|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
ІV БӨЛІМ Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Жаңыл Қайсарқызы |
|||
|
Күні |
13.01.2025 |
|||
|
Сынып: 10 Ә |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мазмұны |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.3.1 сайттар конструкторын қолданып веб-сайт жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
сайттар конструкторын қолданып веб-сайт жасау |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Заң және тәртіп құндылығы |
Дәйек сөз - Тәртіп – тәрбие бастауы - заң және құқық нормаларын білу; - өз міндеттеріне жауапкершілікпен қарау; - қиын жағдайда басқаларға көмектесуге дайын болу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру (2 минут) Өткен білімді еске түсіру (5 минут) Жаңа білім (30 минут)
Бекіту. (5 минут) Үйге тапсырма
Сабақтың соңы (2 минут) |
Білім алушылармен амандасу, қатысуын түгендеу. 1.Жағымды психологиялық ахуал орнату. «Көңіл-күйің қалай»? Б Екі Үй тапсырмасын сұрау. «Қар кесегі» әдісі арқылы үй тапсырмасын сұраймын. Сабақтың тақырыбы, оқу мақсаты таныстырылады. Сайт мазмұны–кез келген сайттың негізі. Сайттың танымалдылығы мен жетістігі оның мазмұнына байланысты болады. Олай болса, қолданушы үнемі пайдаланып отыру үшін оның мазмұны қандай болуы керек? Сайттың мазмұны міндетті түрде сапалы, қайталанбайтын ақпараттан тұруы керек. Іздеу жүйелері сайт мазмұнының сапасына қатты назар аударады. Сайттың рейтингісі жоғары болуы үшін сайт мазмұны қолданушылардың қызығушылығын тудыра білуі керек. Жазылым тапсырмасы Топтарға бөлініп, қосымша ақпарат көздерін пайдалана отырып, төменде келтірілген сайт конструкторларын талдап, өзара артықшылықтары мен кемшіліктерін салыстыру жұмыстарын жүргізіңдер.
Дәптерге орында
Компьютермен жұмыс
“Ақиқат - Жалған” әдісі арқылы сабақты бекітемін. Үйге тапсырма. 100-беттегі 4-тапсырма. Кері байланыс “3Қ” (Қызық, қиын, құнды) әдісі арқылы mentimeter.com серлері арқылы алынады.Сабақ барысында қызық, қиын, құнды болған тұстарын белгілейді,ойларыңды қорытыңдар. |
Психологиялық ахуал “Көңіл-күйің қалай?” «Қар кесегі» әдісі арқылы көрсетілген сұрақтарға жауап береді. Оқушылар интербелсенді тақтадан берілген бейнені көреді.Көрген видеодан ойын, пікірін айтады. Білім алушылардың берілген тапсырманы қосымша ақпарат көздері арқылы дәптерге тапсырманы орындайды. Білім алушылар берілген тапсырманы компьютерге орындайды. Оқушылар “Ақиқат-Жалған” тестін тақтадан шешеді. Үй тапсырмасын жазып алады. Сабақтан алған әсерлерін “3Қ” әдісі арқылы тақтадағы qr -код пен белгілеп , кері байланыс береді. |
ҚБ: «Тамаша!» ҚБ: “Жарайсың!” ҚБ: «Тамаша!» Дескриптор: - сайттардың сипаттамасын анықтайды. - сайттардың артықшылықтарын жазады. - сайттардың кемшіліктерін анықтай біледі. - салыстыра алады. Жалпы – 4 балл ҚБ: «Жарайсың!» Дескриптор: - Wix.com сайтына тіркеле біледі. - Wix редакторында өз бетінше сайт құра алады. - Шаблонды алдын ала көре алады. - Түзету мен атауын өзгерте біледі. - Суретті алмастыру батырмалары арқылы өзгерте алады. - Сайттың фонын безендіре алады. Жалпы – 6 балл ҚБ: «Тамаша!» ҚБ: «Жарайсың!» ҚБ: «Керемет!» Жалпы балл-10 |
Слайд, Интербелсенді тақта Интербелсенді тақта оқулық «Арман - ПВ» баспасы 2019 99 бет «Арман - ПВ» баспасы 2019
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
10 сынып ҚГ 19 сабақ Мазмұны ҚМЖ
