|
Бөлім: |
10.3А бөлім. Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Жаңыл Қайсарқызы |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Практикум Кесте құру. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолданады; |
|
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|
|
жасампаздық және жаңашылдық құндылығы
|
Дәйек сөз - Жасампаздық – бәрімізге өнеге - мақсат қоя білу және оған қол жеткізу; -өзгерістер мен жаңашылдыққа дайын болу; - иновацияларды пайдалаудажауапкершілікпен қарау; |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру 7 мин 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 5 мин 3. Жаңа сабақты меңгерту 10 мин 10 мин 10 мин 4. Бекіту 3 мин |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Өткен сабаққа шолу Қаркесегі әдісі бойынша оқушылар бір біріне сұрақ қояды. Практикалық жұмысКесте құру үшін <TABLE> және </TABLE> тегтерін қолдпнылатынын білесіңдер. Мысалы: <table> <tr> <td> бірінші ұяшық </tr> <td> Екінші ұяшық </td> <tr> </table> Бірінші ұяшық Екінші ұяшық Мұнда кесте жиегі болмайды. Кесте жиегі көріну үшін алдынғы бөлімде өткен «border» атырибуты қолданылады. <table border=“1”> <tr> <td> Бірінші ұяшық </td> <td> Екінші ұяшық </td> </tr> </table> Web – беттерінде төмендегідей көрінеді.
Кері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі Оқушылар сабақта алған жақсы екі ақпаратын және түсінбеген бір сұрағын стикерге жазады |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды Дескриптор:HTML тілі мен WEB-программалау ұғымдарын анықтайды. Дескриптор: -тақырыптар тегін жазады; - Web-сайт программалау туралы тұжырым жасайды Дескриптор: -құжатқа төмендегікесте бойынша енгізеді; - мәтін жазады; Дескриптор: -компьютерде жұмыс; Блокнотты ашып Кесте құратын программа кодын жазады; -құрылған кестенің фонына Сурет қояды. Өзара бағалау |
Күнделік кз ҚБ қою арқылы бағалау жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру 3/балл 3/балл 4/балл Барлығы 10 балл |
АКт Интернет желісі Ютуб каналы Дарын онлан Кітап АКт Интернет желісі Ютуб каналы Дарын онлан Кітап |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
10 сынып ЖМБ 41 сабақ Практикум Кесте құру. ҚМЖ
10 сынып ЖМБ 41 сабақ Практикум Кесте құру. ҚМЖ
|
Бөлім: |
10.3А бөлім. Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Жаңыл Қайсарқызы |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Практикум Кесте құру. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолданады; |
|
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|
|
жасампаздық және жаңашылдық құндылығы
|
Дәйек сөз - Жасампаздық – бәрімізге өнеге - мақсат қоя білу және оған қол жеткізу; -өзгерістер мен жаңашылдыққа дайын болу; - иновацияларды пайдалаудажауапкершілікпен қарау; |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру 7 мин 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 5 мин 3. Жаңа сабақты меңгерту 10 мин 10 мин 10 мин 4. Бекіту 3 мин |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Өткен сабаққа шолу Қаркесегі әдісі бойынша оқушылар бір біріне сұрақ қояды. Практикалық жұмысКесте құру үшін <TABLE> және </TABLE> тегтерін қолдпнылатынын білесіңдер. Мысалы: <table> <tr> <td> бірінші ұяшық </tr> <td> Екінші ұяшық </td> <tr> </table> Бірінші ұяшық Екінші ұяшық Мұнда кесте жиегі болмайды. Кесте жиегі көріну үшін алдынғы бөлімде өткен «border» атырибуты қолданылады. <table border=“1”> <tr> <td> Бірінші ұяшық </td> <td> Екінші ұяшық </td> </tr> </table> Web – беттерінде төмендегідей көрінеді.
Кері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі Оқушылар сабақта алған жақсы екі ақпаратын және түсінбеген бір сұрағын стикерге жазады |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды Дескриптор:HTML тілі мен WEB-программалау ұғымдарын анықтайды. Дескриптор: -тақырыптар тегін жазады; - Web-сайт программалау туралы тұжырым жасайды Дескриптор: -құжатқа төмендегікесте бойынша енгізеді; - мәтін жазады; Дескриптор: -компьютерде жұмыс; Блокнотты ашып Кесте құратын программа кодын жазады; -құрылған кестенің фонына Сурет қояды. Өзара бағалау |
Күнделік кз ҚБ қою арқылы бағалау жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру 3/балл 3/балл 4/балл Барлығы 10 балл |
АКт Интернет желісі Ютуб каналы Дарын онлан Кітап АКт Интернет желісі Ютуб каналы Дарын онлан Кітап |
шағым қалдыра аласыз

















