Бекітемін:
|
Бөлім : |
10.3А Көпмүшелер |
|||||||||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
|
|||||||||||
|
Сынып: 10 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көпмүшені көпмүшеге «бұрыштап» бөлу. |
|||||||||||
|
Оқу мақсаты: |
10.2.1.7 - көпмүшені көпмүшеге «бұрыштап» бөлуді орындау |
|||||||||||
|
Құндылықтар: |
Бірлік және ынтымақ - Командада жұмыс істей білу ; -Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу ; - Айналасындағыларға көмек көрсету; Әділдік және жауапкершілік - Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну. - Бастаған ісін соңына дейін жеткізе білу |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||
|
5 минут |
Ұйымдас тыру |
Сәлеметсіздерме! Бүгін, Көпмүшені көпмүшеге «бұрыштап» бөлу тақырыбын қарастырамыз. Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: - көпмүшені көпмүшеге «бұрыштап» бөлуді орындау Ұйымдастыру. Үй жұмысын тексеру.
|
Амандасады. Үй тапсырмасын айтады. |
Ауызша бағалауды қоданамын «Өте жақсы» «Жарайсың» |
Оқулық |
|||||||
|
10 мин |
Негізгі бөлім |
Жаңа материал бойынша теориялық түсінік беру Көпмүшелерді қалдықпен бөлу үшін «бұрыштап бөлу» тәсілі қолданылады. Кез келген Мысал.
Осыдан |
Қосымша ақпарат көздерін пайдалана отырып түсінеді Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады. Сұрақтарға жауап береді. Тапсырма №1
|
«Екі жұлдыз бір ұсыныс» Дескриптор: -Көпмүшені көпмүшеге бөлуді біледі. |
Оқулық |
|||||||
|
25 мин |
Бекіту тапсырма лары |
Тапсырмалар. Тапсырма№1 Қалыптастырушы бағалау тапсырмалары:
Тапсырма№2 Шығармашылыққа баулу тапсырмасы: Үлгерімі орташа оқушы үшін:
Үлгерімі жоғары оқушылар үшін:
Оқулықпен жұмыс. № 31.4, №31.5. |
Есептер шығарады Берілген тапсырма бойынша өз ойларын ортаға салып, пікірлерін білдіріп, топтық талдау жасайды. Талқылау нәтижесінде өзара бір келісімге келіп есепті орындайды. Өз бетімен жұмыс. Тапсырма№1: 1.
2. Үшінші дәрежелі екі көпмүшелердің қосындысы екінші дәрежелі көпмүше бола ала ма? Мысал келтіріңіз. 3. Коэффициенттері төмендегідей болып берілген көпмүше құрыңыз: А)
|
Дескриптор:
ҚБ «Екi жұлдыз бiр тiлек» әдiсi .Бiрiн-бiрi бағалау |
Интернет ресурстары Жалпы білім беретін мектептің 10–сыныбына арналған оқулық. |
|||||||
|
|
Жеке жұмыс |
|
Тапсырмаларды орындайды. |
Оқулық |
||||||||
|
5 минут |
|
Бүгінгі сабақта: - көпмүшені көпмүшеге «бұрыштап» бөлуді орындай біледі. Кері байланыс:
|
Тақырыпты меңгергенін анықтау
Үйге тапсырма. №31.11. |
Кері байланыс |
|
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
10 сынып алгебра 3 тоқсан 5 сабақ Көпмүшені көпмүшеге «бұрыштап» бөлу.
Бекітемін:
|
Бөлім : |
10.3А Көпмүшелер |
|||||||||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
|
|||||||||||
|
Сынып: 10 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көпмүшені көпмүшеге «бұрыштап» бөлу. |
|||||||||||
|
Оқу мақсаты: |
10.2.1.7 - көпмүшені көпмүшеге «бұрыштап» бөлуді орындау |
|||||||||||
|
Құндылықтар: |
Бірлік және ынтымақ - Командада жұмыс істей білу ; -Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу ; - Айналасындағыларға көмек көрсету; Әділдік және жауапкершілік - Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну. - Бастаған ісін соңына дейін жеткізе білу |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||
|
5 минут |
Ұйымдас тыру |
Сәлеметсіздерме! Бүгін, Көпмүшені көпмүшеге «бұрыштап» бөлу тақырыбын қарастырамыз. Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: - көпмүшені көпмүшеге «бұрыштап» бөлуді орындау Ұйымдастыру. Үй жұмысын тексеру.
|
Амандасады. Үй тапсырмасын айтады. |
Ауызша бағалауды қоданамын «Өте жақсы» «Жарайсың» |
Оқулық |
|||||||
|
10 мин |
Негізгі бөлім |
Жаңа материал бойынша теориялық түсінік беру Көпмүшелерді қалдықпен бөлу үшін «бұрыштап бөлу» тәсілі қолданылады. Кез келген Мысал.
Осыдан |
Қосымша ақпарат көздерін пайдалана отырып түсінеді Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады. Сұрақтарға жауап береді. Тапсырма №1
|
«Екі жұлдыз бір ұсыныс» Дескриптор: -Көпмүшені көпмүшеге бөлуді біледі. |
Оқулық |
|||||||
|
25 мин |
Бекіту тапсырма лары |
Тапсырмалар. Тапсырма№1 Қалыптастырушы бағалау тапсырмалары:
Тапсырма№2 Шығармашылыққа баулу тапсырмасы: Үлгерімі орташа оқушы үшін:
Үлгерімі жоғары оқушылар үшін:
Оқулықпен жұмыс. № 31.4, №31.5. |
Есептер шығарады Берілген тапсырма бойынша өз ойларын ортаға салып, пікірлерін білдіріп, топтық талдау жасайды. Талқылау нәтижесінде өзара бір келісімге келіп есепті орындайды. Өз бетімен жұмыс. Тапсырма№1: 1.
2. Үшінші дәрежелі екі көпмүшелердің қосындысы екінші дәрежелі көпмүше бола ала ма? Мысал келтіріңіз. 3. Коэффициенттері төмендегідей болып берілген көпмүше құрыңыз: А)
|
Дескриптор:
ҚБ «Екi жұлдыз бiр тiлек» әдiсi .Бiрiн-бiрi бағалау |
Интернет ресурстары Жалпы білім беретін мектептің 10–сыныбына арналған оқулық. |
|||||||
|
|
Жеке жұмыс |
|
Тапсырмаларды орындайды. |
Оқулық |
||||||||
|
5 минут |
|
Бүгінгі сабақта: - көпмүшені көпмүшеге «бұрыштап» бөлуді орындай біледі. Кері байланыс:
|
Тақырыпты меңгергенін анықтау
Үйге тапсырма. №31.11. |
Кері байланыс |
|
|||||||
шағым қалдыра аласыз