10 сынып ҚГ 19 сабақ Мазмұны ҚМЖ
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
ІV БӨЛІМ Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Жаңыл Қайсарқызы |
|||
|
Күні |
13.01.2025 |
|||
|
Сынып: 10 Ә |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мазмұны |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.3.1 сайттар конструкторын қолданып веб-сайт жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
сайттар конструкторын қолданып веб-сайт жасау |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Заң және тәртіп құндылығы |
Дәйек сөз - Тәртіп – тәрбие бастауы - заң және құқық нормаларын білу; - өз міндеттеріне жауапкершілікпен қарау; - қиын жағдайда басқаларға көмектесуге дайын болу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру (2 минут) Өткен білімді еске түсіру (5 минут) Жаңа білім (30 минут)
Бекіту. (5 минут) Үйге тапсырма
Сабақтың соңы (2 минут) |
Білім алушылармен амандасу, қатысуын түгендеу. 1.Жағымды психологиялық ахуал орнату. «Көңіл-күйің қалай»? Б Екі Үй тапсырмасын сұрау. «Қар кесегі» әдісі арқылы үй тапсырмасын сұраймын. Сабақтың тақырыбы, оқу мақсаты таныстырылады. Сайт мазмұны–кез келген сайттың негізі. Сайттың танымалдылығы мен жетістігі оның мазмұнына байланысты болады. Олай болса, қолданушы үнемі пайдаланып отыру үшін оның мазмұны қандай болуы керек? Сайттың мазмұны міндетті түрде сапалы, қайталанбайтын ақпараттан тұруы керек. Іздеу жүйелері сайт мазмұнының сапасына қатты назар аударады. Сайттың рейтингісі жоғары болуы үшін сайт мазмұны қолданушылардың қызығушылығын тудыра білуі керек. Жазылым тапсырмасы Топтарға бөлініп, қосымша ақпарат көздерін пайдалана отырып, төменде келтірілген сайт конструкторларын талдап, өзара артықшылықтары мен кемшіліктерін салыстыру жұмыстарын жүргізіңдер.
Дәптерге орында
Компьютермен жұмыс
“Ақиқат - Жалған” әдісі арқылы сабақты бекітемін. Үйге тапсырма. 100-беттегі 4-тапсырма. Кері байланыс “3Қ” (Қызық, қиын, құнды) әдісі арқылы mentimeter.com серлері арқылы алынады.Сабақ барысында қызық, қиын, құнды болған тұстарын белгілейді,ойларыңды қорытыңдар. |
Психологиялық ахуал “Көңіл-күйің қалай?” «Қар кесегі» әдісі арқылы көрсетілген сұрақтарға жауап береді. Оқушылар интербелсенді тақтадан берілген бейнені көреді.Көрген видеодан ойын, пікірін айтады. Білім алушылардың берілген тапсырманы қосымша ақпарат көздері арқылы дәптерге тапсырманы орындайды. Білім алушылар берілген тапсырманы компьютерге орындайды. Оқушылар “Ақиқат-Жалған” тестін тақтадан шешеді. Үй тапсырмасын жазып алады. Сабақтан алған әсерлерін “3Қ” әдісі арқылы тақтадағы qr -код пен белгілеп , кері байланыс береді. |
ҚБ: «Тамаша!» ҚБ: “Жарайсың!” ҚБ: «Тамаша!» Дескриптор: - сайттардың сипаттамасын анықтайды. - сайттардың артықшылықтарын жазады. - сайттардың кемшіліктерін анықтай біледі. - салыстыра алады. Жалпы – 4 балл ҚБ: «Жарайсың!» Дескриптор: - Wix.com сайтына тіркеле біледі. - Wix редакторында өз бетінше сайт құра алады. - Шаблонды алдын ала көре алады. - Түзету мен атауын өзгерте біледі. - Суретті алмастыру батырмалары арқылы өзгерте алады. - Сайттың фонын безендіре алады. Жалпы – 6 балл ҚБ: «Тамаша!» ҚБ: «Жарайсың!» ҚБ: «Керемет!» Жалпы балл-10 |
Слайд, Интербелсенді тақта Интербелсенді тақта оқулық «Арман - ПВ» баспасы 2019 99 бет «Арман - ПВ» баспасы 2019
|
шағым қалдыра аласыз





















