Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып көруге болады
«Тексерілді»
Директордың оқу ісі
жөніндегі
орынбасары
........................А.Наушабекова
«.....»............................
2021ж.
Сабақ:
№70
Күні:15.10.21ж
Топ:ТМ-1-21,
ЭГД-1-21
№8 Мойынқұм
колледжі
Мұғалімнің аты-жөні:
Дәнен Толғанай Маратқызы
Сабақтың тақырыбы
Көбейткіштерге жіктеу
әдісі арқылы бір айнымалысы бар көпмүше түбірлерін
табу. Безу
теоремасы. Горнер схемасы.
Қол жеткізілетін оқу
мақсаттары:
Көпмүшенің түбірлерін
табу үшін Горнер схемасынқолданады Көпмүше түбірлерін табу үшін
Горнер схемасын қолдану;
Ойлау дағды деңгейі
Білу, түсіну,
қолдану
Сабақтың типі
Аралас
Сабақтың түрі
Дәстүрлі
Алдыңғы білім
Бір айнымалысы бар көпмүшенің жалпы түрі.
Көпмүшені көпмүшеге «бұрыштап»
бөлу.
Сабақтыңбарысы
Сабақтыңжоспарланғанкезеңдері
Жоспарланған
тапсырмалар
Деректер,ресурстары
Сабақтың
басы
І.Ұйымдастыру
ІІ. Үй тапсырмасын
сұрау
Ұйымдастыру кезеңі.
Сәлемдесу. Сабақтың тақырыбы айтылған кейін, оқушылармен біріге
отырып, сабақтың мақсатын анықтау.
10 сынып Ә.Н.Шыныбеков
«Алгебра және анализ бастамалары»
Сабақтың
ортасы
Жаңа материалды
меңгертуге студенттерді
дайындау
Жаңа материалды
хабарлау
Алған білімді
бекіту
Жұппен орындауға
тапсырма.
10 сынып Ә.Н.Шыныбеков
«Алгебра және анализ бастамалары» оқулығынан №799 (1;3), №800(1,3)
тапсырма.
Өзара бағалау: оқушылар басқа
жұп құрайды, тапсырманы тексеру барысында бір-біріне ұсыныс
жасайды. Мұғалім бақылайды.
Жеке
тапсырма
10.2.1.10 Горнер
схемасын қолданып көпмүшенің түбірлерін табу оқу мақсатына жету
деңгейін тексеру мақсатында (1-3) – міндетті деңгей, ал (4-5)
тапсырмалар–үлгерімі жоғары
оқушыларға.
Формативті бағалау
тапсырмалары:
Show thatis a factor
of
Factorise
fully
Factorise
fully
10 сынып Ә.Н.Шыныбеков
«Алгебра және анализ бастамалары»
Сабақтың
соңы
Үй тапсырмасы
беріледі
Оқушылар
бағаланады
10 сынып Ә.Н.Шыныбеков
«Алгебра және анализ бастамалары»
Рефлекция
Сабақ соңында оқушылар
рефлексия жүргізеді:
- нені білдім, нені
үйрендім
- нені толық
түсінбедім
- немен жұмысты жалғастыру
қажет
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз