Тексерілді:
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
Бейне контент құру |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Нышанбаева Құндызай Кеңесбайқызы |
|||
|
Күні |
27.09.2023ж |
|||
|
Сынып: 10 «А» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бейнемен жұмыс істеуге арналған программалар |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.2.3 бейнемен жұмыс істеу үшін бағдарламалардың мүмкіндіктерін салыстыру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу, түсіну, қолдану |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1. Класпен сәлемдесу, оқушыларды түгендеу. 2. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. Көңілді тілектер
Өткен сабақты пысықтау: Сұрақ-жауап әдісі. 1.Цифрлық видеоның негізгі сипаттамалары қандай? 2. видеомен жұмыс істеуге арналған программаларды қандай критерийлері бойынша таңдауға болады?
Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын түсіндіру. Жаңа сабақ тақырыбын ашу мақсатында суреттер көрсетіледі.
Сабақтың тақырыбы: Бейне контент құру Оқу мақсаты: 10.2.2.3 бейнемен жұмыс істеу үшін бағдарламалардың мүмкіндіктерін салыстыру |
Сәлемдеседі Бір-біріне тілек айтады Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді |
Медальар арқылы бірін-бірі бағалау |
Оқулық, дәптер |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру
1-тапсырма: Топтастыру әдісі 1: Видеоконтент және оның түрлері 2: Цифрлық видеоның негізгі сипаттамалары.
2-тапсырма: Келтірілген видеоредакторлардың кез-келген үшеуін таңдаңдар. Оларды келесі критерийлер бойынша салыстырыңдар:
ҚБ: Өзара бағалау, мадақ-сын айту |
Мұғалімді тыңдайды
Дескриптор: Видеоконтент және оның түрлерін топтастырады - Цифрлық видеоның негізгі сипат-тамаларын топтастырады
Дескирптор:
|
Медальдар арқылы өзін-өзі бағалау Мұғалімнің кері баланысы Ауызша мадақтау, ынталандыру |
Оқулық |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: Сөзжұмбақ құру. Балалаға өздеріне сөзжұмбақ құрастыру ұсынылады. Сөзжұмбақты бір-біріне ауыстырып тексереді. Бағалау: «Бағдаршам» әдісі Кері байланыс: «Тазалық» әдісі Оқушылар сабақтағы маңызды дегендерін еттартқышқа, әлі де іздену керек деген мәліметтерді қоржынға, қажет емес деген ақпаратты қоқыс жәшігіне салады. |
Дескриптор:
Өздерін бағалайды кері байланыс жүргізеді |
Бағдаршам арқылы өзін-өзі бағалау |
|
|
Үйге тапсырма: |
«Тор 5. Танымал видеоформаттары» тақырыбында зерттеу жүргізіңдер.
|
Жазып алады |
|
Күнделік |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
10 сынып Бейне контент құруға арналған программалар дайын қмж
10 сынып Бейне контент құруға арналған программалар дайын қмж
Тексерілді:
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
Бейне контент құру |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Нышанбаева Құндызай Кеңесбайқызы |
|||
|
Күні |
27.09.2023ж |
|||
|
Сынып: 10 «А» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бейнемен жұмыс істеуге арналған программалар |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.2.3 бейнемен жұмыс істеу үшін бағдарламалардың мүмкіндіктерін салыстыру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу, түсіну, қолдану |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1. Класпен сәлемдесу, оқушыларды түгендеу. 2. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. Көңілді тілектер
Өткен сабақты пысықтау: Сұрақ-жауап әдісі. 1.Цифрлық видеоның негізгі сипаттамалары қандай? 2. видеомен жұмыс істеуге арналған программаларды қандай критерийлері бойынша таңдауға болады?
Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын түсіндіру. Жаңа сабақ тақырыбын ашу мақсатында суреттер көрсетіледі.
Сабақтың тақырыбы: Бейне контент құру Оқу мақсаты: 10.2.2.3 бейнемен жұмыс істеу үшін бағдарламалардың мүмкіндіктерін салыстыру |
Сәлемдеседі Бір-біріне тілек айтады Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді |
Медальар арқылы бірін-бірі бағалау |
Оқулық, дәптер |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру
1-тапсырма: Топтастыру әдісі 1: Видеоконтент және оның түрлері 2: Цифрлық видеоның негізгі сипаттамалары.
2-тапсырма: Келтірілген видеоредакторлардың кез-келген үшеуін таңдаңдар. Оларды келесі критерийлер бойынша салыстырыңдар:
ҚБ: Өзара бағалау, мадақ-сын айту |
Мұғалімді тыңдайды
Дескриптор: Видеоконтент және оның түрлерін топтастырады - Цифрлық видеоның негізгі сипат-тамаларын топтастырады
Дескирптор:
|
Медальдар арқылы өзін-өзі бағалау Мұғалімнің кері баланысы Ауызша мадақтау, ынталандыру |
Оқулық |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: Сөзжұмбақ құру. Балалаға өздеріне сөзжұмбақ құрастыру ұсынылады. Сөзжұмбақты бір-біріне ауыстырып тексереді. Бағалау: «Бағдаршам» әдісі Кері байланыс: «Тазалық» әдісі Оқушылар сабақтағы маңызды дегендерін еттартқышқа, әлі де іздену керек деген мәліметтерді қоржынға, қажет емес деген ақпаратты қоқыс жәшігіне салады. |
Дескриптор:
Өздерін бағалайды кері байланыс жүргізеді |
Бағдаршам арқылы өзін-өзі бағалау |
|
|
Үйге тапсырма: |
«Тор 5. Танымал видеоформаттары» тақырыбында зерттеу жүргізіңдер.
|
Жазып алады |
|
Күнделік |
шағым қалдыра аласыз













