдісі Топтық жұптық жұмыстары жасалады. |
|
ІV.Бағалау. Рефлексиялық-бағалау кезеңі: |
1.Оқушылар критерий бойынша бірін-бірі бағалайды.Бағалау парағын толтырып мұғалімге тапсырады |
Әр топқа бағалау парағын тарату. Стикерлер тарату |
|
V.Кері байланыс. |
Оқушылар ыстық орындық әдісі арқылы кері байланыс жасайды. |
Оқушыларға стикер толтыруды ұсыну. Сенім ағашына ілу |
|
VI.Үйге тапсырма. |
Интернетті пайдаланып қосымша материал дайындау. |
Кескін картасымен үйде жұмыс жасау. |
шағым қалдыра аласыз













